رئیس مجلس: قیمت برخی اجناس افزایش پیدا کرده؛ وزیر صنعت: می‌دانستیم افزایش قیمت بنزین بی‌تاثیر نیست

رئیس مجلس ایران: قیمت برخی اجناس افزایش پیدا کرده؛ وزیر صنعت: می‌دانستیم افزایش قیمت بنزین بی‌تاثیر نیست

25/11/2019 12:26:00 ب.ظ

رئیس مجلس ایران: قیمت برخی اجناس افزایش پیدا کرده؛ وزیر صنعت: می‌دانستیم افزایش قیمت بنزین بی‌تاثیر نیست

علی لاریجانی رئیس مجلس ایران، خبر از افزایش قیمت 'برخی اجناس شرکت‌های دولتی' داده و خواستار تلاش دولت ایران کنترل قیمت شد. همزمان وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) ایران نیز که در مجلس حاضر بود، گفته است که دولت 'می‌‌دانسته افزایش قیمت بنزین روی قیمت بقیه کالاها تاثیر خواهد گذاشت.'

پایان پست توییتر شماره از @khabaronlineeآقای لاریجانی از افزایش قیمت تاکسی سخن گفته و پیشنهاد کرده دولت برای نظارت بر عدم افزایش قیمت کالاها"از ظرفیت بسیج" استفاده کند.رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) ایران نیز که در مجلس حاضر بود، گفته است که دولت"می‌‌دانسته افزایش قیمت بنزین روی قیمت بقیه کالاها تاثیر خواهد گذاشت."

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است رئیسی: از هر طرح دیپلماتیک که باعث لغو تحریم‌ها شود استقبال می‌کنم عفو بین‌الملل: «جنایات علیه بشریت» بر مراسم تحلیف رئيسی «سایه‌ای سهمگین» انداخته؛ افزایش انتقادها از سفر نماینده اتحادیه اروپا به تهران

آقای رحمانی گفته است:"بالاخره واقعیت را بپذیریم که بنزین گران شده و در جامعه تاثیر خود را گذاشته و یک عده قلیل هم به دنبال سوءاستفاده از این فرصت بودند."وی در خصوص افزایش قیمت تاکسی نیز گفت که"می‌پذیریم افزایش قیمت بنزین بر روی این بخش تاثیرگذار است و ما در تلاش هستیم تا افزایش معقول در این بخش داشته باشیم".

آقای رحمانی گفت که"براساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار هیچ دستگاه دولتی تا پایان سال حق افزایش قیمت ندارد. حتی بخش‌هایی که قبل از اجرای این طرح مجوز افزایش قیمت دریافت کرده بودند و هنوز اعمال نشده بود مصوبه آنها لغو شد. هیچ یک از دستگاه‌های دولتی حق افزایش قیمت هیچ کالایی را تا پایان سال ندارند". headtopics.com

رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در صحن علنی مجلس:ما می‌دانستیم که افزایش قیمت#بنزینروی قیمت بقیه کالاها تاثیر خواهد گذاشت. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز • سیامک شجریان | DW | 05.08.2021

سیامک شجریان مهمان پادکست این هفته 'آواهای کم‌شنیده از دیروز تا امروز' است. از او قطعه 'طبیب دل' با آهنگسازی محمدجواد ضرابیان را انتخاب کرده‌ایم. سیامک شجریان برادر استاد محمدرضا شجریان است.

اگر بی تأثیر نبوده پس چرا به مردم دروغ می گفتید که بالا رفتن قیمت بنزین تأثیری بر افزایش قیمت ها ندارد. واقعأ که مردم از اینهمه دروغ و سوء مدیریت خسته شده اند. من از این‌همه هوش و‌ذکاوت اینا موندم به خدا. مجلس جای اینا نیست. به خدا دارن حروم میشن هر دم از این باغ گلی یا ع..میرسد؟! گفتند که بی تاثیره حالا میگن با تاثیره، حداقل تکلیف خودتونو با خودتون مشخص کنید رهبریتون پیشکش.

😃 خسته نباشید 🚬 شک ندارم من یک گوساله هستم یک اتفاق نادر در ایران رخ داد. و رئیس مجلس هم در تعجب کامل مات و مبحوت شد. (قیمت ها افزایش یافت) یجوری این رو بیان کرده من باورم شد که برای بار اول در چهل سال گذشته افزایش قیمت داشتیم. شما چطور.؟ مکالمه ی پت و مت!

۷ نقد وارد به سیاست افزایش قیمت بنزین و طرح معیشت خانوارهااستاد موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی معتقد است؛ بهتر است با مردم صادق بود و گفتار علمی داشت و اجازه داد مردم در فضای بدون اتهام نظرات خود را بیان کرده و اقتصاددانان بی­‌طرف وارد گفتگو با مردم شوند تا بهترین ارهکارها استخراج شود و عملیاتی شود.

قیمت مسکن بالا نمی‌رودقیمت مسکن بالا نمی‌رود سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که تعداد خانه‌های خالی از سکنه کاهش یافته است گفت: قیمت مسکن در ماه‌های آینده افزایش نمی‌یابد؛ مگر این‌که تحولات پیش‌بینی نشده‌ای در فضای کلی اقتصاد ایجاد شود. گوجه فرنگی‌ شده ۱۵ تومن ، کجا زندگی‌ می‌کنین شماها ، مطمئن هستین تو‌ ایرانین ؟؟ شب بخیر؛ تحول پیشاپیش اتفاق افتاده است! منتظر اثر گرانی سوخت بر قیمت مسکن هم باشید!

قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 98/09/04- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimقیمت_خودرو امروز؛ گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از ثبات قیمت محصولات ایران خودرو در بازار دارد

افزایش 8 درصدی خشونت علیه زنان در افغانستان

یک پیشنهاد منصفانه به دولت/حقوق مدیران 9.5درصد کاهش و حقوق مردم 42درصد افزایش یابد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimعدالت در نظام حقوق و دستمزد ایجاب می‌کند در سال 99 حقوق مدیران که باعث و بانی رشد منفی 9.5درصدی اقتصاد هستند، به همین میزان کاهش و حقوق کارمندان و کارگران که متأثر از تصمیمات غلط مدیران مجبور به تحمل تورم 42درصدی هستند، به همین میزان افزایش یابد. به قول مدیری : خیلی لطف میفرمایین ۳۰۰ درصد گرانی را با ۴۲ درصد حل میکنید

رتبه‌بندی فرهنگیانِ با بیش از دو سال سابقه کار/افزایش ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی دریافتیِ معلمانوزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران، اعلام کرد که کلیه فرهنگیان با بیش از دو سال سابقه کار در آموزش و پرورش، بر اساس صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای در رتبه‌های یک تا پنج قرار می‌گیرند و به تناسب و رتبه‌های پنج‌گانه از مزایایی برخوردار خواهند شد که بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود. یعنی به عبارتی معادل ۶۶ تا ۲۵۰ لیتر بنزین ۳ هزار تومانی!