رئیس صداوسیما: دستور دادند به ماجرای فروریختن ساختمان متروپل بیش از این پرداخته نشود

03/03/1401 10:03 ب.ظ

پیمان جبلی می‌گوید از او خواسته‌اند پوشش خبری ساختمان متروپل را به یکی، دو ساعت محدود کند

پیمان جبلی می‌گوید از او خواسته‌اند پوشش خبری ساختمان متروپل را به یکی، دو ساعت محدود کند خودداری علی کریمی و علی دایی از همراهی با تیم ملی فوتبال ایران در سفر به کاناداخبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، روز سه‌شنبه سوم خرداد از رد دعوت فدراسیون فوتبال ایران برای همراهی تیم ملی فوتبال به کانادا از سوی علی کریمی و علی دایی خبر داد.

بر اساس این گزارش، این دو بازیکن مطرح گفته‌اند که کاروان ایران را در سفر تیم ملی به کانادا همراهی نخواهند کرد. به جز این دو نفر، فدراسیون فوتبال از خداداد عزیزی نیز دعوت به عمل آورده که، به گزارش ایرنا، او این دعوت را پذیرفته است.

بر اساس توافق با فدراسیون فوتبال کانادا، ۲۵ بازیکن و ۲۱ نفر کادر اجرایی و عوامل فنی در این سفر تیم ایران را همراهی خواهند کرد. تیم ملی فوتبال ایران قرار است در نخستین دیدار تدارکاتی خود پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، با تیم کانادا بازی دوستانه‌ای داشته باشد. headtopics.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

كسى ازش نخوسته ، مطمئنا خودِ دستمال به دستش پيشنهاد داده به اربابش اونم گفته آورين یکی نیس بگه د اخه کصکش، اصن پوشش دادین اخبار رو که باز بخواین محدود یا قطعش کنین!؟ مگه غیر از مدفوع الله خامنه‌ای، همون جاکش چلاق و جنایتکاری که تورو منصوب کرده کسی دیگه میتونه بهت بگه کشش نده؟ متروپل_آبادان خامنه‌ای_جنایتکار

قانون بقای 'کش ندهید' مگر کسی هم صداوسیما نگاه میکنه فکر کنم روح دیده قیافه رو

شمار کشته‌شدگان ریزش ساختمان متروپل به ۱۰ نفر رسیدبامداد سه‌شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ و در سالروز آزادسازی خرمشهر شمار کشته‌شدگان فروریختن ساختمان متروپل_آبادان به ۱۰ نفر افزایش یافت.به گفته رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر جستجو برای یافتن دیگر افراد مدفون شده در زیر آوار ادامه دارد. اخبار_ایران خوزستان

شمار قربانیان حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان به 11 نفر افزایش یافتشمار قربانیان حادثه ریزش ساختمان متروپل در شهر آبادان ایران به 11 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

ریزش ناگهانی ساختمان 10 طبقه متروپل در آبادان/ اعزام 50 امدادگر به همراه سگ‌های زنده‌یاب به محل حادثه/ شماری مجروح ‌شدند- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 ريزش_ساختمان ١٠ طبقه در آبادان‌ ‌‌ به گفته اهالی این منطقه، در این حادثه شماری مجروح شدند و به تعدادی خودرو هم آسیب وارد شده است ساختمان به صورت کامل تخلیه شده است طبق گفته اهالی، شدت این حادثه به قدری بود ‌که ساختمان‌های اطراف به شدت لرزیدند از شهردای آبان درباره سوابق موضوع سوال کنید.

ریزش ساختمان متروپل در آبادان/ آماده‌باش کامل اورژانس خوزستان/ تعداد کشته‌ها به 5 نفر و مصدومان به 26 نفر افزایش یافت + فیلمایلنا از خوزستان گزارش می‌دهد؛ ریزش ساختمان متروپل در آبادان/ آماده‌باش کامل اورژانس خوزستان/ تعداد کشته‌ها به 4 نفر و مصدومان به 25 نفر افزایش یافت + فیلم

افزایش جان‌باختگان متروپل به ۶ نفرافزایش جان‌باختگان ریزش ساختمان متروپل به ۶ نفر مدیر روابط عمومی اورژانس خوزستان: در پی ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در شهر آبادان، تعداد جان‌باختگان این حادثه به شش نفر افزایش یافته است تعداد مصدومان نیز به ۳۲ نفر رسیده است مادر جنده بند توییت رو کصشهای حرمزاده . زن جندها کیرم تو تک تک ایات شیطانی قران مادر جنده مهدی رو من گاییدم . برو بیرون از توییت زن جندها

شمار جانباختگان ریزش متروپل آبادان به ۱۰ تن رسیدرییس جمعیت هلال احمر: *شمار جانباختگان ریزش متروپل آبادان به ۱۰ تن رسید *تلاش امدادگران برای جستجو در آوار و دستیابی به طبقات پایین تر ادامه دارد

خرداد ۰۳, ۱۴۰۱

خودداری علی کریمی و علی دایی از همراهی با تیم ملی فوتبال ایران در سفر به کاناداخبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی، ایرنا، روز سه‌شنبه سوم خرداد از رد دعوت فدراسیون فوتبال ایران برای همراهی تیم ملی فوتبال به کانادا از سوی علی کریمی و علی دایی خبر داد.

بر اساس این گزارش، این دو بازیکن مطرح گفته‌اند که کاروان ایران را در سفر تیم ملی به کانادا همراهی نخواهند کرد.

به جز این دو نفر، فدراسیون فوتبال از خداداد عزیزی نیز دعوت به عمل آورده که، به گزارش ایرنا، او این دعوت را پذیرفته است.

بر اساس توافق با فدراسیون فوتبال کانادا، ۲۵ بازیکن و ۲۱ نفر کادر اجرایی و عوامل فنی در این سفر تیم ایران را همراهی خواهند کرد.

تیم ملی فوتبال ایران قرار است در نخستین دیدار تدارکاتی خود پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، با تیم کانادا بازی دوستانه‌ای داشته باشد.

دعوت فدراسیون فوتبال کانادا از تیم ملی ایران پس از ماجرای سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراینی که شمار قابل توجهی از مسافران آن شهروندی یا اقامت کانادا را داشتند، بابسیاری همراه شده است.

سخنگوی انجمن خانواده‌های جان‌باختگان پرواز ۷۵۲ دعوت تیم فوتبال ایران به کانادا را «سیلی» به صورت خانواده‌های مسافران کشته‌شده هواپیمای اوکراینی خوانده است.

حامد اسماعیلیون که همسر و دختر خود را در سرنگونی هواپیمای اوکراینی به دست سپاه از دست داده، گفته است در صورت صدور ویزا برای فرماندهان سپاه «به بهانه همراهی» با تیم فوتبال در بازی دوستانه با تیم کانادا، خانواده‌های جان‌باختگان در شهر ونکوور تجمع اعتراضی برگزار می‌کنند.

هواپیمای اوکراینی با شماره پرواز پی‌اس۷۵۲، ۱۸ دی‌ ۱۳۹۸ دقایقی پس از برخاستن از باند فرودگاه بین‌المللی تهران با شلیک دست‌کم دو موشک پدافند سپاه پاسداران سرنگون شد و تمام ۱۷۶ سرنشین آن جان باختند.