رئیسی می‌داند که انتخاب کابینه‌اش نقش مهمی در امیدوار کردن مردم دارد/ هرکسی بخواهد دولتی یکدست روی کار بیاورد، ضرر کرده است/ موتلفه هیچ گزینه‌ای را به رئیس‌جمهور منتخب تحمیل نمی‌کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 64 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بادامچیان در گفت‌وگو با ایلنا: رئیسی می‌داند که انتخاب کابینه‌اش نقش مهمی در امیدوار کردن مردم دارد/ هرکسی بخواهد دولتی یکدست روی کار بیاورد، ضرر کرده است/ موتلفه هیچ گزینه‌ای را به رئیس‌جمهور منتخب تحمیل نمی‌کند

اسدالله بادامچیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در خصوص کابینه سید ابراهیم رئیسی، اظهار کرد: آیت‌الله رئیسی انسان هوشمندی است و می‌داند که در موقعیت سختی رئیس‌جمهور شده است. مشکلاتی که از دولت قبلی به جا مانده است، برای ایشان دردسر آفرین است. دولت آقای خاتمی بعد از آقای هاشمی،‌ با دست پر روی کار آمد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به فهرست‌های منتشر شده از کابینه احتمالی رئیسی افزود: اشخاصی که شایعه ایجاد می‌کنند و فهرست می‌دهند، قصد کار سیاسی و چهره‌پردازی دارند. هیچ یک از این شایعات تاثیری در تصمیم آقای رئیسی ندارد.

وی اضافه کرد: ما در مؤتلفه به ایشان تحمیل نمی‌کنیم که از ما فردی را انتخاب کن. اگر تمایل به استفاده از نیروهای ما را داشته باشند، صمیمانه همکاری می‌کنیم و اگر نخواست در سایر امور با او کار می‌کنیم؛ چون رئیس‌جمهور منتخب مردم است و تنفیذ ولایت را نیز دارد و با او باید همراهی صمیمانه کرد. در مجموع چنین بحث‌هایی صرفاً گمانه‌زنی است.

بادامچیان در خصوص یک‌دست شدن حاکمیت و سه قوه گفت: هیچ زمانی در ایران شاهد یک‌دست بودن نخواهیم بود. حتی امروز در طیف اصلاح‌طلبان با وجود اینکه قصد یک‌دست شدن دارند اما اختلافات زیادی درونشان است. یا در میان اصولگرایان شاهد هستیم که چند طیف هستند. برخی هم مانند آقای احمدی‌نژاد ابتدا یک عقیده داشتند و به مرور زمان تغییر عقیده می‌دهند. بنابراین اینکه تصور کنیم دولتی یک‌دست روی کار بیاید، خیر؛ به این صورت نیست البته هرکسی هم که قصد داشته باشد دولتی یک‌دست روی کار بیاورد، ضرر کرده است.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: یکی از دلایل عمده نارضایتی مردم از دولت روحانی این است که ما بارها تذکر دادیم یک سویه عمل نکنید. در نظام مردم‌سالاری اسلامی و تحت رهبری ولی فقیه دولت باید تماما مردمی باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بزرگ موتلفه عسکر اولادی ، همون بود که گفت مردم اگر پول ندارند پسته نخورند .ما صادرشون میکنیم.موتلفه جایگاهی بین مردم ندارد.چون مثل زالو خون ملت را می مکند .تمام گرانیها زیر سر بازاریان بزرگ تهران.

آدم به خودش که چیزی تحمیل نمیکند بادومچی!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرایند علمی، استاندارد و سختگیرانه در واکسن 'نورا'/دستاوردها را در اختیار دنیا می گذاریمرییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) از طی فرایند علمی، استاندارد و سختگیرانه در ساخت واکسن 'نورا' خبر داد و گفت: : ما برخلاف آمریکایی ها دستاوردهای خودمان را مخفی نمیکنیم و تمام اینها را منتشر کرده و در اختیار دنیا قرار می دهیم. نمیدونم چرا یاد اون دستگاه مضخرف کرونایاب مستعان میفتم که چشم دنیارو کور کرد 🤣🤣🤣🤣 امیدوارم واکسنتون مثل اون نباشه و به کار مردم بیاد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کویت فردی را که از طوفان گرد و غبار انتقاد کرده بود، بازداشت کرداین مرد مصری در ویدیویی که در شبکه تیک تاک منتشر کرده بود، با نمایش گرد و غبار شدید در کویت، گفته بود به علت شدت طوفان، هیچ چیزی را نمی‌تواند ببیند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کلانتری در مورد اتوبوس خبرنگاران: تصادف اتفاقی است که افتاده | DW | 27.06.2021رئیس سازمان محیط زیست می‌گوید اتوبوس سانحه دیده خبرنگاران، ویژه مهمانان VIP بوده، اما 'تصادف اتفاقیست که افتاده و راننده ترمز خالی کرده، حالا چه مسئولیتی باید داشته باشیم؟' او افزود، لزومی نمی‌بیند عذرخواهی کند. قیافش مثل منه در شرایط بحرانی دایورت کامل فقط میشه به این حرام زاده گفت ببند در فاضلاب رو توله های ماسونی
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نقش رابطه جنسی و سکس در بقای اصلح و انتخاب طبیعی | DW | 28.06.2021به استثنای موجودات تک‌سلولی و حیوانات آبزی، لقاح در موجودات دیگر عموما از طریق رابطه جنسی بین نر و ماده صورت می‌گیرد. پژوهشگران می‌پرسند که در سیر تکامل زیست در جهان چه نیازی به عمل جنسی برای تولید مثل وجود دارد؟ پدیدامدن موجود دیوصفت وهیولایی چونخامنه ای حاصل لقاح طبیعی نبوده است قطعاشیاطین نقش برجسته ای داشتند
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

در قوه قضائیه شعار را به برنامه و برنامه را به کارنامه تبدیل کردیم/اجرای سند تحویل قضایی متکی به فرد نیست/تحول در قوه قضائیه یک تحول فن آوری پایه استرئیسی درباره عمل به وعده‌هایش در دستگاه قضا گفت: ما در شروع کار قوه قضائیه مسئله ای که برایمان بسیار ضرورت داشت تحول بود، مبارزه با فساد ، اجرای عدالت و توجه به مردم را دنبال کردیم و تبدیل کردیم به برنامه و برنامه ها را هم تبدیل کردیم به کارنامه.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خامنه‌ای آرای باطله در انتخابات را به نفع نظام مصادره کردعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، صبح امروز دوشنبه 7 تیر، در دیدار با مقامات قوه قصائیه، آرای باطله در انتخابات ریاست جمهوری 1400 را در راستای حمایت از ‌چقدر خامنه‌ای از شرکت نکردن مردم در انتخابات داره میسوزه که بعد از چندین روز که از انتخابات گذشته هنوز داره پیام میده، مردم ثابت کردند با شرکت نکردن در انتخابات چکونه میشود خامنه‌ای را نشادُر کرد ( نه به جمهوری اسلامی اجباری ایران ) 'آرای باطله'و وحشت خامنه‌ای_جنایتکار=خرید جعلی مشروعیت ایران،IRANIAN,IRAN تعدادریزشی های رژیم+آرای اجباری+رقم سازی برای کم رنگ کردن جنبش سراسری تحریم و راى_من_سرنگونى!خامنه ای(رئیسی)داندوپینه دوز که درانبان چیست؟رئیسی_جلاد۶۷ .USABehFarsi.dw_persian.IranIntl.EKH_Fa
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »