رئیس سازمان زندان‌ها برای «رفتارهای غیر قابل قبول» در زندان اوین عذرخواهی کرد

02/06/1400 10:08:00 ق.ظ

رئیس سازمان زندان‌ها برای «رفتارهای غیر قابل قبول» در زندان اوین عذرخواهی کرد العربيه_فارسى

محمدمهدی حاج محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها، در اولین واکنش رسمی به هک شدن دوربین‌های زندان اوین توسط گروه «عدالت علی» گفت که مسئولیت این رفتارهای «غیر قابل این گروه هکر همچنین گفت که به زودی، تصاویری از داخل بندها، مدارک زندانیان سیاسی و برخی مدارک محرمانه منتشر خواهد کرد.

در همین حال، روز گذشته، تصاویر و ویدئوهای کوتاه دیگری توسط گروه «عدالت علی» در رسانه‌های فارسی‌زبان خارج از کشور منتشر شد که حکایت از خشونت رایج مقابل زندانیان زندان اوین دارد.

زمان یکی از ویدیوها بر اساس آنچه در تصویر آن درج شده مربوط به اردیبهشت سال 99 است و در آن مامور زندان یک زندانی را به طوری مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد که او بیهوش شده و نقش بر زمین می‌شود و در نهایت ماموری که زندانی را مورد ضرب و شتم قرار داده، او را کف زمین می‌کشد و به بخش دیگری منتقل می‌کند.

این گروه پیشتر در بیانیه خود هشدار داده بود که «به افشای ظلم و ستمی که ابراهیم رئیسی و رژیم به مردم روا می‌دارند» ادامه خواهد داد. گزارش‌های تکان‌دهنده‌ای از وضعیت زندان‌های ایران همواره توسط نهادها و فعالان حقوق بشری منتشر شده است، هرچند مقامات ایران این گزارش‌ها را رد کرده و مدعی رعایت حقوق زندانیان هستند. headtopics.com

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

«تصاویر هک‌شده» از بدرفتاری در اوین؛ رئیس سازمان زندان‌های ایران عذر خواسترئیس سازمان زندان‌های ایران ضمن عذرخواهی از علی خامنه‌ای، رهبر ایران و «ملت بزرگوار» تاکید کرده است که زحمات زندانبانان نباید تحت تاثیر «خطاها» قرار گیرد. با عرض پوزش به ایشون بفرمایید که: دیگه گوهم بخوری فایده نداره! از کی عذر خواست؟ از عاقا؟

رئیس کل سازمان نظام پزشکی: راهی جز خرید فوری و فراوان واکسن وجود نداردرئیس کل سازمان نظام پزشکی به مناسبت روز پزشک یادداشتی منتشر کرد. کیرم به ناموستون الان باید اینو بگید کسکشا

رئیس سازمان نظام پزشکی ایران: بیش از ۳هزار پزشک در یک سال گذشته در خواست مهاجرت داده‌اند◾️رئیس سازمان نظام پزشکی ایران در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق به مناسبت روز_پزشک، وضعیت کادر درمانی در ایران را بحرانی خواند و تلاش برای مهاجرت آنها از ایران را «یک خسارت بزرگ» خواند و گفت موارد مهاجرت رو به افزایش است.

تصاویری از دهلی نو؛ تظاهرات پناهجویان افغان در مقابل دفتر سازمان ملل متحدشماری از پناهجویان افغان روز دوشنبه ۲۳ اوت (۱ شهریور) در مقابل دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در دهلی پایتخت هند دست به تظاهرات زدند. 😓😓

سازمان حقوق بشر ایران: وضعیت قادر محمدزاده در پی اعتصاب غذا رو به وخامت استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

عذرخواهی رییس سازمان زندان‌ها در پی انتشار تصاویری از زندان اوینعذرخواهی رییس سازمان زندان‌ها در پی انتشار تصاویری از زندان اوین رئیس سازمان زندان‌ها درخصوص انتشار تصاویری از زندان اوین در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: مسئولیت این رفتارهای غیر قابل قبول را می‌پذیرم و همچنان بر سمت‌ام باقی می‌مانم و بزودی ترفیع هم میگیرم گور پدر مردم هم کرده ! sm_1361 عذر خواهی🙄 گور پدر جاکش همتون که از اون رهبر چالقتون تا اون زندانبانان کثیفتون، وطن فروش و زد ایرانی هستید مرگ_بر_خامنه‌ای مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_جمهوری_اسلامی