رئیسی مچ مفسدان اقتصادی را خوب گرفته است/ گول شعارهای انتخاباتی را نخورید/ دانش‌آموزان امانت آموزگاران هستند

29/06/1398 01:31 ب.ظ

موحدی‌کرمانی در نماز جمعه این هفته تهران: رئیسی مچ مفسدان اقتصادی را خوب گرفته است/ گول شعارهای انتخاباتی را نخورید/ دانش‌آموزان امانت آموزگاران هستند

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: فصل انتخابات می‌آید و همه وعده می‌دهند؛ گول شعارها را نخورید بلکه خود شخص را بشناسید، اگر امین و درست بود رای بدهید. وی ادامه داد:به نامه اعمال چند ساله خود نگاه کنیم و ببینیم چه کردیم.

چرا انقلابی که آن قدر شهید داد، داده و می‌دهد را به بازی گرفتیم و با خون شهدا بازی کردیم؟ با بیت‌المال چه کردیم؟ به اندازه حقوقی که برداشتیم برای مردم کار کردیم؟ آیا می‌دانیم درد مردم چیست؟

وی خاطرنشان کرد: مسئول از خودش سوال کند اگر دید باید برگردد، ناله‌ها و فریادهایش را زیادتر کند شاید خدا به دادش برسد. مومنین خیلی به یاد خدا هستند. یک آن از یاد خدا رفتن، طعمه شیطان شدن است. شیطان کنار خانه خدا و حرم امام حسین هم که باشی دست بردار نیست. حالا که شیطان از ما دست بردار نیست ما هم نباید از یاد خدا دست برداریم. شیطان با غضب عقل را می دزدد.

موحدی‌کرمانی عنوان کرد: شیطان فرهنگ عفاف، حجاب و غیرت را از مردان و زنان می گیرد. این کشور، کشور امام زمان و امام حسین است. بی بند و باری دشمن امام حسین است. امام حسین کشته شد که این چنین نشود. بی عفتی و بی غیرتی کشور اسلامی را ساقط می کند. مگر آندلس ساقط نشد؟ با خون شهدا بازی نکنید. با کشور اسلامی بازی نکنید. با غرور و غیرت جوانان کشور بازی نکنید. شیطان می‌گوید می‌توانی ده هزار دلار بدزدی نمی‌دزدی؟ خاک بر سرت! headtopics.com

ادامه مطلب:
ilnanews »

نامه مازیار ابراهیمی به مسوولان نمایشگاه IBC؛ اگر من را نمی‌شناسید، مشتری خود را بشناسید

افغانستان حمله به تأسیسات نفتی سعودی را محکوم و آن را «تروریستی و جنایتکارانه» خواندارگ ریاست جمهوری افغانستان روز پنجشنبه 19 سپتامبر 2019 در بیانیه‌ای حمله به تأسیسات نفتی «آرامکو» سرزمین افغانستان مظلوم واقع شده افغانستان گفته !!! چقدر بی ملاحظه روز به روز مردم این کشور آماج حملات طالبان سلاخی میشوند و این تروریستی نیست. این است جنگ رسانه ای نرم علیه جبهه حق

ائتلاف مخالفان سوری، چین و روسیه را محکوم کرد

تحلیل حملات عربستان در رسانه‌های آمریکا؛ چرا رادارها پهپادها را ندیدند؟با فروکش کردن هیجان و اضطراب همراه با خبرهای فوری مربوط به حملات روز شنبه به تاسیسات شرکت نفت آرامکو عربستان، رسانه‌های آمریکا در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بیش‌تر در پی عمق دادن به زوایای این واقعه رفتند و تحلیل‌گران استخوان درشت‌تری چون دیپلمات‌های کهنه‌کار را پشت میکروفون‌ها آوردند. حدود پنج سال با تمام قوا ال سعود رو تجهیز کردید بر علیه یمن این حمله اگر کار ایران یا کمک ایران باشه هم تازه یک یک مساوی میشیم بدجور ابهت وغرورتون بهم ریخت یادتون باشه بدترین راه واسه درهم شکستن ایرانی فشار وجنگ هست درتعجبم که ۸ سال تجربه کردید و نیاموختید اشتباه زدید پرسیدن نداره چون آمریکاییها فقط پول وهابی های سعودی را می بینند به این میگن سوال یک تریلیون دلاری! یعنی: تا زمانیکه آمریکا جواب این سوال را پیدا نکرده، بهتره همین امروز همه ناوها و کاسه‌کوزه‌هاشو از خلیج فارس برداره و قبل از اینکه بلای مشابه آرامکو بسرش بیاد، جان خودشو و سربازاشو از این محلکه نجات بده

