رئیس جمهوری اوکراین هم به کووید-۱۹مبتلا شد

19/08/1399 09:06 ب.ظ

رئیس جمهوری اوکراین هم به کووید-۱۹مبتلا شد بیشتر بخوانید🔽

در صفحه تلگرام ریاست جمهوری اوکراین نقلی قولی از آقای زلنسکی آمده که گفته است:« نمی‌توان گفت که افراد خوش شانسی در جهان وجود دارند که این ویروس تهدیدشان نمی‌کند. با این که تمام ضوابط بهداشتی را راعایت کرده بودم نتیجه آزمایشم مثبت گزارش شده است.»

پیش تر در ماه ژوئن همسر رئیس جمهوری اوکراین، یلنا زلینسکایا، به ویروس کرونا مبتلاشده بود. نتیجه آزمایش کووید-۱۹ فرزندان و شخص رئیس جمهوری در آنزمان منفی اعلام شده بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است

جمهوری اسلامی می‌خواهد جوانی که در ۱۶ سالگی دستگیر و شکنجه کرده را اعدام کند

جمهوری اسلامی می‌گوید که اسرائیل مقصر قطع برق در تاسیسات هسته‌ای نطنز استجمهوری اسلامی می‌گوید که اسرائیل مقصر قطع برق در تاسیسات هسته‌ای نطنز است خبرگزاری رویترز در گزارشی به نقل از سایت «نور نیوز» نوشت، فرد مقصر در جریان قطع برق در تاسیسات هسته‌ای نطنز شناسایی شده و «اقدامات لازم برای دستگیری این فرد در جریان است.» یعنی اسرائیل تا حیاط اومده و کنتور برق رو قطع کرده و کسی نفهمیده! حتما گفته مامور برق و کلک زده! حتما این فرد سال پیش با ترور کننده فخری زاده وبا نیسان آبی از کشور خارج شده مقصر خنگی خودمان است ضعف خودمان است

ویژه تحلیف ۲۰۲۱ | تاکنون تنها شش معاون رئيس جمهوری توانستند در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوندویژه تحلیف ۲۰۲۱ | تاکنون تنها شش معاون رئيس جمهوری توانستند در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شوند آقای جو بایدن، از ژانویه ۲۰۰۹ تا ژانویه ۲۰۱۷، تحت ریاست جمهوری باراک اوباما، به عنوان معاون رئیس جمهوری، خدمت کرد تحلیف_بایدن سگ زرد برادر شغاله! و این چیزیست که حسن روحانی ، هیچوقت نخواهد فهمید!

اجرای سیزدهمین مجازات اعدام در آمریکا در دوره ریاست جمهوری ترامپپس از بازگشت مجدد مجازات اعدام به دولت فدرال آمریکا٬ سیزدهمین اعدام نیز در دوره ترامپ به اجرا درآمد. - خبرگزاری آناتولی انگار ترامپ دستور اعدام داده،همون دستگاه قضایی که مدارک تیم انتخاباتی ترامپ رو عامدانه بررسی نکرد امروز برای بدنامی ترامپ اعدام می‌کند، میراث ترامپ با اخبار جعلی و دروغگویی ازبین نخواهد رفت، تنها صلح ابراهیم برای صدسال اینده کارنامه اورا مثبت خواهد کرد.

آیا کمپین‌های مجازی تاثیری در توقف حکم اعدام در جمهوری اسلامی دارند؟