رئیسی: از خطوط قرمز در مذاکرات عقب‌نشینی نخواهیم کرد

17/12/1400 01:41:00 ب.ظ

رئیسی: از خطوط قرمز در مذاکرات عقب‌نشینی نخواهیم کرد رئیس جمهوری ایران گفت در خصوص مذاکرات برجامی وین گفت از هیچ یک از خطوط قرمز عقب‌نشینی نخواهند شد.

رئیس جمهوری ایران گفت در خصوص مذاکرات برجامی وین گفت از هیچ یک از خطوط قرمز عقب‌نشینی نخواهند شد. - خبرگزاری آناتولی 08.03.

2022 تهران/ خبرگزاری آناتولی ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران صبح سه‌شنبه 8 مارس در اجلاسیه رسمی مجلس خبرگان رهبری گفت: «دولت در گام اول خنثی سازی تحریم‌ها را با جدیت پیگیری کرد و در گام دوم در مذاکراتی کاملاً عزتمندانه به دنبال رفع تحریم‌ها است».

به گزارش سایت اطلاع‌رسانی رئیس جمهوری ایران وی با بیان اینکه «دولت مذاکرات هسته‌ای را کاملاً براساس اصول و چارچوب تعیین‌شده از سوی مقام معظم رهبری دنبال می‌کند»، ادامه داد: «دولت از هیچ یک از خطوط قرمز اعلام شده عقب‌نشینی نکرده و نخواهند کرد».

رئیسی با اشاره به افزایش چشمگیر تجارت با کشورهای همسایه، اظهار داشت: «عده‌ای ما را متهم به نگاه تک بعدی به شرق می‌کنند و می‌گویند همانگونه که در گذشته نگاه‌ها متوجه غرب بود، امروز دولت چشم به شرق دوخته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.