توییتر حساب کاربری سعود القحطانی را بست | DW | 20.09.2019توییتر روز جمعه حساب کاربری سعود القحطانی، مشاور پیشین دربار پادشاهی سعودی را تعلیق کرد. بسته شدن حساب کاربری القحطانی در توییتر نزدیک به یک سال پس از اخراج او به ظن نقش داشتن در قتل جمال خاشقچی صورت گرفته است.

مقام‌های پنتاگون گزینه‌های پاسخ به ایران را به ترامپ ارائه می‌کنندبه گزارش آسوشیتدبرس در جلسه روز جمعه امنیت ملی در کاخ سفید، مقامات پنتاگون گزینه های متعددی برای پاسخ به ایران از جمله لیستی از اهداف بالقوه‌ جهت حملات هوایی را به رئیس جمهوری ارائه می کنند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌الاسلام موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) گفت:یاد خداوند موجب نورانیت دل است. ممکن است هر فردی گرفتار بیماری فراموشی یاد خداوند شود، هرگاه یاد خداوند را فراموش کنیم ممکن است مرتکب به هر جنایتی شویم.

وی ادامه داد:به نامه اعمال چند ساله خود نگاه کنیم و ببینیم چه کردیم. چرا انقلابی که آن قدر شهید داد، داده و می‌دهد را به بازی گرفتیم و با خون شهدا بازی کردیم؟ با بیت‌المال چه کردیم؟ به اندازه حقوقی که برداشتیم برای مردم کار کردیم؟ آیا می‌دانیم درد مردم چیست؟

وی خاطرنشان کرد: مسئول از خودش سوال کند اگر دید باید برگردد، ناله‌ها و فریادهایش را زیادتر کند شاید خدا به دادش برسد. مومنین خیلی به یاد خدا هستند. یک آن از یاد خدا رفتن، طعمه شیطان شدن است. شیطان کنار خانه خدا و حرم امام حسین هم که باشی دست بردار نیست. حالا که شیطان از ما دست بردار نیست ما هم نباید از یاد خدا دست برداریم. شیطان با غضب عقل را می دزدد.

موحدی‌کرمانی عنوان کرد: شیطان فرهنگ عفاف، حجاب و غیرت را از مردان و زنان می گیرد. این کشور، کشور امام زمان و امام حسین است. بی بند و باری دشمن امام حسین است. امام حسین کشته شد که این چنین نشود. بی عفتی و بی غیرتی کشور اسلامی را ساقط می کند. مگر آندلس ساقط نشد؟ با خون شهدا بازی نکنید. با کشور اسلامی بازی نکنید. با غرور و غیرت جوانان کشور بازی نکنید. شیطان می‌گوید می‌توانی ده هزار دلار بدزدی نمی‌دزدی؟ خاک بر سرت!

خطیب نمازجمعه تهران افزود: آقای رئیسی مچ دزدها را گرفته و دانه دانه محاکمه و برخورد قاطع می‌کند؛ برای ایشان دعا کرده و آرزوی توفیق داریم. خداوند انشاالله حافظ ایشان باشد.

حجت الاسلام موحدی کرمانی با اشاره به این که بازگشایی مدارس نزدیک است گفت: روز دوم مهر مدارس باز خواهند شد، دانش‌آموزان چند ساعت در اختیار آموزگاران هستند. آموزگاران و معلم‌مان باید بدانند این‌ها امانت هستند و در فصلی قرار دارند که به دست آنان ساخته می شود.

