رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهریار به دلیل فساد مالی و ارتشاء دستگیر شد- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

04/10/1400 10:06 ب.ظ

رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهریار دستگیر شد معاون فرماندهی انتظامی غرب استان تهران: رئیس اداره کار شهریار از یک متقاضی و مراجعه کننده که درخواست اخذ و تمدید مجوز تعاونی را داشت طلب رشوه کرده بود

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید شهریار ، ضمن تأیید خبر دستگیری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهریار اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهریار را به دلیل فساد مالی و ارتشاء دستگیر کرده است.

وی افرد: رییس اداره کار شهریار از یک متقاضی و مراجعه کننده که درخواست اخذ و تمدید مجوز تعاونی را داشت طلب رشوه کرده بود که با هوشیاری پلیس امنیت اقتصادی دستگیر می‌شود.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

قدردانی رئیس جمهور آلمان از اکثریت خاموش | DW | 24.12.2021فرانک والتر اشتاین‌مایر در پیام کریسمس، مردم را به همیاری و پرهیز از تشدید اختلاف در بحران کرونا دعوت کرد. او گفت درست است که در یک دمکراسی همه هم‌نظر نیستند اما نباید فراموش کرد که همه در یک کشور به سر می‌برند.

دعوت رئیس دانشگاه تهران از مراجع شیعه برای افتتاح دفتر نمایندگی در این دانشگاهرئیس دانشگاه تهران در دیدار با مراجع تقلید شیعه در شهر قم ضمن اعلام خبر راه‌اندازی مرکز «تبادلات حوزه و دانشگاه» از آن‌ها خواست که در این دانشگاه دفتر نمایندگی به راه بیندازند. گام نخست: تبدیل دانشگاه به طویله: تاسیس مسجد در دانشگاه. گام دوم: تبدیل دانشگاه به مقر تحرکات آخوند پدوفیل و برده فروش.

رئیس سازمان محیط‌زیست: آب نداریم که حقابه داشته باشیم

«بزن بریم براندون»؛ توهین به رئیس جمهور آمریکا در شب کریسمساگرچه نمی‌توان گفت که آیا رئیس‌جمهور آمریکا معنای توهین‌آمیز عبارتی را که این فرد به زبان آورده درک کرده است یا خیر، اما از شب گذشته ویدئوی این گفتگو در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و برخی جو بایدن را به‌خاطر خونسردی‌اش ستایش می‌کنند. این گوزو دیگه توهین نداره سرتاپاش گوز میباره خبر مهم چی داری یورونیوز جون

رئیس جمهور لبنان: برای خروج از بحران به شش، هفت سال زمان نیاز داریماقتصاد لبنان از سال ۲۰۱۹ در حال سقوط آزاد است و این مدت کوهی از بدهی‌ها همراه با بن‌بست سیاسی کشور را به سوی سخت‌ترین بحران خود از زمان جنگ داخلی سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۹۰ سوق داده است.

رئیس نظام پزشکی مشهد: ۸ میلیون ایرانی دوز اول واکسن را هم نزدند | DW | 24.12.2021رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد جمعیت کسانیکه دوز اول واکسن کرونا را دریافت نکرده‌اند را حدود ۸ میلیون نفر اعلام کرد با این تأکید که واکسیناسیون کامل دیگر دو دوز نیست، بلکه سه دوز واکسن است.

در

شهریار

، ضمن تأیید خبر دستگیری رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهریار اظهار داشت: پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شهریار را به دلیل فساد مالی و ارتشاء دستگیر کرده است.

وی افرد: رییس اداره کار شهریار از یک متقاضی و مراجعه کننده که درخواست اخذ و تمدید مجوز تعاونی را داشت طلب رشوه کرده بود که با هوشیاری پلیس امنیت اقتصادی دستگیر می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: متهم به همراه پرونده تحویل مرجع قضایی شده است تا پرونده مراحل قانونی را طی کند.