رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی آمریکا در عربستان سعودی با معاون وزیر دفاع آن کشور دیدار کرد

06/05/1399 11:26 ب.ظ

رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی آمریکا در عربستان_سعودی با معاون وزیر دفاع آن کشور دیدار کرد به گزارش سایت خبری عرب نیوز، وزیر دفاع عربستان سعودی گفت که در دیدار با ژنرال میلی دو طرف بر دیدگاه مشترک‌شان در زمینه ثبات منطقه تاکید کردند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. حساب توئیتری خالد بن سلمان وزیر دفاع عربستان این عکس را منتشر کرد - Credit to: Twitter @kbsalsaud ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا، در ریاض با خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع عربستان سعودی، دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری عرب نیوز، وزیر دفاع عربستان سعودی گفت که در دیدار با ژنرال میلی دو طرف بر دیدگاه مشترک‌شان در زمینه ثبات منطقه تاکید کردند. خالد بن سلمان همچنین با انتشار توئیتی در همین رابطه نوشت که در ملاقات با ژنرال میلی «بر عزم دو کشور در تامین امنیت منطقه، در چهارچوب مشارکت تاریخی عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا» تاکید کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

رئیس پارلمان کویت: اخبار مربوط به سلامتی امیر کویت بسیار دلگرم‌کننده است🔺رئیس پارلمان کویت: اخبار مربوط به سلامتی امیر کویت بسیار دلگرم‌کننده است ⚡️رئیس پارلمان کویت می‌گوید اخبار مربوط به وضعیت سلامتی امیر کویت، که در بیمارستانی در ایالات متحده بستری شده، بسیار دلگرم‌کننده است.

ابتلای مشاور امنیت ملی آمریکا به کرونا؛ کاخ سفید: خطری متوجه رئیس جمهور نیستکاخ سفید پیش از این تایید کرده بود که رابرت اوبرایان علائم خفیفی از ابتلا به این بیماری را دارد و به همین دلیل خود را در مکانی امن خارج از محل کارش قرنطینه کرده است و از همان محل نیز به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد.

فریدون مجلسی: کره جنوبی بدون آمریکا، گداخانه‌ای مثل کره شمالی استیک کارشناس مسائل بین الملل: *کره‌جنوبی بدون آمریکا، گداخانه‌ای مثل کره شمالی است *کره‌‌ای‌ها تحت نفوذ آمریکا پول‌های ایران را بلوکه کرده *آن‌ها با این کار آمریکا را خوشحال می‌کنند و رضایت آمریکا را دارند * اشتباه را کسانی کردند که آن موقع نفت را فروختند

ایران ماکت یک ناو هواپیمابر آمریکا را به تنگه هرمز برده استتصویرهای ماهواره‌ای که به دست بی‌بی‌سی رسیده نشان می‌دهد ایران در روزهای اخیر ماکت یک ناو هواپیمابر آمریکایی را که قبلا ساخته بود، بازسازی کرده و دیروز آن را به آب‌های تنگه هرمز برده است. این ماکت اسفند ۱۳۹۳ در یک مانور نیروی دریایی سپاه هدف حمله قرار گرفت. سپاه در آن زمان اعلام کرده بود که این ماکت را با ۴ موشک ساحل به دریا و ۴۰۰ راکت منهدم کرده است.

وزارت علوم اصرار به برگزاری کنکور دارد/ نمی‌توانیم در کار ستاد ملی مبارزه با کرونا دخالت کنیم/ در صورتی که ببینیم جان بچه‌های مردم در خطر است، ورود می‌کنیمسخنگوی کمیسیون آموزش در گفت‌وگو با ایلنا: وزارت علوم اصرار به برگزاری کنکور دارد/ نمی‌توانیم در کار ستاد ملی مبارزه با کرونا دخالت کنیم/ در صورتی که ببینیم جان بچه‌های مردم در خطر است، ورود می‌کنیم

عیسی بازیار؛ مردی که روزگارش با مین‌ها گره خورده است

Print this page

حساب توئیتری خالد بن سلمان وزیر دفاع عربستان این عکس را منتشر کرد - Credit to: Twitter @kbsalsaud

ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا، در ریاض با خالد بن سلمان، معاون وزیر دفاع عربستان سعودی، دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری عرب نیوز، وزیر دفاع عربستان سعودی گفت که در دیدار با ژنرال میلی دو طرف بر دیدگاه مشترک‌شان در زمینه ثبات منطقه تاکید کردند.

خالد بن سلمان همچنین با انتشار توئیتی در همین رابطه نوشت که در ملاقات با ژنرال میلی «بر عزم دو کشور در تامین امنیت منطقه، در چهارچوب مشارکت تاریخی عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا» تاکید کرده است.

Met with the U.S Chairman of the Joint Chiefs of Staff General Mark Milley to confirm our two countries' resolve in securing the region, within the context of our historical partnership with the USA.