رئیس پیشین صداوسیما: تعطیلی برنامه ۹۰ از دفتر آیت‌الله خامنه‌ای خواسته شده بود

06/06/1398 06:54:00 ب.ظ

محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صداوسیما که رادیو تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی ایران است گفته است که درخواست تعطیلی برنامه ۹۰ در زمان مدیریت او و از طرف دفتر آیت‌الله علی خامنه ای مطرح شده بود.

محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صداوسیما که رادیو تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی ایران است گفته است که درخواست تعطیلی برنامه ۹۰ در زمان مدیریت او و از طرف دفتر آیت‌الله علی خامنه ای مطرح شده بود. رئیس وقت سازمان صداوسیما از پخش مصاحبه عادل فردوسی پور با محمدجواد ظریف جلوگیری کرد محمد سرافراز...

رئیس وقت سازمان صداوسیما از پخش مصاحبه عادل فردوسی پور با محمدجواد ظریف جلوگیری کرد محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صداوسیما که رادیو تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی ایران است گفته است که درخواست تعطیلی برنامه ۹۰ در زمان مدیریت او و از طرف دفتر آیت الله علی خامنه ای مطرح شده بود.

آقای سرافراز با انتشار کتابی با عنوان"روایت یک استعفا" خاطرات ۲۴ سال حضورش در صداوسیما را شرح داده است. در بخشی از این کتاب او به موضوع گفت و گوی عادل فردوسی پور مجری برنامه ۹۰ با محمدجواد ظریف، وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرده که اجازه پخش از تلویزیون نگرفت.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

محمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران با تودیع وثیقه آزاد شدمحمدعلی نجفی، شهردار پیشین تهران با تودیع وثیقه آزاد شد جزئیات بیشتر🔽

محاکمه نخست وزیر پیشین مالزی به اتهام «غارت اموال دولتی» آغاز شدبر اساس برآورد مقام‌های آمریکایی و مالزیایی میزان اختلاس از توسعه مالزی برهاد به حدود ۴.۵ میلیارد دلار می‌رسد.

بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند!بعد از رئیس قوه قضائیه، معاون دادستان ایران هم از کارگران طلبکار شد: آنها آشوبگر هستند! این سخنان در حالی بیان می‌شود که در هفته جاری ۹ نفر از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه به تحمل ۸ ماه حبس تعزیری و ۳۰ ضربه شلاق محکوم شدند.

رئیس جدید ایران خودرو کیست؟🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔹رئیس جدید ایران_خودرو کیست؟ 🔹مقیمی چه سیاست و برنامه‌ای برای ساماندهی وضع بد صنعت خودرو در دستور کار دارد؟ این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

اطلاعیه روابط عمومی دفتر رئیس جمهور در خصوص پوشش نامناسب برخی میهمانان یک مراسمدر پی انعکاس برخی مطالب رسانه ای در خصوص پوشش نامناسب و حاشیه ساز تعداد معدودی از حاضران در همایش «ارائه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در توسعه زیرساختهای روستایی»، روابط عمومی ریاست جمهوری با صدور اطلاعیه‌ای، توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش رئیس جمهور به قیمت سبوس/ روحانی خطاب به وزیر صنعت: چرا بی‌دقتی می‌شود؟+سند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس جمهور به تعیین قیمت 1250 تومانی سبوس توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت که موجب اعتراض وزیر جهاد کشاورزی شده است واکنش نشان داد.