رئیس سیا: پوتین جنگ اطلاعاتی اوکراین را می‌بازد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ویلیام برنز، رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا، «سیا» روز پنج‌شنبه گفت که روسیه و ولادیمیر پوتین در حال «باختن» جنگ اطلاعاتی در اوکراین هستند.

برنز روز پنج‌شنبه دهم مارس در جلسه استماع در سنای آمریکا که با محوریت تهدیدات امنیت ملی برگزار شد، گفت که واشنگتن تلاش‌های مسکو را در استفاده از عملیات‌های فریب برای دفاع از حملات خود به اوکراین به شکست کشانده است.

او گفت که آمریکا به همه جهان نشان می‌دهد که حمله نظامی روسیه به اوکراین «از پیش برنامه‌ریزی‌شده» و بر اساس مجموعه‌ای از «روایت‌های دروغ» ساخته شده است.برنز گفت: «این یک جنگ اطلاعاتی است که به نظر من پوتین در حال شکست خوردن است.» مقام‌های ارشد اطلاعاتی آمریکا بر این نظرند که تصمیم آنها برای انتشار جریان‌های اطلاعاتی پیش از حمله گسترده روسیه به اوکراین، برنامه‌های پوتین را مختل کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جنگ تبلیغاتی را نیز هم

حق با روسیه است هرچند روسیه به اوکراین حمله کرده! صلیبچیهای غرب به روسیه حیله و فتنه سازی کردند بزودی سزای عمل فاشیستی شان را خواهند دید.جهان دیگر خودسریهای صلیبچیهای ناتو را نمی پذیرد.

ماهم میگیم بازنده جنگ روسیه واوکراین پوتین هستش که نزد جهانیان هم منفوره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رئیس دفتر خامنه‌ای: پوتین آدم زرنگی بود، نگذاشت روسیه را گرفتار کننددر ادامه حمایت مقامات جمهوری اسلامی از تهاجم روسیه به اوکراین، رئیس دفتر علی خامنه‌ای گفت: «در جنگ اوکراین نقشه داشتند تا روسیه را گرفتار کنند، اما رئیس جمهور روسیه پیش‌دستی کرد.» ریس جمهور روسیه پیش دستی کرد و خود را گرفتار کرد؟ امامان جمعه اینهفته به مسلمان بودن پوتین و گفتن یا علی در موقع تولد خواهند پرداخت و اینکه او نماینده خدا در روسیه است!! با این حجم حماقت..بازم فکر میکنید نگران کشته شدن بعد از نابودی ج.ا توسط مردم بیفتند!!! حالا خودتون ب درک..نگران افراد خانوادتون نیستید؟ مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_روسیه_و_چین مرگ_بر_خامنه‌ای_جنایتکار احمق
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس سی‌آی‌ای: فارغ از نتیجه مذاکرات وین، ایران همچنان یک تهدید برای خاورمیانه خواهد بودویلیام برنز در نشست کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا گفت رژیم ایران علاوه بر مسائل هسته‌ای و موشکی، برای تمامی خاورمیانه و متحدین آمریکا در این منطقه نیز تهدید به‌شمار می‌رود. شروع شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس جمهور اسرائیل وارد آنکارا شداسحاق هرتزوگ، رئیس‌جمهور اسرائیل طی یک سفر رسمی به منظور دیدار با مقامات ترکیه وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موضع مایک پنس درخصوص عملکرد رئیس جمهور بعدی آمریکا درقبال برجاممعاون رئیس جمهور پیشین آمریکا مدعی شد، اگر رئیس جمهور بعدی کشورش یک جمهوری‌خواه باشد او نیز مانند ترامپ از توافق با ایران خارج خواهد شد. ادعا؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رایزنی تلفنی اردوغان با رئیس کمیسیون اروپا📌 اردوغان در تماس تلفنی با رئیس کمیسیون اروپا پیرامون حمله روسیه به اوکراین و روابط ترکیه و اتحادیه اروپا بحث و گفت‌وگو کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استقبال رسمی اردوغان از رئیس جمهور اسرائیل در آنکارارئیس جمهور اسرائیل با استقبال رسمی رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بیش‌تپه در آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی رحمت خدا بر نجم الدین. لعت خدا بر رجب. استقبال از دولت تروریست استقبال از دوولت تروریست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »