رئیس حماس: ایران به ما پول و موشک می‌دهد

05/03/1400 10:13:00 ب.ظ

رئیس حماس: ایران به ما پول و موشک می‌دهد العربيه_فارسى

یحیی سنوار، رئیس جنبش حماس در نوار غزه روز چهارشنبه 26 می 2021 تهدید کرد اگر مسائل غزه حل و فصل نشود، همه چیز را به آتش خواهد کشید.سنوار گفت که حماس هیچ آخرین به روزرسانی: 26 مهٔ ,2021: 11:06 شب GST آدرس کپی شد یحیی سنوار، رئیس جنبش حماس در نوار غزه روز چهارشنبه 26 می 2021 تهدید کرد اگر مسائل غزه حل و فصل نشود، همه چیز را به آتش خواهد کشید.

سنوار گفت که حماس هیچ نیازی به کمک مالی ندارد، زیرا که ایران پول و تسلیحات در اختیار این جنبش قرار می‌دهد. او مدعی شد که اسرائیل در از بین بردن رهبران حلقه اول حماس ناکام ماند. او با اینحال اعتراف کرد که اسرائیل زیرساخت‌های حماس را مورد هدف قرار داده و 80 نفر از اعضای گردان‌های قسام و سرایا القدس را کشت.

بر خلاف سنوار، خالد مشعل از رهبران عالیرتبه حماس و رهبر این جنبش در خارج از فلسطین پیشتر گفته بود که ترجیح می‌دهد کمک‌های بین‌المللی برای بازسازی غزه مستقیما به دست حماس برسد. اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس هم در روزهای گذشته از کشورهای عربی و افراد نیکوکار خواسته بود در بازسازی غزه مشارکت کنند. او از ایران برای کمک موشکی به حماس تشکر کرد.

قاسم سلیمانی و موشک‌های حماس «العربیه» پیشتر به شکل اختصاصی به اطلاعاتی دست یافته بود که نشان می‌دهد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پیش از مرگ یک نیروی ویژه برای توسعه توان نظامی حماس تاسیس کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

الهی زهر مارتون بشه کثافتای انگل و شما هم رهبران فلسطینی را بازداشت و به آمریکا و اسقاطیل رشوه و باج می دهید گاوشيرده