رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان سفر می‌کند+برنامه‌ها- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قالیباف به خوزستان سفر می‌کند مسئله تامین حقابه کشاورزی و تعهدات وزارت نفت درباره حق آلایندگی خوزستان از جمله اهداف نخستین سفر استانی رئیس مجلس به خوزستان است

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به‌کارگیری مدیران بومی در صنایع و بویژه هیئت مدیره صنایع استان، حذف مدیریت ناکارآمد در حوزه‌های مختلف استان، توسعه و اصلاح راه‌های روستایی‌ و جاده‌های پرتردد، توجه ویژه به اشتغال پایدار در راستای محرومیت‌زدایی از مسایل مدنظر نمایندگان استان در این سفر استانی است.

نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس یازدهم با اشاره به اهداف اقتصادی سفر قالیباف به خوزستان بیان داشت: رفع موانع سرمایه‌گذاری و کمک به تولید پایدار، راهکارهای رونق و توسعه بخش کشاورزی، ارتقاء شاخص‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی و بررسی دلایل عقب بودن توسعه و پیشرفت استان در قیاس با دیگر استان‌ها از اهداف اقتصادی است که در این سفر دنبال می‌شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اذیت نشه؟ اصلاح_اساسنامه_دانشگاه_آزاد عزل_طهرانچی_معاونین خوزستان_تشنه_است به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید

بودن نبودنش فرقي نداره اينهمه رفته چه گوهي خورده

گازانبرشم برده ؟

سلام😂🤪

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود، بار دیگر به توافق هسته‌ای ایران می‌پیونددنیکی هیلی: «همه پیشرفتهایی که ما در موضوع اسرائیل و خاورمیانه داشتیم.... در صورت ریاست جمهوری جو بایدن، همه این پیشرفتها از بین می‌رود. زیرا آنها قصد دارند که به عقب برگردند و در تلاشند که به توافق هسته‌ای ایران بازگردند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار ظریف با رئیس شورای عالی قضایی عراق برای پیگیری حقوقی ترور سردار سلیمانیدیدار ظریف با رئیس شورای عالی قضایی عراق برای پیگیری حقوقی به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی ظریف با فائق زیدان رئیس شورای عالی قضایی عراق دیدار و گفتگو کرد همکاری و هم‌افزایی در پیگیری حقوقی ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس محور اصلی گفتگوی این دیدار بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترور سردار سلیمانی و اخراج آمریکا محور گفت وگوی ظریف و رئیس حشد الشعبی عراقظریف و فالح فیاض رئیس حشد الشعبی عراق در خصوص آخرین تحولات روابط دو جانبه، پیگیری ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، تصمیم قانونی دولت، مردم و پارلمان عراق مبنی بر لزوم خروج نیروهای آمریکایی از این کشور و سایر موضوعات مورد علاقه گفتگو و رایزنی کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نیکی هیلی: اگر بایدن رئیس جمهور شود بار دیگر به برجام می‌پیوندد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسفیر پیشین آمریکا در سازمان ملل معتقد است اگر بایدن رئیس جمهور آمریکا شود بار دیگر به توافق هسته‌ای با ایران می‌پیوندد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جناب "رئیس شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا"! تا دیر نشده برای مهار پول داغ اقدام کنید- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimنائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره لزوم مهار پول داغ در اقتصاد، گفت:گرمای قیمت در بازار ارز، مسکن و بورس، معلول عوامل 'واقعی و انتظاراتی' است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نماینده مشهد در مجلس پس از ابتلا به کرونا قرنطینه شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimنماینده مشهد به کرونا مبتلا شد با مثبت شدن تست کرونای حجت‌الاسلام بحرینی، وی در منزل قرنطینه شد تا ضمن مداوا، علائم بیماری نیز رفع شود
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »