رئیس جمهور وارد خراسان شمالی شد

02/04/1401 07:12 ق.ظ

رئیس جمهور وارد خراسان شمالی شد سید ابراهیم رئیسی در بیست و ششمین سفر استانی خود لحظاتی پیش با استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولان ارشد استانی وارد فرودگاه بین‌المللی بجنورد شد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری وارد خراسان شمالی شد. بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است پس از ورود رئیس جمهور به فرودگاه بجنورد و برگزاری مراسم استقبال، اهداف سفر به خراسان شمالی در جمع خبرنگاران توسط وی تشریح شود.

دیدار با نخبگان و شرکت در جلسه شورای اداری بخشی از برنامه های امروز رئیس جمهور در استان است.

رئیس جمهور در این سفر یک روزه، بازدید از بخش های مختلف عمرانی و اقتصادی، دیدار و نشست با اقشار مردم، رایزنی و تبادل نظر با نخبگان، شرکت در شورای اداری استان و حضور در نشست خبری را در دستور کار خود دارد.

همزمان با این سفر، گروهی از وزرا و نمایندگان تام الاختیار رئیس جمهور نیز در شهرستان های مختلف حضور دارند و به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ها می پردازند. گفتنی است بیش از ۱۰ معاون رئیس جمهور و وزیر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را در سفر به خراسان شمالی همراهی می کنند. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

هواپیمای مشهد- یزد دچار حادثه شد- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم | Tasnimهواپیمای مشهد- یزد دچار حادثه شد روابط عمومی فرودگاه شهید هاشی تژاد: این هواپيما که از فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد به مقصد یزد تیکاف کرد، دچار حادثه در لاستیک هواپیما شد که پس از انجام یک پرواز کوتاه به فرودگاه مشهد بازگشت

سرمربی جدید استقلال وارد ایران شد+ عکس- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimسرمربی جدید استقلال وارد ایران شد بیست‌ودومین دوره لیگ برتر از اواخر مرداد آغاز می‌شود

محمد بن سلمان وارد آنکارا شدولیعهد عربستان سعودی با هیات همراه خود وارد آنکارا شد. - خبرگزاری آناتولی

محمد بن سلمان برای نخستین‌بار پس از قتل جمال خاشقجی وارد ترکیه شدترکیه هرگز مستقیما محمد بن سلمان را به دست داشتن در پرونده قتل جمال خاشقجی متهم نکرده، اما گفته که دستور تل این روزنامه‌نگار منتقد از سوی «بالاترین سطوح حکومت سعودی» صادر شده است. بالاترین سطوح حکومت سعودی از لندن و واشنگتن دستور میگیرند . اسلام زاده های بیناموس و بی غیرت در شرایطی که پادشاه سالخورده عربستان عملا اختیار اداره کشور را به دست ولیعهد، محمد بن سلمان سپرده است و کسی از مقامات بدون اجازه او آب هم نمی خورد ساده لوحانه است که تصور کنیم او دستور قتل خاشقجی را صادر نکرده است. احتمالا این اخبار تلاشی برای توجیه دیدار بایدن از عربستان است.

زن 73 ساله که از ایتالیا به چین پیاده سفر می‌کند، وارد صربستان شدمتاسفانه هرگز موفق نخواهد شد.

چین هفته گذشته «حدود دو میلیون بشکه نفت از ایران» وارد کرده استخبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل از شرکت‌های ناظر بر حمل و نقل دریایی نوشت که چین هفته گذشته حدود دو میلیون بشکه نفت ایران را در یکی از بنادر جنوبی خود تحویل گرفته است.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بیست و ششمین سفر استانی خود لحظاتی پیش با استقبال نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولان ارشد استانی وارد فرودگاه بین‌المللی بجنورد شد.

بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده قرار است پس از ورود رئیس جمهور به فرودگاه بجنورد و برگزاری مراسم استقبال، اهداف سفر به خراسان شمالی در جمع خبرنگاران توسط وی تشریح شود.

دیدار با نخبگان و شرکت در جلسه شورای اداری بخشی از برنامه های امروز رئیس جمهور در استان است.

رئیس جمهور در این سفر یک روزه، بازدید از بخش های مختلف عمرانی و اقتصادی، دیدار و نشست با اقشار مردم، رایزنی و تبادل نظر با نخبگان، شرکت در شورای اداری استان و حضور در نشست خبری را در دستور کار خود دارد.

همزمان با این سفر، گروهی از وزرا و نمایندگان تام الاختیار رئیس جمهور نیز در شهرستان های مختلف حضور دارند و به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ها می پردازند.

گفتنی است بیش از ۱۰ معاون رئیس جمهور و وزیر، آیت الله سید ابراهیم رئیسی را در سفر به خراسان شمالی همراهی می کنند.

بر این اساس، دکتر وحیدی وزیر کشور در شهرستان بجنورد، دکتر عین الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان راز و جرگلان، مهندس محرابیان وزیر نیرو در شهرستان های شیروان و فاروج، دکتر زاهدی وفا سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان اسفراین، دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در شهرستان های گرمه و جاجرم، دکتر ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان مانه وسملقان حضور یافته و علاوه بر شرکت در شورای اداری به بررسی مسائل و مشکلات شهرستان ها و دیدار چهره به چهره با مردم خواهند پرداخت.

در این سفر مهندس قاسمی وزیر راه و شهرسازی، خانم دکتر خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، حجت الاسلام والمسلمین تقوی و حجت الاسلام والمسلمین حاجی ابوالقاسم دولابی ۲ عضو شورای هماهنگی ارتباطات با حوزه و روحانیت نیز با حضور در سطح استان به بررسی مطالبات و مسائل حوزه تخصصی استان خواهند پرداخت.

همچنین دکتر اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور، دکتر میرکاظمی معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و دکتر مرتضوی معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در بازدیدها، دیدارها و جلسات همراه رئیس جمهور خواهند بود.