وی تاکید کرد: روح و قلب دانش‌آموزان مانند یک زمین خالی برای کشت است؛ هرچه بر روی آن بپاشند میوه می‌دهد و ساخته می‌شود. اگر خدایی نکرده از زبان شما بعضی از موارد دین متزلزل شد، این بچه‌ها متزلزل بار می آیند زیرا بیش از آن که شنوای پدر و مادر باشد شنوای استاد هستند؛ پس مبادا بذرهای متزلزل پاشیده شود .

خطیب نماز جمعه این هفته تهران تاکید کرد: دانش‌آموزان می‌توانند سرمایه‌هایی برای کشور باشند اما خدایی نکرده با غفلت آموزگار می‌توانند بی اعتقاد و بی دین شوند.

وی خطاب به آموزگاران بیان کرد: آقایان معلم از شما سر پل سراط سوال می‌شود با امانت مردم چه کردید؟

امام جمعه موقت تهران خاطر نشان کرد: آموزش و پروش دو مسئولیت دارد که یکی آموزش و دیگری پرورش است که این مقوله از آموزش هم سنگین‌تر است. اگر به مسئله پرورش توجه شود آن وقت نوجوانی ساخته می شود که مایه افتخار اسلام می‌شوند. اگر نوجوانانی مانند زمان جنگ پروش یابند، آمریکای ضعیف و پست هیچ غلطی نمی‌تواند انجام دهد.

وی با بیان این که هفته دفاع مقدس است، گفت: دفاع بسیار مهم است؛ قرآن می‌فرماید اگر دفاع نکنید نه مسجد دارید و نه هیچ چیز دیگر ،اگر مردم دفاع نکنند زمین فاسد خواهد شد. دفاع میدان‌های مختلفی دارد گاهی جنگ است که در میدان جنگ صورت می‌گیرد گاهی فرهنگی است.

موحدی کرمانی بیان کرد: فکر نمی‌کنید که یک فرهنگ غلط غربی آمده است و می‌خواهد اسلام و دین را از ما بگیرد؛ نگاه کنید وضع عفاف و حجاب چیست؟ دفاع کنید از فرهنگ دین و عاشورا، میدان دفاع فرهنگی بسیار مهم است، خدا شهید مطهری را رحمت کند که او یک مدافع قوی فرهنگی بود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از میدانهای دفاع، اقتصادی است؛ شما احساس می‌کنید آمریکا می‌تواند فشار را زیاد کند تا مردم اذیت شوند اما بدانید آمریکا هنگامی که مشاهده کرد فشار اقتصادی اثر ندارد به فشار دروغ گویی روی آورده است و می‌خواهد تا می تواند ذهن ها را منحرف کند. پس باید امید را در درون قوی و از بیرون قطع کنید .

موحدی کرمانی خاطر نشان کرد: دشمن شناسی بسیار مهم است. اگر دشمن بود و شما نشناختید شما ساده لوح بودید. دشمنترین دشمن آن است که خود و مکرش را پنهان کند و شما یک دفعه در دامن مکر قرار گیرید. بسیار باید مواظب بود. خیلی از شعارها داده می شود اما زمانی می رسد که مشاهده می کنید همه شان دروغ بوده است.

وی تاکید کرد:فصل انتخابات است؛ مواظب باشید، همه هم به میدان می‌آیند و شعار می‌دهند؛ گول شعارها را نخورید و خود طرف را بشناسید و مطمئن شوید آدم راستگویی است و بعد به آن رأی دهید. منافقین کلیدهای مخفی دارند و اگر او را نشناسید یک دفعه حمله می‌کنند و شما در معرض حمله آنان قرار خواهید گرفت. خطر نفاق در طول تاریخ اسلام و مسلمین هزار برابر بیشتر از خطر مشرکین است؛ آمدند و جایگاه‌ها را گرفتند و هرچه توانستند گناه کردند .