رئیسی:آزادی 83 هزار زندانی در کوتاه مدت حرکت جهادی همکاران قضائی بود- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🎥 رییس قوه قضاییه: تقدیر از اقدام حکیمانه رهبر معظم انقلاب در تشکیل قرارگاه برای انسجام هر چه بیشتر در مقابله_با_کرونا آزادی ۸۳ هزار زندانی در کوتاه مدت حرکت جهادی همکاران قضایی بود کالاهای مکشوفه از محتکران به سرعت توزیع شود و دست مردم برسد

،‌آیت الله سید ابراهیم رئیسی در آخرین جلسه شورای عالی قوه قضاییه در سال 98 با تأکید بر لزوم بررسی عملکرد دستگاه قضایی در سال گذشته و ارائه گزارش آن به مردم اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را به عنوان سال رونق تولید نامگذاری کردند و همه دستگاه ها از جمله قوه قضاییه خود را موظف به تلاش برای تحقق این شعار می دانستند.

رئیس قوه قضاییه ابراز امیدواری کرد در سایه این تلاش ها و اقدامات، مردم در مراجعه به دستگاه قضایی بیش از پیش شاهد باشند که دستگاه عدلیه با سرعت به کارهای آنها رسیدگی می کند، به موقع تصمیم می گیرد و آنها به موقع به حق خود می رسند. این مهم ترین خواسته مردم از نظام قضایی است که با تلاش همکاران ما تحقق خواهد یافت.

وی با اشاره به فعالیت جهادی کارکنان و قضات در ایام پایان سال اظهار داشت: حفظ سلامت کارکنان و قضات برای دستگاه قضایی بسیار مهم است و به همین دلیل مجوّز تجدید وقت دادگاه ها به همکاران قضایی داده شد تا مراجعات مردمی به محاکم به حداقل رسیده و وقت عمده همکاران به رسیدگی به پرونده های معوقه اختصاص یابد. رئیسی نیز در واکنش به گزارش رئیس سازمان پزشکی قانونی، ضمن تشکر از رسانه ها و خصوصاً رسانه ملّی در جهت آگاه سازی افکارعمومی نسبت به شیوه های پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: این که می بایست مردم را به همکاری برای مقابله با این ویروس تشویق کنیم امری ضروری است اما هم جامعه پزشکی و هم رسانه ها باید به این نکته توجه داشته باشند که این هشدارها نباید به مرحله ای برسد که در جامعه ایجاد وحشت کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مسیرتون پر رهرو

تف به قبر پدر قرمساقت هشتگ خبر مرگتو ترند کنیم به حق ناله های دل زینب

👉🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تف به قبر پدر قرمساقت هشتگ خبر مرگتو ترند کنیم به حق ناله های دل زینب

مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ ۶۱۱ جانباحته و ۱۲ هزار و ۷۲۹ مبتلاکیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز شنبه تعداد جانباختگان بر اثر ابتلا به ویروس کرونا را ۶۱۲ و مبتلایان را ۱۲ هزار و ۷۲۹ نفر اعلام کرد. بیشتر بخوانید: معلوم نیست ازبس دروغ میگن نمیشه آمارشان را باور کرد روزى . . اين مرد خدايى همچی حرفی برای مردمان ایران و جهان زدن ⬅️رئیس شورای شهر مشهد: قرنطینه ضروری است، مدیریت با «خواهش درمانی» ممکن نیست اطلاعات بیشتر:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مرگ ۴۳ هزار پرنده در شمال ایران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویروس کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره جنوبی آزمایش می‌شوند🔺ویروس_کرونا: میلیون‌ها نفر در ایتالیا در قرنطینه هستند؛ صدها هزار نفر در کره_جنوبی آزمایش می‌شوند ⚡️میلیون‌ها نفر در ایتالیا به خاطر شیوع ویروس کرونا در قرنطینه هستند و بیش از ۸۰۰ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. در آمریکا که هیچ خبری نیست. فقط ترامپ دست به دعا برداشته است! تا جمهوری شیطانی ایران هست جهان ایران خاورمیانه به امنیت صلح سلامتی آرامش برکت زمین آسمان رحمت خداوند بر نمی گردد هرگز هرگز هرگز تصور نکنید بدانید جهان روبه نابودی است حتی جمهوری شیطانی ایران باعث جنگ جهانی سوم خواهند شد شک نکنید اینها نابود کننده ها هستند چرا پمپئو کمک هایی که می خواست برای مردم ایران بفرستد را به مردم خودش نمی دهد؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در ایران و جهان | با مرگ ۹۷ نفر در ۲۴ ساعت، تعداد قربانیان کرونا در ایران به ۶۱۱ نفر رسید؛ آمار رسمی ابتلا: ۱۲ هزار و ۷۲۹ نفرجمهوری اسلامی در حال قتل عام مردم ایران است شما که دستتان به مجامع بین‌المللی میرسد ازآنها بخواهید اقدام فوری بکنند وگرنه جمهوری اسلامی مردم ایران را قتل عام می کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مرگ سرتیپ سپاهی «فرهاد دبیریان» در سوریه در اثر کرونا بود و نه ترورمنابع ویژه پزشکی در زیارتگاه سیده زینب، بزرگترین کانون شبه‎‌ظامیان ایرانی در اطراف دمشق، تأیید كردند SamanthaIrani خداراشکر سپاس به درگاه خداوند به درک جهنم پیش خمینی خلخالی سلیمانی دیگر یاران جانی ها دزدان وو رفته روح همه اینها در جهنم در عذاب ابدیت باشد الهی آمین یا رب العالمین 🤲🙏🤲🙏🤲🙏 ماهم شادی برای روح اینها کنیم تا بدانند به یادشان هستیم 🕺🕺🕺🕺🕺💃💃💃💃💃🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂 کی ایشون رو با کرونا ترور کرده؟ اسد؟ اردوغان؟ پوتین!!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در خانه بمانید/مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناستهشدار شهردار مشهد: *در خانه بمانید *مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناست *فرصت طلایی را از دست داده‌ایم *به مرحله همه‌گیری ویروس کرونا رسیده‌ایم *شرایط سختی داریم *کادر درمانی مشهد بسیار فرسوده شده‌اند newseijiro خدایی یعنی حرم امام رضا و حرم حضرت معصومه از خود مسجد الحرام و کعبه مهمتر هستن که عربستان مسجدالحرام و کعبه رو تعطیل کرد ولی شما تعطیل نکردید؟!🤔🤔🤔🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »