رئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیم

19/11/1400 10:03:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور بلاروس: به سوریه سرباز اعزام نمی‌کنیم الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس در نشست شورای امنیت اعلام کرد که اخبار روسیه مبنی بر تصمیم‌مان در اعزام سرباز به سوریه «جعلی» است.

الکساندر لوکاشنکو اخبار دولت روسیه مبنی بر اعزام 200 سرباز بلاروسی به سوریه را تکذیب کرد. - خبرگزاری آناتولی 08.02.

2022 مینسک/ خبرگزاری آناتولی الکساندر لوکاشنکو، رئیس‌جمهور بلاروس در نشست شورای امنیت اعلام کرد که اخبار روسیه مبنی بر تصمیم‌مان در اعزام سرباز به سوریه «جعلی» است. وی ضمن ابراز شگفتی از انتشار این اخبار، گفت: طبق قوانین کنونی، این اقدام ( اعزام نیرو به خارج از کشور) بدون تصمیم رئیس جمهور امکان پذیر نیست، من کسی را به آنجا (به سوریه) اعزام نکردم.

لوکاشنکو افزود: دولت دمشق در سوریه مدت‌ها پیش درخواست کمک پزشکی کرده بود، که به دلیل وضعیت شیوع همه‌گیری کرونا در حال حاضر این امکان وجود ندارد. وی در رابطه با خبر اعزام نیرو به سوریه از بلاروس گفت: ما در آنجا کاری نداریم و اگر پزشک نیاز باشد کمک خواهیم کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

رنج‌های نهادینه‌شده| احمد آرام

بارها شده است که واژه‌ «رنج»، نویسندگان را به خود مشغول داشته تا با یک درک اصولی، آن را در آثار خود بصری جلوه دهند؛ آن هم به گونه‌ای که زمان و مکان در رنج، هم شنیداری باشد و هم دیداری. و اگر رنج تخیل را به بازی بگیرد، بدون شک، از راه چنین تخیلی جغرافیای دیگران با جغرافیای زیستگاه ما گره خواهد خورد؛ و سرمنشأ چنین پیوندی رنج مشترک است. از همین‌روست که رفت‌وبرگشت به جهان ادبی نویسندگانِ قدر، قضاوت کردن پندارهای خود در بازیافت مکان و زمان‌های فرّار است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بحران اوکراین؛ آلمان و بریتانیا صدها سرباز دیگر به شرق اروپا اعزام می‌کنندوزرای دفاع دو کشور بریتانیا و آلمان به صورت جداگانه اعلام کردند که تعداد سربازان خود در شرق اروپا را افزایش می‌دهند و نیروهای تازه را به کشورهای حوزه بالتیک اعزام می‌کنند. نحن في نهاية الزمان و من علامات القيامة قدوم الإمام المهدي من المشرق. و لقد ظهر مؤخرا رجل يدعى محمد قاسم وأحلامه الإلهية عن ظهور الإسلام تزداد شهرة على وسائل التواصل الاجتماعي. كثير من الناس يدعي أنه قد يكون المهدي. ما رأيك

بلاروس ۲۰۰ پرسنل نظامی تحت فرماندهی روسيه به سوریه اعزام می‌کنددر این توافق که از سوی میخائیل موشوستین، نخست‌وزیر روسیه، تایید شده است گفته می‌شود که نیروهای بلاروس در زمینه «کمک‌های بشردوستانه» به مردم و خارج از مناطق جنگی فعالیت خواهند کرد. سيأتي وقت تسود فيه العدالة والمساواة ، ولن يكون هناك طوائف في الإسلام ، وسيحتفل المسلمون بالعيد في نفس اليوم في جميع أنحاء العالم. هذا والكثير من النعم الأخرى رآها محمد قاسم في المنام. تعرف على المزيد هنا

پاپ از علاقه‌اش به رقص تانگو و نیاز به روابط انسانی سخن گفترهبر کاتولیک‌های جهان در پاسخ به این پرسش که آیا در زندگی دوستانی دارد یا خیر گفت که به روابط انسانی و وجود دوست نیاز دارد و «دوستانی کم اما حقیقی» هم دارد. پاپ باید سکس رو برای کشیش های کاتولیک حلال کنه تا به بچه های مردم تجاوز نکنن همه میگن این پاپ لیبرال ترین کسیه که خدا فرستاده از زمان پیتر قدیس ولی ما در عمل چیزی نمیبینیم پاپ دوباره شق کرده؟ راست می گه. تانگوی آرژانتینی محشره از خود تانگو passionate تر!

واکنش دولت ایران به دادگاه مردمی آبان: «به بریتانیا اعتراض کردیم»سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به برگزاری دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در لندن آن را «نمایشی» خواند و تاکید کرد که ایران «اعتراضات جدی»

سویه فرعی اومیکرون به نام BA.2 به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل می‌شودیک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می‌گوید سویه فرعی اومیکرون که Omicron BA.2 نام دارد به زودی به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل خواهد شد و مقام نخست آلوده‌کننده‌ترین سویه ویروس کرونا را به خود اختصاص خواهد داد.

تزریق نقدی ارز به اقتصاد افغانستان؛ دومین محموله دلار آمریکا به کابل رسیدمطابق بیانیه بانک مرکزی افغانستان، این پول از طریق فرودگاه بین‌المللی کابل به افغانستان رسیده و به بانک بین‌المللی افغانستان که بزرگ‌ترین بانک این کشور به شمار می‌ورد، تحویل داده شده است.