رئیس پلیس شهرستان احمد آباد افغانستان کشته شد

13/06/1398 11:04 ق.ظ

محمد سرور حسین خیل، رئیس پلیس شهرستان احمد آباد ولایت پکتیا در جنوب شرق افغانستان بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌ای کشته شد. - خبرگزاری آناتولی

محمد سرور حسین خیل، رئیس پلیس شهرستان احمد آباد ولایت پکتیا در جنوب شرق افغانستان بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌ای کشته شد. - خبرگزاری آناتولی عبد الله حسرت، سخنگوی استانداری پکتیا در جنوب شرق افغانستان در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد: محمد سرور حسین خیل، رئیس پلیس شهرستان احمد آباد این ولایت و یکی از نگهبانان او بر اثر انفجار بمب در نزدیکی روستای گراج کشته شدند.

این بمب در کنار جاده جاسازی شده و هنگام عبور خودروی وی از این منطقه منفجر شده است. در این انفجار 2 پلیس نیز زخمی شده اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

مشاور رئیس جمهوری افغانستان: موافقتنامه طالبان و آمریکا فقط به رئیس جمهور نشان داده شدهوحید عمر، مشاور ارشد رئیس جمهور غنی گفته که آقای خلیلزاد یک کپی از موافقت نامه طالبان و آمریکا را فقط به رئیس جمهور نشان داده ولی نسخه‌ای را در اختیار رئیس جمهوری افغانستان قرار نداده است. زلمی خلیلزاد بعد از مذاکره ۱۰ روزه با نمایندگان گروه طالبان در قطر امروز با محمد اشرف غنی، رئیس جمهور و عبدالله عبدالله، رئیس اجرایی حکومت وحدت ملی دیدار کرده است.

پس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات دادپس از ناکامی عملیات نجات خرس‌ها،‌ پلیس توله خرس را از سطل آشغال نجات داد

واکنش سیدمحمد حسینی به شایعات تغییر رئیس صداوسیما+ عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimسیدمحمدحسینی بعد از بذرپاش به شایعه‌سازی درباره تغییر رئیس صداوسیما، واکنش نشان داد.

اعتراض صالحی‌امیری به اقدامات رئیس فدراسیون جهانی جودونامه صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، به توماس باخ، رئیس کمیته بین‌المللی المپیک: به سعید_مولایی پیغام و اطمینان داده‌ام هیچ تهدیدی متوجه شخص وی و خانواده‌اش نبوده و نمی‌باشد و ضمانت مینمایم که همچون یک قهرمان در ایران مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان محیط زیست ایران: دستگاه اطلاعاتی موازی فعالان محیط زیست را مجرم می‌داندرئیس سازمان محیط زیست ایران: دستگاه اطلاعاتی موازی فعالان محیط زیست را مجرم می‌داند رئیس سازمان محیط زیست ایران همچنین گفت که «دستگاه قضایی رسما به ما اعلام کرده که حق ورود به این مسئله را نداریم» و کاری هم از کسی ساخته نیست.

وزیر خارجه آمریکا با رئیس منتخب کمیسیون اروپا دیدار کردوزیر خارجه آمریکا با رئیس منتخب کمیسیون اروپا دیدار کرد مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، روز دوشنبه ۱۱ شهریور ماه در بروکسل با اورسولا فن در لاین، رئیس منتخب کمیسیون اروپا، دیدار کرد. وزیر خارجه آمریکا برای سفری دو روزه راهی بلژیک شده است.

محمد سرور حسین خیل، رئیس پلیس شهرستان احمد آباد ولایت پکتیا در جنوب شرق افغانستان بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌ای کشته شد.کابل/خبرگزاری آناتولی

عبد الله حسرت، سخنگوی استانداری پکتیا در جنوب شرق افغانستان در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد: محمد سرور حسین خیل، رئیس پلیس شهرستان احمد آباد این ولایت و یکی از نگهبانان او بر اثر انفجار بمب در نزدیکی روستای گراج کشته شدند.

این بمب در کنار جاده جاسازی شده و هنگام عبور خودروی وی از این منطقه منفجر شده است. در این انفجار 2 پلیس نیز زخمی شده اند.

گروه طالبان مسئولیت این حمله را پذیرفته و مدعی شد که در آن رئیس پلیس احمد آباد به همراه 6 نگهبانش کشته شدند.