رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا: تهدیدات موشکی روسیه، چین، کره شمالی، و ایران افزایش یافته است

رئیس سازمان پدافند موشکی #آمریکا: تهدیدات موشکی #روسیه، #چین، #کره_شمالی، و #ایران افزایش یافته است

آمریکا, روسیه

05/08/2020 03:38:00 ب.ظ

رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا : تهدیدات موشکی روسیه ، چین ، کره_شمالی ، و ایران افزایش یافته است

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رئیس سازمان پدافند موشکی آمریکا می‌گوید که در سال‌های اخیر تهدیدات ناشی از سامانه‌های جدید موشکی روسیه، چین، کره شمالی، و ایران، افزایش یافته است.به نوشته تارنمای وزارت دفاع آمریکا، دریاسالار جان هیل روز سه‌شنبه در جریان «همایش دفاع موشکی و فضایی» در واشنگتن گفت که در گذشته تمرکز آژانس پدافند موشکی بر تهدید موشک‌های بالستیک قرار داشت؛ اما دشمنان موشک‌های کروز پیشرفته بسیار سریع و مانورپذیر و سلاح‌های اَبَرصوت دیگری را ساخته‌اند و این موضوع «شرایط بسیار سختی را در زمینه دفاعی به‌وجود آورده است.»

ادامه مطلب: VOA Farsi صدای آمریکا »

شمار کشته‌های حمله موشکی روسیه به مرکز خرید کرمنچوک به ۱۶ نفر رسید

جامعه جهانی این حمله را محکوم کرده است. شورای امنیت سازمان ملل متحد قرار است به‌زودی برای بررسی حملات موشکی اخیر روسیه به مناطق مسکونی اوکراین جلسه فوق‌العاده تشکیل دهد. ادامه مطلب >>

سازمان ملل: کره شمالی در حال توسعه سلاح‌های هسته‌ای خود استاین گزارش محرمانه در حالی منتشر می‌شود که رهبر کره شمالی پیشتر تاکید کرده بود برخورداری کشورش از توانایی هسته‌ای باعث می‌شود تهدیدی متوجه این کشور نباشد.

ارائه پیش‌نویس جدید قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به سازمان ملل از سوی آمریکاارائه پیش‌نویس جدید قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران به سازمان ملل از سوی آمریکا شبکه بلومبرگ مدعی شد که دولت آمریکا قطعنامه جدیدی درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در شورای امنیت سازمان ملل ارائه کرده است.

پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری: آمار ابتلا به کرونا در آمریکا کاهش یافته است🔺پرزیدنت ترامپ در کنفرانس خبری: آمار ابتلا به کرونا در آمریکا کاهش یافته است ⚡️پرزیدنت ترامپ روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که شواهد مثبتی در مبارزه با ویروس چین ی می‌بیند.

ترامپ: مساله شکست طرح رای پُستی اثبات شده است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimترامپ: مساله شکست طرح رای پُستی اثبات شده است رای گیری پُستی در چند ایالت این کشور ثابت کرد که این روش به شکست منجر می‌شود Election2020

بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است🔺بعد از انفجار بزرگ در بیروت، آمریکا پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای که سه شنبه غروب به وقت واشنگتن منتشر کرد،‌ گفت که ایالات متحده پیشنهاد کمک به مردم لبنان را داده است.

دستور رییسی به سازمان بازرسی کل کشور برای پیگیری ارزهای بازگردانده نشدهرئیس دستگاه قضا با بیان این‌که گفته می‌شود ۲۷ میلیارد دلار تخلّف ارزی صورت گرفته اما فقط یک چهارم متخلّفان به قوه قضاییه معرفی شدند و سه چهارم معرفی نمی‌شوند به سازمان بازرسی کل کشور ماموریت داد تا موضوع بازگرداندن ارز حاصل از صادرات توسط شرکت‌های دولتی را با جدیت پیگیری و گزارش اقدامات خود در این زمینه را ارائه کند.