انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران, ابراهیم رئیسی

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ در ایران, ابراهیم رئیسی

رئیسی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد | DW | 15.05.2021

ابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

15/05/2021 10:52:00 ق.ظ

ابراهیم رئیسی ، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

ابراهیم رئیسی ، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به 'ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم' متهم کرد.

رئیسی نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کردابراهیم رئیسی، رییس قوه قضاییه شرکت خود در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد. او نهادهای اجرایی را به"ضعف مدیریت و بورکراسی ناکارآمد و مزاحم" متهم کرد.در آخرین روز ثبت نام داوطلبان نامزدی ریاست جمهوری در ایران، ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه با صدور بیانیه‌ای شرکت خود در انتخابات را اعلام کرد.

افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

او در این بیانیه‌ نوشته که "خواست عمومی" و"موج گسترده" تقاضا از او برای نامزدی در انتخابات دلیل اصلی حضورش بوده است.رئیسی  در بیانیه‌اش دولت کنونی را دچار"ضعف مدیریت اجرایی" دانسته و نهادهای اجرایی را به"تقلیل توجه به آرمان‌های مبنایی یا انحراف از آن، بخشی‌نگری، گم کردن اولویت‌ها، تن دادن به ساختار فرسوده، جهت‌گیری‌های چندگانه و متعارض، بوروکراسی ناکارآمد و مزاحم، سیاست‌زدگی، چشم‌دوختن به بیرون و تحقیر توان داخلی" متهم کرده است.

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیداو البته اظهار کرده که"فشار سنگین و بی‌رحمانه بدخواهان و معاندان انقلاب اسلامی" نیز در به وجود آمدن این وضعیت موثر بوده اما علت اصلی شکل‌گیری این وضع را"سوء تدبیرها، ناکارآمدی‌ها و تضییع فرصت‌های خدمتگزاری" دانسته است. headtopics.com

ابراهیم رئیسی با اشاره به مشکلات بی‌شمار مردم"انبوه بدهی‌های دولتی، رشد سرسام آور نقدینگی، نظام بانکی غیر مولد، تورم کمرشکن، به هم ریختگی بازار مسکن و خودرو، مشکلات کارگران قراردادی و شرکتی، کارخانه‌ها و کارگاه های تعطیل شده، بیکاری جوانان تحصیل کرده، تبعیض آزاردهنده در حقوق و دستمزد" را بخشی از این مشکلات برشمرده است.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندیداو گفته برای رسیدن به یک"ایران قوی" نایزمندی"تحول همه جانبه و نظام‌مند" هستیم.ابراهیم رئیسی در دور قبلی انتخابات ریاست جمهوری رقیب حسن روحانی بود اما از او شکست خورد. دیدار او با امیر تتلو، خواننده رپ در زمان مبارزات انتخاباتی‌اش سر و صدای زیادی به پا کرد.

ابراهیم رئیسیعضو هیأت موسوم به"هیأت مرگ" بود که در سال ۱۳۶۷ در دادگاه‌های چند دقیقه‌ای برای حداقل چهار هزار زندانی که برخی در حال گذراندن حکمشان و برخی دیگر در آستانه آزادی بودند، حکم اعدام صادر کرد. ادامه مطلب: DW فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

آیت الله قتل و عام الان تتلو شادترینه! قطعا بهش گفتند که تو از صندوق در میایی وگرنه مگه خر که از ریاست قوه قضاییه انصراف بده و بعد رئیس جمهور نشه و برگرده بشینه تو خونه. رئیس جمهور رویایی اسرائیل. الیوت آبرامز مسئول میز ایران در دولت ترامپ در سال ۹۶ تورات به سر گرفته بود و اوراد میخواند که رئیسی برنده شود زیرا با سوابق هولناک و محکومیتهای وحشتناک او در مجمع بین المللی ایران به سیبل موجهی برای شلیک همه جهان تبدیل خواهد شد و اسرائیل چقدر سربلند

برنامه ابراهیم رئیسی. از آستان قدس به قوه قضائیه از قوه قضائیه به ریاست جمهوری از ریاست جمهوری برای رهبری! علی برکت الله