رئیسی: دستگاه‌ها به نحوی برنامه‌ریزی کنند تا امور ضروری مردم در نوروز دچار وقفه نشود- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس‌جمهور: امور ضروری مردم در نوروز دچار وقفه نشود دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی همه تلاش خود را بکارگیرند تا مردم در آرامش و امنیت به مسافرت بروند و به سلامتی این ایام را سپری کنند در اولین فرصت در سال ۱۴۰۱ جلسه هیئت دولت تشکیل خواهد شد

، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور روز چهارشنبه در آخرین جلسه هیئت دولت در سال 1400 به تمام وزرا و مسئولان دستگاه‌های اجرایی خطاب کرد و گفت: به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنید که در ایام تعطیلات نوروزی وقفه‌ و تاخیری در کارهای ضروری و مورد نیاز مردم ایجاد نشود.وی ادامه داد: وظیفه همه مسئولان اجرایی خدمت به مردم است لذا در اولین فرصت در سال 1401 جلسه هیئت دولت تشکیل خواهد شد.

رئیس‌جمهور از همه دست‌اندرکاران سفرهای نوروزی خواست همه تلاش خود را بکارگیرند تا مردم در آرامش و امنیت به مسافرت بروند و به سلامتی این ایام را سپری کنند. رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود به فضلیت و اهمیت شب و روز نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: نیمه شعبان و روز ولادت امام زمان جزو ایام با فضیلت سال است و جا دارد همگان خصوصا مسئولان و خدمتگزاران به مردم، تلاش نمایند از فیوضات این روز و این ماه بهره کافی را ببرند.

وی همچنین ضمن تسلیت مجدد به مناسبت رحلت آیت‌الله العظمی علوی گرگانی، تصریح کرد: ارادت ویژه آیت‌الله علوی گرگانی به امام خمینی، رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی از ویژگی‌های ایشان بود. این فقید بزرگوار در تمام عمر پربرکت خود از تلاش برای تبیین فقه اهل بیت کوتاهی نکرد و جزو مروجان و مدافعان امام خمینی و نهضت انقلاب اسلامی بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

طبیعت به روز و شب ادامه دهد.ستاره ها حق ندارند در روز درخشش کنند و الا برخورد می شود.دست اندرکاران موظف هستند آسمان شب را تاریک و آسمان روز را روشن کنند وگرنه برخورد عنقلابی می شود. رییس جمهور اسهال نشود با این همه باد معده.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.