رئیس جمهور جمهوری دموکراتیک کنگو: روابط همکاری و دوستانه میان ترکیه و کنگو بیشتر قوی‌تر خواهد شد

16/06/1400 08:23 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

- خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
aa_persian »

رئیس سازمان زندان‌های ایران:‌ زندانبانان «گاهی مهربانتر از پدر و مادر» هستندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خب خودش گفته گاهی. در واقع اکثرا مثل جلاد هستن لعنت به پدر و مادر بی پدر ماردر رئیس سازمان زندانهای ایران. البته به مهربانی پدر و مادر بابک خرمدین 😑

کمیسیون اروپا درخواست اعمال مجازات‌های اقتصادی علیه لهستان را به دیوان دادگستری اروپا دادروابط میان اتحادیه اروپا و لهستان از سال گذشته به‌دلیل نقض اصل استقلال قضات و حاکمیت قانون پرتنش شده است.

واگذاری سهام عدالت به جاماندگانواگذاری سهام عدالت به جاماندگان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از عزم دولت برای تقویت تعاونی‌های سهامی عدالت و واگذاری سهام به جاماندگان خبر داد و گفت: دولت سیزدهم سکوی پرتاب بخش تعاون خواهد بود.

تردد از مرز مهران ممنوع است/ زائران اربعین مراجعه نکنندمعاون عمرانی استاندار ایلام گفت: تردد زمینی زائران از مرز مهران ممنوع است و نظارت‌ها در این زمینه تشدید خواهد شد.

ادعای خبرنگار وال استریت ژورنال درباره پاسخ ایران به درخواست سفر گروسیادعای خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال درباره پاسخ ایران به درخواست سفر گروسی به ایران یک خبرنگار روزنامه وال استریت ژورنال در توئیتی مدعی شد که ایران با درخواست مدیرکل آژانس برای سفر به ایران و گفت‌وگو درباره همکاری‌ها میان دو طرف مخالفت کرده است.

سرپرست جدید زندان تهران بزرگ معرفی شدمدیر کل زندان های استان تهران در جلسه تودیع و معارفه سرپرست زندان تهران بزرگ گفت: برنامه ریزی های ما برای اصلاح و تربیت زندانیان است و خواهد بود، سالم سازی محیط زندان و قانونمداری بایستی در تمام زندان ها با دقت انجام شود و توسعه کیفیت برنامه های تربیتی به ویژه آموزش کارکنان و زندانیان و ایجاد روحیه همدلی و همکاری در مجموعه از نکات کلیدی موفقیت می باشد.