رئیسی عازم تاجیکستان شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور ایران به همراه هیئتی به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای عازم دوشنبه شد. - خبرگزاری آناتولی

16.09.2021سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور ایران ظهر امروز پنج شنبه به دعوت رسمی امام‌علی رحمان، همتای تاجیک خود و به منظور شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای عازم دوشنبه شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ایران، وزرای امور خارجه، نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دادگستری، رئیسی را در سفر به تاجیکستان همراهی می‌کنند. رئیسی در این سفر علاوه بر شرکت در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای، دیدارهای دوجانبه‌ای نیز با سران و روسای هیات‌های حاضر در این اجلاس خواهد داشت.

سازمان همکاری شانگهای سال 2001 میلادی با هدف مقابله با تروریسم و افراط گرایی و همکاری فزاینده اقتصادی ایجاد شد و ایران تاکنون یکی از اعضای ناظر آن بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رفته از اونجا زمین بخره چون عیران بزودی تجزیه میشه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«حسن رعیت» سرکوبگر معترضان 88 به‌ اتهام «فساد مالی» به 35 سال حبس محکوم شدذبیح‌الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه ایران از صدور احکام زندان برای «حسن میرکاظمی» ملقب به «حسن رعیت» خبر داد.به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، صبح امروز
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

رادیوی دویچه‌ وله به زبان‌های دری و پشتو دوباره راه‌اندازی شد | DW | 14.09.2021پخش برنامه به زبان‌های دری و پشتو از رادیو دویچه‌ وله که در سال ۲۰۱۹ متوقف شده بود، دوباره از سر گرفته شده است. تصمیم در راستای راه‌اندازی دوباره برنامه رادیویی پس از تسلط طالبان بر افغانستان گرفته شد. شش سال پیش و آن موج بزرگ صدها هزار پناهنده سوریایی و افغانستانی نتوانست دویچه وله بشدت محافظه کار و سنتی را وادار به چنین کار ضروری بکنه، حتی WDRناگزیر یک برنامه مثبت بنام WDR for you ساخت که مفید بود، دوره آقای فاروقی شوربختانه مدیران بالا هیچ اهمیتی برخلافBBCبه زبان پارسی نداد از نگاه من با مدیریت بخش پارسی خانم جوانی دویچه وله اندکی بهتر و آپ دیت شده، ولی واقعیت تلخ تغییر نیافتن روح سیاست عقب مانده و محافظه کاربالایی ها، اهمیت ندادن به پارسی زبانها و مخاطبان هست، در ده سال اخیر BBC, VOA از طریق تلویزیون و بودجه کافی همه مخاطب پارسی زبان را درو کردند! میپرسم، چرا در همه ده سال اخیر دویچه وله با بودجه مناسب نتوانسته یک تلویزیون پارسی زبان مستقل بسازد؟!با اینکه بیشترین مهاجر در اروپا را پذیرفت! و نظامیانش بیست سال در افغانستان بودند،اینتگراسیون فقط روی کاغذ ماند، جامعه آلمان چه اقدام عملی در نزدیکی و جدب مهاجرین کرد؟تقریبا هیچ!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

شیب ابتلا به کرونا در تهران نزولی شدفرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفت: شیب ابتلا به کرونا در تهران نزولی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«حسن رعیت» به ۳۵ سال حبس محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایران: تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های خارجی شناسایی شدوزارت اطلاعات ایران اعلام کرد که 'یک تیم وابسته به سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای خارجی' شناسایی شده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا متعهد شد ۲۰۰ میلیون دز واکسن کرونا به کشورهای کم‌درآمد اهدا کند🔺اتحادیه اروپا متعهد شد ۲۰۰ میلیون دز واکسن_کرونا به کشورهای کم‌درآمد اهدا کند ◾️اورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، این مطلب را روز چهارشنبه، طی سخنرانی سالانه خود در پارلمان اروپا در شهر استراسبورگ فرانسه عنوان کرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »