رئیس سازمان جهانی بهداشت: بیماری کووید19 هنوز به نقطه اوج همه‌گیری نرسیده است- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

رئیس سازمان جهانی بهداشت: بیماری کووید۱۹ هنوز به نقطه اوج همه‌گیری نرسیده است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ رئیس "سازمان جهانی بهداشت" (WTO) اعلام کرد که جهان هنوز به نقطه اوج همه‌گیری ویروس کووید19 نرسیده است.

وی گفت: «هر چند به نظر می‌رسد که آمار مرگ‌و‌میر در سطح جهان تثبیت شده است اما در واقع، تنها برخی کشورها به پیشرفت چشمگیری در زمینه کاهش تعداد جان باختگان دست یافته‌اند، این در حالی است که در بقیه کشورها شمار قربانیان همچنان در حال افزایش است.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتقاد از سازمان جهانی بهداشت بابت اطلاع‌رسانی «دیر و ناقص» پیرامون کروناسازمان جهانی بهداشت به دلیل عملکردش در قبال شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان و بابت اطلاع‌رسانی «دیر و ناقص» با واکنش‌های مختلف مواجه است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: شیوع ویروس کووید-19 در حال شدت گرفتن استسازمان‌جهانی‌بهداشت: شیوع ویروس کووید-19 در حال شدت گرفتن است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: هنوز به پیک همه‌گیری کرونا نرسیده‌ایمیکی از مقامات سازمان جهانی بهداشت روز سه شنبه در واکنش به نامه هشدارآمیز گروهی از دانشمندان درباره انتقال ویروس جدید کرونا از طریق هوا پذیرفت که «شواهدی» در این زمینه به دست آمده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایالات متحده آمریکا رسما خروج از سازمان جهانی بهداشت را ثبت کردایالات متحده آمریکا روز سه‌شنبه هفت ژوئیه (۱۷ تیر) تایید کرد که به‌طور رسمی در نامه‌ای به سازمان ملل اطلاع داده که این کشور از سازمان جهانی بهداشت خارج می‌شود. این خروج طبق یک جدول زمانی یک ساله یعنی در تاریخ شش ژوئیه ۲۰۲۱ نهایی و اجرایی می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ رسما آمریکا را از سازمان جهانی بهداشت خارج کرددولت آمریکا با ارسال درخواست رسمی خود به سازمان ملل متحد اعلام کرده که از سازمان جهانی بهداشت خارج می‌شود. آمریکا بزرگترین حامی مالی این سازمان بود اما از زمان آغاز همه‌گیری کرونا، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری این کشور، بارها با انتقاد شدید از سازمان جهانی بهداشت، این نهاد را تحت استیلای چین خوانده بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا رسما از سازمان بهداشت جهانی خارج شددولت آمریکا با ارسال درخواست رسمی خود به سازمان ملل متحد اعلام کرده که از سازمان جهانی بهداشت خارج می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »