رئیسی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد | DW | 15.05.2021

15/05/2021 10:52:00 ق.ظ

ابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران, ابراهیم رئیسی

ابراهیم رئیسی ، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

ابراهیم رئیسی ، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

رئیسی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کردابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به"ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم" متهم کرد.در آخرین روز ثبت نام داوطلبان نامزدی ریاست جمهوری در ایران، ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه با صدور بیانیه‌ای شرکت خود در انتخابات را اعلام کرد.

او در این بیانیه‌ نوشته که "خواست عمومی" و"موج گسترده" تقاضا از او برای نامزدی در انتخابات دلیل اصلی حضورش بوده است.رئیسی  در بیانیه‌اش دولت کنونی را دچار"ضعف مدیریت اجرایی" دانسته و نهادهای اجرایی را به"تقلیل توجه به آرمان‌های مبنایی یا انحراف از آن، بخشی‌نگری، گم کردن اولویت‌ها، تن دادن به ساختار فرسوده، جهت‌گیری‌های چندگانه و متعارض، بوروکراسی ناکارآمد و مزاحم، سیاست‌زدگی، چشم‌دوختن به بیرون و تحقیر توان داخلی" متهم کرده است.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

ویدیوها : ویدئو؛ راهپیمایی زنان افغان در اعتراض به حمله انتحاری به یک موسسه آموزشی

ویدیوها : اقلیت شیعه هزاره هدف این حمله انتحاری قرار داشت و در میان کشته‌شدگان پیکر دست‌کم ۴۶ دختر و زن جوان به چشم می‌‌خورد ادامه مطلب >>

آیت الله قتل و عام الان تتلو شادترینه! قطعا بهش گفتند که تو از صندوق در میایی وگرنه مگه خر که از ریاست قوه قضاییه انصراف بده و بعد رئیس جمهور نشه و برگرده بشینه تو خونه. رئیس جمهور رویایی اسرائیل. الیوت آبرامز مسئول میز ایران در دولت ترامپ در سال ۹۶ تورات به سر گرفته بود و اوراد میخواند که رئیسی برنده شود زیرا با سوابق هولناک و محکومیتهای وحشتناک او در مجمع بین المللی ایران به سیبل موجهی برای شلیک همه جهان تبدیل خواهد شد و اسرائیل چقدر سربلند

برنامه ابراهیم رئیسی. از آستان قدس به قوه قضائیه از قوه قضائیه به ریاست جمهوری از ریاست جمهوری برای رهبری! علی برکت الله