رئیس مجلس: قیمت برخی اجناس افزایش پیدا کرده؛ وزیر صنعت: می‌دانستیم افزایش قیمت بنزین بی‌تاثیر نیست

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

رئیس مجلس ایران: قیمت برخی اجناس افزایش پیدا کرده؛ وزیر صنعت: می‌دانستیم افزایش قیمت بنزین بی‌تاثیر نیست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

آقای لاریجانی از افزایش قیمت تاکسی سخن گفته و پیشنهاد کرده دولت برای نظارت بر عدم افزایش قیمت کالاها"از ظرفیت بسیج" استفاده کند.

آقای رحمانی گفته است:"بالاخره واقعیت را بپذیریم که بنزین گران شده و در جامعه تاثیر خود را گذاشته و یک عده قلیل هم به دنبال سوءاستفاده از این فرصت بودند."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر بی تأثیر نبوده پس چرا به مردم دروغ می گفتید که بالا رفتن قیمت بنزین تأثیری بر افزایش قیمت ها ندارد. واقعأ که مردم از اینهمه دروغ و سوء مدیریت خسته شده اند.

من از این‌همه هوش و‌ذکاوت اینا موندم به خدا. مجلس جای اینا نیست. به خدا دارن حروم میشن

هر دم از این باغ گلی یا ع..میرسد؟! گفتند که بی تاثیره حالا میگن با تاثیره، حداقل تکلیف خودتونو با خودتون مشخص کنید رهبریتون پیشکش.

😃

خسته نباشید 🚬

شک ندارم من یک گوساله هستم

یک اتفاق نادر در ایران رخ داد. و رئیس مجلس هم در تعجب کامل مات و مبحوت شد. (قیمت ها افزایش یافت) یجوری این رو بیان کرده من باورم شد که برای بار اول در چهل سال گذشته افزایش قیمت داشتیم. شما چطور.؟

مکالمه ی پت و مت!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۷ نقد وارد به سیاست افزایش قیمت بنزین و طرح معیشت خانوارهااستاد موسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی، اقتصاد کشاورزی و توسعه روستایی معتقد است؛ بهتر است با مردم صادق بود و گفتار علمی داشت و اجازه داد مردم در فضای بدون اتهام نظرات خود را بیان کرده و اقتصاددانان بی­‌طرف وارد گفتگو با مردم شوند تا بهترین ارهکارها استخراج شود و عملیاتی شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

قیمت مسکن بالا نمی‌رودقیمت مسکن بالا نمی‌رود سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با بیان این‌که تعداد خانه‌های خالی از سکنه کاهش یافته است گفت: قیمت مسکن در ماه‌های آینده افزایش نمی‌یابد؛ مگر این‌که تحولات پیش‌بینی نشده‌ای در فضای کلی اقتصاد ایجاد شود. گوجه فرنگی‌ شده ۱۵ تومن ، کجا زندگی‌ می‌کنین شماها ، مطمئن هستین تو‌ ایرانین ؟؟ شب بخیر؛ تحول پیشاپیش اتفاق افتاده است! منتظر اثر گرانی سوخت بر قیمت مسکن هم باشید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 98/09/04- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimقیمت_خودرو امروز؛ گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از ثبات قیمت محصولات ایران خودرو در بازار دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

افزایش 8 درصدی خشونت علیه زنان در افغانستان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یک پیشنهاد منصفانه به دولت/حقوق مدیران 9.5درصد کاهش و حقوق مردم 42درصد افزایش یابد- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimعدالت در نظام حقوق و دستمزد ایجاب می‌کند در سال 99 حقوق مدیران که باعث و بانی رشد منفی 9.5درصدی اقتصاد هستند، به همین میزان کاهش و حقوق کارمندان و کارگران که متأثر از تصمیمات غلط مدیران مجبور به تحمل تورم 42درصدی هستند، به همین میزان افزایش یابد. به قول مدیری : خیلی لطف میفرمایین ۳۰۰ درصد گرانی را با ۴۲ درصد حل میکنید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رتبه‌بندی فرهنگیانِ با بیش از دو سال سابقه کار/افزایش ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومانی دریافتیِ معلمانوزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصویب طرح رتبه‌بندی معلمان در هیأت وزیران، اعلام کرد که کلیه فرهنگیان با بیش از دو سال سابقه کار در آموزش و پرورش، بر اساس صلاحیت های عمومی، تخصصی و حرفه‌ای در رتبه‌های یک تا پنج قرار می‌گیرند و به تناسب و رتبه‌های پنج‌گانه از مزایایی برخوردار خواهند شد که بین ۲۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان خواهد بود. یعنی به عبارتی معادل ۶۶ تا ۲۵۰ لیتر بنزین ۳ هزار تومانی!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »