رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین: به خاطر نبودن پول در مملکت، تخلف اقتصادی نیز نداریم

24/07/1399 01:27 ب.ظ

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت که دلیل کم شدن تخلفات اقتصادی در این کشور نبودن پول است. - خبرگزاری آناتولی

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت که دلیل کم شدن تخلفات اقتصادی در این کشور نبودن پول است.استانبول/خبرگزاری آناتولیمجیدرضا حریری، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفتگو با رادیو و تلویزیون دولتی این کشور درباره کاهش تخلفات اقتصادی طی ماه‌های اخیر در ایران گفت: اگر چند وقتی است تخلف اقتصادی نداریم، به خاطر این است که دیگر پولی در مملکت نداریم.

مجیدرضا حریری، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفتگو با رادیو و تلویزیون دولتی این کشور درباره کاهش تخلفات اقتصادی طی ماه‌های اخیر در ایران گفت: اگر چند وقتی است تخلف اقتصادی نداریم، به خاطر این است که دیگر پولی در مملکت نداریم.

حریری در این باره اظهار داشت: اگر تخلفات بزرگی در این یکی دو سال رخ نمی‌دهد، برای این است که پول در این مملکت نیست. تخلف درجایی انجام می‌گیرد که پول قلمبه نفت وجود دارد. وی همچنین در پاسخ به اظهارات مجری صدا و سیمای ایران درباره این"هم اکنون پرونده های کلان اقتصادی در قوه قضائیه وجود دارند"، تصریح کرد: بله ما پرونده های اقتصادی کلانی داریم که همه مردم می‌دانند اما در هیچ قوه ای به ان رسیدگی نمی‌شود. این نظر من نیست، شما خوتان هم این را می‌دانید.

ادامه مطلب:
aa_persian »

رئیس سازمان بهداشت جهانی 'ایمنی جمعی' را غیراخلاقی خواند | DW | 13.10.2020رئیس سازمان بهداشت جهانی نسبت به در پیش گرفتن راهبرد 'مصونیت گله‌ای' برای مقابله با همه‌گیری کرونا هشدار داد. تدروس آدهانوم می‌گوید دست یافتن به ایمنی جمعی در برابر بیماری کووید۱۹ باید از طریق واکسن حاصل شود. ایمنی جمعی چی میگه؟

آلمان خواهان اعمال تحریم های اروپا بر رئیس جمهوری بلاروس استآلمان خواهان اعمال تحریم های اروپا بر رئیس جمهوری بلاروس است اتحادیه اروپا ۴۰ متحد لوکاشنکو را هدف ممنوعیت‌های مسافرتی و توقیف دارایی‌ها قرار داده است؛ اما هنوز لوکاشنکو را به فهرست تحریم‌شدگان نیافزوده است. پس چرا این آلمان وقتی دقیقا سال گذشته همین موقع رژیم جمهوری اسلامی طی تنها ۳ روز بیش تز ۱۵۰۰ نفر از معترضان را در ایران قتل‌عام و ۱۵۰۰۰ نفر را دستگیر و تابحالم مشغول اعدام و شکنجه شونه، واکنشی نداشت! آبان98 آبان_دیگر_بسازیم آبان_فراموش_نمیشود

خبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره واکسن و کیت تشخیص سریع کروناخبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درباره واکسن کرونا: واکسن به میمون تزریق شد، هیچ اثری از ویروس در این حیوان مشاهده نشد در پاتولوژی هم اثری از ویروس نبود کارایی واکسن تأیید شد مستندات ساخت واکسن به وزارت بهداشت ارائه شده تا مجوز تست انسانی صادر شود 😂😂😂😂😂😂😂 😐😐😐😐 منظوره دقیقش اینکه داخله جسد میمونه ویروسی پیدا نکردن😆

دستور رئیس جمهوری چین به ارتش: آماده جنگ باشیدبا افزایش تنش‌ میان واشنگتن و پکن در ماه‌های اخیر، رئيس جمهوری چین از نیروهای نظامی کشورش خواسته خود را برای یک جنگ احتمالی آماده نگه دارند. جنگ با کی? آخ جون جنگ😀 یکی نیست به این مرتیکه پوفیوز بگه با این ویروس چینی رسما وارد جنگ شدید

دستور ویژه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درپی انتشار ویدئویی از یک مدرسه کانکسیدستور ویژه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درپی انتشار ویدئویی از یک مدرسه کانکسی درپی انتشار فیلمی در فضای مجازی از یک مدرسه کانکسی دریکی از روستاهای سیستان و بلوچستان، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام دستور ساخت فوری یک مدرسه دراین منطقه را صادر کرد. تو زحمت میافتین بخدا حالا باشه خیرین زحمت کش زحمت اینو هم میکشن. شما به دزدی هاتون ادامه بدید بلکه عقب نیفتید. سلام صوب بَخیر کجا بودین تا حالا.... منبع درآمد ستاد اجرایی فرمان امام از کجاست؟

منع عبور و مرور در کرج به دستور رئیس جمهورمنع عبور و مرور در کرج به دستور رئیس جمهور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی البرز: با دستور رئیس جمهور در تعطیلات سه روزه پیش رو، منع عبور و مرور در پنج کلانشهر تهران، کرج، ارومیه، مشهد و اصفهان اجرایی می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت که دلیل کم شدن تخلفات اقتصادی در این کشور نبودن پول است.استانبول/خبرگزاری آناتولی

مجیدرضا حریری، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفتگو با رادیو و تلویزیون دولتی این کشور درباره کاهش تخلفات اقتصادی طی ماه‌های اخیر در ایران گفت: اگر چند وقتی است تخلف اقتصادی نداریم، به خاطر این است که دیگر پولی در مملکت نداریم.

حریری در این باره اظهار داشت: اگر تخلفات بزرگی در این یکی دو سال رخ نمی‌دهد، برای این است که پول در این مملکت نیست. تخلف درجایی انجام می‌گیرد که پول قلمبه نفت وجود دارد.

وی همچنین در پاسخ به اظهارات مجری صدا و سیمای ایران درباره این"هم اکنون پرونده های کلان اقتصادی در قوه قضائیه وجود دارند"، تصریح کرد: بله ما پرونده های اقتصادی کلانی داریم که همه مردم می‌دانند اما در هیچ قوه ای به ان رسیدگی نمی‌شود. این نظر من نیست، شما خوتان هم این را می‌دانید.

رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین در این برنامه تلویزیونی افزود: ببنید شما می‌دانید که چه اتفاقی دارد در مملکت می‌افتد. می‌گویند که 700 خانه شهرداری را کسی داده به کسی و غیره که به اینها اصلا رسیدگی نمی‌شود. در صورتی که باید اگر شایعه شده باشد که یکی لیوانی را از جایی برداشته، مسئولین موظف هستند که این شایعه را پاک کنند.