رئیسی و فتاح کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری نیستند/ رییس‌جمهور آینده باید کارنامه اقتصادی پررنگی داشته باشد/ کار گسترده‌ای برای انتخابات انجام خواهیم داد

01/06/1399 10:12:00 ق.ظ

کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با ایلنا: رئیسی و فتاح کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری نیستند/ رییس‌جمهور آینده باید کارنامه اقتصادی پررنگی داشته باشد/ کار گسترده‌ای برای انتخابات انجام خواهیم داد

یک فعال سیاسی اصولگرا، گفت: این اسامی را که برای انتخابات بیان می‌کنند، گمانه‌زنی‌های بیرونی است در حالیکه اصل مساله فعلا منتفی است. به نظر من هم در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم در خصوص انتخابات ریاست جمهوری صحبت کنیم، مساله ریاست جمهوری یک امر عادی نیست که به سادگی بشود در مورد آن صحبت کرد. وی همچنین درخصوص مطرح کاندیداتوری سید ابراهیم رییسی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: کاندیداتوری آقای رییسی در انتخابات هم منتفی است و ایشان کاندیدای انتخابات نیستند.

دبیرکل جامعه اسلامی بازار و اصناف، در ادامه اظهار داشت: این مواردی که مطرح می‌شود و اسامی افراد را برای انتخابات بیان می‌کنند، گمانه‌زنی‌های بیرونی است در حالیکه اصل مساله فعلا منتفی است. به نظر من هم در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم در خصوص انتخابات ریاست‌جمهوری صحبت کنیم، مساله ریاست جمهوری یک امر عادی نیست که به سادگی بشود در مورد آن صحبت کرد.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره مهمترین ویژگی دولت منتخب در انتخابات آینده، بیان داشت: رییس‌جمهور آینده چه اصلاح‌طلب باشد و چه اصولگرا نیاز است که سوابق اقتصادی کارنامه کاری‌اش از سایر جنبه‌ها بیشتر و پررنگ‌تر باشد، تا بتواند مسائل اقتصادی و مشکلات را حل کند. چراکه در دولت آقای روحانی از نظر مسائل اقتصادی تقریبا وضعیت خوبی برای مردم نبود. از همان ابتدا هم در جلسه‌ای که با ایشان داشتم عرض کردم که اشتباه ایشان این است که تمام تخم مرغ‌ها را در یک سبد گذاشته و همه توجه ایشان به جای اینکه به داخل باشد، به بیرون است، خیلی بیشتر از همه موضوعات برای برجام وقت گذاشت و این هم به او نتیجه نداد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ترامپ در دیدار با الکاظمی: نیازی نیست که برای مدت طولانی در عراق بمانیمرئیس جمهوری آمریکا: ما از عراق حمایت خواهیم کرد تا این کشور قادر به دفاع از خود باشد و منتظر روزی هستیم که دیگر نیازی به حضور نیروهای ما نباشد

در پی اعتصاب غذا در زندان؛ حال نسرین ستوده وکیل زندانی وخیم شده استدر پی اعتصاب_غذا در زندان؛ حال نسرین_ستوده وکیل زندانی وخیم شده است رضا خندان، همسر خانم ستوده، همچنین اعلام کرد که به دلیل محدود بودن تلفن بند زنان اوین تا عصر شنبه از نسرین ستوده بی‌خبر خواهند ماند.

لیلا فرجی: پای نهادهای امنیتی در میان است، قتل خواهرم شخصی نبود

روابط عمومی فرودگاه مهرآباد: انفجاری در مهرآباد رخ نداده استتکذیب انفجار در مهرآباد | روابط عمومی فرودگاه مهرآباد تهران، شایعه وقوع انفجار و آتش سوری در این فرودگاه را تکذیب کرد

مورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان استمورگان اورتگاس: جمهوری اسلامی ایران بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان است سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز پنجشنبه ۳۰ مرداد در توئیتی رژیم جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین حامی حکومتی یهودستیزی در جهان خواند.

جایگاه صنعت دفاعی ما در جهان ۹ رتبه صعود کرده استرییس جمهور، گفت: برای ما مهم است که در طول ۵-۶ سال گذشته توانستیم رتبه مان را در صنعت دفاعی جهان از ۲۳ به جایگاه ۱۴ ارتقا دهیم و این نشانگر این است که در سال های گذشته چه استعداد، تلاش و همکاری‌ به کار گرفته شد تا موفق شدیم این ارتقاء رتبه را در صنعت دفاعی جهان داشته باشیم.