رئیس جمهوری آمریکا: اکنون زمان دست کشیدن از مذاکرات احیای برجام نیست و «پیشرفت‌هایی» حاصل شده است

30/10/1400 02:10:00 ق.ظ

🔺رئیس جمهوری آمریکا: اکنون زمان دست کشیدن از مذاکرات احیای برجام نیست و «پیشرفت‌هایی» حاصل شده است ⬇ بیشتر بخوانید:

جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز چهارشنبه ٢٩ دی‌ در نخستین کنفرانس خبری خود در سال جدید میلادی که به مناسبت اولین سالگرد احراز سمت ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا برگزار کرد، به بررسی عملکرد و دستاوردهای یک سال گذشته دولت خود پرداخت. رئیس جمهوری آمریکا همچنین با اشاره به دستاوردهای داخلی دولتش طی یک سال گذشته، گفت تعداد افراد واکسینه‌شده در ایالات متحده از دو میلیون نفر به ٢٠٠ میلیون نفر افزایش یافته است و اکنون ٧٠ درصد آمریکایی‌های بالغ کاملا واکسینه شده‌اند.

جو بایدن همچنین گفت که دولت او شش میلیون شغل جدید ایجاد کرده و نرخ بیکاری به ٣.٩ درصد کاهش یافته است. او در ادامه به دفاع از طرح «بازسازی بهتر» خود پرداخت و گفت که این طرح سبب کاهش هزینه در زمینه‌هایی مانند مراقبت از فرزندان، دارو، انرژی، و کسری بودجه خواهد شد.

پرزیدنت بایدن سال گذشته در زمان ورودش به کاخ سفید سالمندترین رئیس جمهوری ایالات متحده در نخستین دوره احراز این سمت بود. آشفتگی‌های ایجاد شده توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهوری سابق، و برخی از طرفدارانش سبب شده بود رای‌دهندگان آمریکایی جو بایدن را نماد بازگرداندن وضعیت به حال عادی و ثبات بدانند. headtopics.com

ریده ، به خودش ادکلن میزنه

آری؛بایدنِ فراموشکار تازه بیدارشده ودانسته سَلَف قماربازش، چه غلطی کرده، این قمارِ آخری حماقت بود!به حتم به او فهمانده اندایران❣✌لیبی،یا سعودی ملقب به گاوِ شیرده نیست،ایران مهدغیرت،وسلحشوری والبته تمدن نابِ بَشری است ،وسلام .

در تاریخ امریکا منحصر بفرد است ج.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

امریکای امروزی،یک سیستم گیج،گنگ،ناروشن،بی در و پیکر،بی صاحب،نا مفهوم برای نزدیکترین متحدین(اروپائی ها)، بی برنامه، بدون استراتژی و سردرگم است! کل اینها همه با هم،یعنی دوران آن امریکا قدیمی و آن تصورات یا ژست ها تمام شده است! تصویر این را میگوید، نه عقل و یا تمایلات سیاسی! در هر حالت تفاوتی نیست! دورانی که امریکا یک ابر قدرت بود تمام شده! امروز حشد شعبی با 4 پهپاد قراضه،سردار نقدی و منقلی، حوثی های لنگ بسته یمنی،همه تو سر امریکائی ها میکوبند! امریکائی ها هم خاموش و خفه! این سیمای جدید امریکا در خاورمیانه! این سیما با ترامپ آغاز و بایدن ادامه یافته!

با حکمرانی این ابله، ج.ا بقدرت اتمی خواهد رسید! ابله ترین رئیس جمهور در تاریخ امریکا این بایدن است! البته با تمام بلاهتش ، از اون قاطر پیش از خودش کم آزارتر است! آن قاطر پیش از این، برای منافع شخصی و کمپانی های خانوادگی میخواست اردوغان را به قدرت اول خاورمیانه تبدیل کند! جیم الف برای غرب و شرق و شمال وجنوب نعمت است،تنها مردم ایران هستند که باید طعم بدبختی را بچشند..امریکا واروپااسلحه به عربها میفروشند،اسرائیل شهرک سازیهارا گسترش میدهد،چین وهندوغیره آشغال‌هایشان را صادرمیکنند،سوریه و لبنان و عراق بانک‌هایمان راخالی میکنند روسیه هم که مزدور گیری..

دستاوردها و دشواری‌های پیش‌روی رئیس جمهوری آمریکا؛ یک سال از اقامت پرزیدنت بایدن در کاخ سفید گذشتجو بایدن پیشتر در مقام معاون باراک اوباما هشت سال در کاخ سفید حضور داشت و با دشواری‌های مرتبط با این مسئولیت خطیر آشنا بود. بایدن گوزو I haven’t seen my son for5 years bcz he had to serve as a draftee for IRGC even tough he didn’t want to.Plz stop this unfair ban Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3 Let us pursue our dreams and build our future.We are just students👨🏻‍🎓🧑‍🎓 Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3

سپر انسانی و جنایت جنگی چه نسبتی با آیت‌الله خمینی و جمهوری اسلامی دارند؟

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.

حکومت بی‌‌معمار؛ چرا جمهوری اسلامی با اکباتان دشمن است؟درگذشت رحمان گلزار شبستری، معمار و سازنده شهرک اکباتان، بار دیگر توجه‌ها را به این مجموعه مسکونی جلب کرده که نماد زندگی مدرن و به ویژه آمریکایی در پایتخت ایران محسوب می‌شده است. در متن این گزارش نوشته شده سیاوش تیموری معمار سرشناس ایرانی گفته آمریکایی‌ها، آشپزخانه اوپن می‌سازند(منظور در شهرک اکباتان است) در حالی که آشپزخانه های اکباتان به سبک جدا است و نه اپن. این مهندس کجاش سرشناسه که مسئله به این سادگی رو نمیدونه؟! اصلا اکباتان رو ندیده!! سالهای ساله ایران نرفتم. اما وقتی ایران زندگی میکردم, در شهرک اکباتان ساکن بودم. اگر زمانی رژیم سرنگون بشه و به ایران برگردم, هیچ جای دیگری به جز اکباتان ساکن نمیشم.

رئیس پلیس امنیت: کسانی که با عناد کشف حجاب کنند مجرم هستند

روبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شدروبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شد روبرتو متسولا، دیپلمات مالتی با رای اعضای پارلمان اروپا به عنوان رئیس جدید این نهاد اتحادیه اروپا انتخاب شد.