رئیس جمهوری آمریکا: اکنون زمان دست کشیدن از مذاکرات احیای برجام نیست و «پیشرفت‌هایی» حاصل شده است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺رئیس جمهوری آمریکا: اکنون زمان دست کشیدن از مذاکرات احیای برجام نیست و «پیشرفت‌هایی» حاصل شده است ⬇ بیشتر بخوانید:

رئیس جمهوری آمریکا همچنین با اشاره به دستاوردهای داخلی دولتش طی یک سال گذشته، گفت تعداد افراد واکسینه‌شده در ایالات متحده از دو میلیون نفر به ٢٠٠ میلیون نفر افزایش یافته است و اکنون ٧٠ درصد آمریکایی‌های بالغ کاملا واکسینه شده‌اند.

او در ادامه به دفاع از طرح «بازسازی بهتر» خود پرداخت و گفت که این طرح سبب کاهش هزینه در زمینه‌هایی مانند مراقبت از فرزندان، دارو، انرژی، و کسری بودجه خواهد شد. بزرگ‌ترین دستاورد وی در نخستین ماه‌های ریاست جمهوری‌اش، تصویب فراحزبی بودجه ١٩٠٠ میلیارد دلاری او برای مقابله با کرونا بود. بودجه ٢٣٠٠ میلیارد دلاری پرزیدنت بایدن برای تقویت زیرساخت‌های آمریکا نیز از تصویب فراحزبی در کنگره گذشت. اما بودجه ١٨٠٠ میلیارد دلاری او برای طرح «بازسازی بهتر» جهت کمک به خانواده‌ها و تقویت طبقه متوسط آمریکا به دلیل مخالفت جمهوری‌خواهان همچنان در انتظار تصویب سنا است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریده ، به خودش ادکلن میزنه

آری؛بایدنِ فراموشکار تازه بیدارشده ودانسته سَلَف قماربازش، چه غلطی کرده، این قمارِ آخری حماقت بود!به حتم به او فهمانده اندایران❣✌لیبی،یا سعودی ملقب به گاوِ شیرده نیست،ایران مهدغیرت،وسلحشوری والبته تمدن نابِ بَشری است ،وسلام .

در تاریخ امریکا منحصر بفرد است ج.ا پهپاد صد میلیونی را سرنگون کرد با موشک بزرگترین پایگاه امریکا را در عراق کوبیدن صدائی از ترامپ در نیامد! این یعنی با ترامپ یک امریکا ضعیف و زبون شروع و با بایدن ادامه یافته! در این میان ما تنها یک کادو گرفتیم، آن هم جزغاله شدن قاطر سلیمانی بود😄

امریکای امروزی،یک سیستم گیج،گنگ،ناروشن،بی در و پیکر،بی صاحب،نا مفهوم برای نزدیکترین متحدین(اروپائی ها)، بی برنامه، بدون استراتژی و سردرگم است! کل اینها همه با هم،یعنی دوران آن امریکا قدیمی و آن تصورات یا ژست ها تمام شده است! تصویر این را میگوید، نه عقل و یا تمایلات سیاسی!

در هر حالت تفاوتی نیست! دورانی که امریکا یک ابر قدرت بود تمام شده! امروز حشد شعبی با 4 پهپاد قراضه،سردار نقدی و منقلی، حوثی های لنگ بسته یمنی،همه تو سر امریکائی ها میکوبند! امریکائی ها هم خاموش و خفه! این سیمای جدید امریکا در خاورمیانه! این سیما با ترامپ آغاز و بایدن ادامه یافته!

با حکمرانی این ابله، ج.ا بقدرت اتمی خواهد رسید! ابله ترین رئیس جمهور در تاریخ امریکا این بایدن است! البته با تمام بلاهتش ، از اون قاطر پیش از خودش کم آزارتر است! آن قاطر پیش از این، برای منافع شخصی و کمپانی های خانوادگی میخواست اردوغان را به قدرت اول خاورمیانه تبدیل کند!

جیم الف برای غرب و شرق و شمال وجنوب نعمت است،تنها مردم ایران هستند که باید طعم بدبختی را بچشند..امریکا واروپااسلحه به عربها میفروشند،اسرائیل شهرک سازیهارا گسترش میدهد،چین وهندوغیره آشغال‌هایشان را صادرمیکنند،سوریه و لبنان و عراق بانک‌هایمان راخالی میکنند روسیه هم که مزدور گیری..

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستاوردها و دشواری‌های پیش‌روی رئیس جمهوری آمریکا؛ یک سال از اقامت پرزیدنت بایدن در کاخ سفید گذشتجو بایدن پیشتر در مقام معاون باراک اوباما هشت سال در کاخ سفید حضور داشت و با دشواری‌های مرتبط با این مسئولیت خطیر آشنا بود. بایدن گوزو I haven’t seen my son for5 years bcz he had to serve as a draftee for IRGC even tough he didn’t want to.Plz stop this unfair ban Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3 Let us pursue our dreams and build our future.We are just students👨🏻‍🎓🧑‍🎓 Waive_Visa_Ban_For_IRGC_Drafted_Men New_Version_of_Trump_Ban_With_No_Clues_For_Reviving_In_Biden_Administration S_Bahraminejad3
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سپر انسانی و جنایت جنگی چه نسبتی با آیت‌الله خمینی و جمهوری اسلامی دارند؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محاکمه ۴ مخالف اردوغان در سوئيس به اتهام تهدید به قتل رئيس جمهوری ترکیهاین چهار نفر چهار سال پیش در تظاهراتی مقابل پارلمان سوئیس که علیه رجب طیب اردوغان سازماندهی شده بود شرکت داشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حکومت بی‌‌معمار؛ چرا جمهوری اسلامی با اکباتان دشمن است؟درگذشت رحمان گلزار شبستری، معمار و سازنده شهرک اکباتان، بار دیگر توجه‌ها را به این مجموعه مسکونی جلب کرده که نماد زندگی مدرن و به ویژه آمریکایی در پایتخت ایران محسوب می‌شده است. در متن این گزارش نوشته شده سیاوش تیموری معمار سرشناس ایرانی گفته آمریکایی‌ها، آشپزخانه اوپن می‌سازند(منظور در شهرک اکباتان است) در حالی که آشپزخانه های اکباتان به سبک جدا است و نه اپن. این مهندس کجاش سرشناسه که مسئله به این سادگی رو نمیدونه؟! اصلا اکباتان رو ندیده!! سالهای ساله ایران نرفتم. اما وقتی ایران زندگی میکردم, در شهرک اکباتان ساکن بودم. اگر زمانی رژیم سرنگون بشه و به ایران برگردم, هیچ جای دیگری به جز اکباتان ساکن نمیشم.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

رئیس پلیس امنیت: کسانی که با عناد کشف حجاب کنند مجرم هستند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شدروبرتو متسولا رئیس پارلمان اروپا شد روبرتو متسولا، دیپلمات مالتی با رای اعضای پارلمان اروپا به عنوان رئیس جدید این نهاد اتحادیه اروپا انتخاب شد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »