رئیس جمهور اوکراین عید قربان را تبریک گفت

10/05/1399 06:40:00 ب.ظ

31.07.2020 کی‌اف/ خبرگزاری آناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در توئیتر خود فرارسیدن عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان کشورش و جهان تبریک گفت. وی در این پیام تبریک توئیتری نوشت:

31.07.2020 کی‌اف/ خبرگزاری آناتولی ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین در توئیتر خود فرارسیدن عید سعید قربان را به تمامی مسلمانان کشورش و جهان تبریک گفت. وی در این پیام تبریک توئیتری نوشت:

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

اردوغان و رئیس جمهور آذربایجان عید سعید قربان را تبریک گفتندرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه طی تماس تلفنی جداگانه با الهام علی‌اف، رئیس جمهور آذربایجان، هیثم بن طارق، پادشاه عمان و قربان‌قلی بردی‌محمدف، رئیس جمهور ترکمنستان عید قربان را تبریک گفت

پرونده کیفری علیه رئیس فیفا در سوئیس به جریان افتادجانی اینفانتینو باید در دادگاهی در سوئیس از اتهامات وارده در خصوص سواستفاده از جایگاه خود و تبانی دفاع کند.

انتقاد رئیس سازمان سنجش از اظهارنظر افراد غیر مرتبط و غیرمسئول درباره کنکوررئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه این سازمان در خصوص برگزاری کنکور تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: متاسفانه وضعیت به گونه ای شده که تمامی افراد مرتبط، غیر مرتبط، مسئول و غیر مسئول در خصوص آزمون ها اظهار نظر می کنند و حتی برخی از اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا نیز با مصوبات این ستاد مخالفت می کنند.

سفیر سابق بریتانیا در ترکیه رئیس جدید سازمان اطلاعات مخفی شد - BBC News فارسیریچارد مور، سفیر سابق بریتانیا در ترکیه به عنوان رئیس جدید سرویس اطلاعات خارجی بریتانیا (MI6) معرفی شده است. آقای مور درحال حاضر رئیس اداره سیاسی وزارت خارجه بریتانیاست.

رئیس جدید سرویس جاسوسی بریتانیا در میانه چالش با روسیه و چین منصوب شدمور مجبور خواهد بود که ضمن کسب داده‌های بسیار پر اهمیت از منابع مختلف، سازمان خود را از دستبرد سرویس‌های اطلاعاتی دیگر در امان بدارد.

ریچارد مور رئیس جدید سازمان اطلاعات مخفی بریتانیا شدسفیر سابق انگلستان در آنکارا رئیس جدید سازمان اطلاعات مخفی این کشور شد. - خبرگزاری آناتولی