رئیس‌جمهور: همه سواحل مورد اشغال دستگاه‌های اداری و دولتی باید سریعا به نفع مردم آزاد شوند

08/11/1400 07:37:00 ب.ظ

رئیس‌جمهور با بیان اینکه از اولویت‌های ما در استان گیلان رفع موانع تولید و فعال کردن چرخ تولید و واحدهای نیمه تعطیل است، گفت: مدیرانی که بانیان وضع موجود هستند نباید ادامه وضعیت بدهند.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه از اولویت‌های ما در استان گیلان رفع موانع تولید و فعال کردن چرخ تولید و واحدهای نیمه تعطیل است، گفت: مدیرانی که بانیان وضع موجود هستند نباید ادامه وضعیت بدهند. رئیس جمهور افزود: نکات مهمی امروز توسط نمایندگان مردمی بیان شد، استان گیلان افتخارات بسیاری دارد افتخاراتی از چهره‌های برجسته و نامدار که نه فقط برای گیلان بلکه برای ایران و جهان اسلام شناخته شده هستند و از آثار و برکات آنها بهره‌مند شده‌ایم.

رئیسی گفت: میرزا کوچک خان، آیت‌الله بهجت، آیت‌الله محمدی گیلانی، بزرگان و سرداران گیلانی که به شهادت رسیدند و خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخارات کشور و استان هستند. همچنین صاحبان اندیشه‌ای که می‌شناسیم و با روحیه انقلابی خود مظهر تلاش‌ها و خدمات بسیاری بوده‌اند، همه فرهیختگانی که امروز آثار و سیره و سلوک‌شان پیش‌روی ماست از سرمایه‌های ارزشمند این استان محسوب می‌شوند.

وی با بیان اینکه گیلان نیروهای انسانی ارزشمندی دارد، تصریح کرد: ما نیروهای کارآمدی در این استان داریم که می‌توانند منشاء تحول باشند. همچنین سرمایه‌های مادی مانند معادن، صنایع، جنگل و دریا داریم که می‌توانند احیا شود و زمینه رفع مشکلات استان و منطقه باشند. استان گیلان همچنین در پیوستن به شانگهای یا مجموعه اکو یا اتحادیه اوراسیا، نقش محوری در منطقه دارد که باید این ظرفیت را درست بشناسیم و بهره‌برداری کنیم. headtopics.com

رییس جمهور اخبار ببین

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

اعتراض به «عدم پرداخت کمک هزینه تحصیلی»؛۴۰۰ نفر از دستیاران پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران اعتصاب کردنددستیاران پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران با اعتصاب در بیمارستان‌های وابسته به این دانشگاه، نسبت به مشکلات حوزه خود و عدم رسیدگی مسئولان دولتی اعتراض کردند.

دبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند استدبیرکل سازمان ملل: افغانستان به مو بند است آنتونیو گوترش: افغانستان به مو بند است. من از همه کشورها می‌خواهم تا مجوز تمامی معاملاتی را که برای انجام فعالیت‌های بشردوستانه در این کشور لازم است، صادر کنند

محسنی اژه‌ای: ظرفیت‌های مردمی در امور قضایی به کار گرفته شودرئیس قوه قضائیه گفت: باید تلاش شود تا آنجا که ممکن است در حوزه‌های مربوط به پیشگیری از وقوع جرم، حمایت از تولید و کاهش آسیب‌های اجتماعی از ظرفیت‌های مردمی استفاده شود. این که گفتی یعنی چه! در زمان روم باستان حکم اعدام با تایید جمعیت انجام میشد.

آمار ابتلای روزانه به کرونا در آلمان به۲۰۰هزار نفر رسید | DW | 27.01.2022درست دو سال بعد از شناسایی اولین مورد ابتلا به کرونا در موسسه‌ای در مونیخ آلمان، آمار مبتلایان جدید به این ویروس در این کشور به بیش از ۲۰۰هزار تن رسیده است.

آقایان به جای حل مشکلات مردم را به تحمل بیشتر توصیه می‌کنند/ سیاست یک بام و دو هوا جواب نمی‌دهدیک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: به جای این‌که به مردم بگوییم تحمل کنید باید در زمینه‌های مختلف از کارشناسان کمک بخواهیم و به نظرات‌شان واقعا توجه کنیم تا برای خروج از این بن بست و مشکلاتی که در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی برای کشور درست شده است، راهی پیدا کنیم.

رایزنی امیر‌عبداللهیان و گوترش در مورد مسائل منطقه‌ای و بین‌المللیوزیر امور خارجه ایران و دبیرکل سازمان ملل متحد در خصوص تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی از جمله آخرین اوضاع در یمن و افغانستان و همچنین روند مذاکرات وین گفت‌وگو و تبادل نظر كردند. - خبرگزاری آناتولی