رئیس پلیس تهران: "کیوان امام‌وردی" دستگیر شد- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim

04/06/1399 01:49 ب.ظ

کیوان_امام‌وردی دستگیر شد رئیس پلیس تهران از بازداشت فردی خبر داد که با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود،اقدام به آزار و اذیت آنها کرده است تمام شاکیان برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری،خیابان سروش مراجعه کنند

رئیس پلیس تهران بزرگ از بازداشت فردی خبر داد که با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود، اقدام به آزار و اذیت آنها کرده است. باشگاه خبرنگاران پویا ؛ سردار حسین رحیمی از بازداشت فردی خبر داد که در روزهای گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود و اظهار کرد: این متهم توسط پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دستگیر شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایتهای متعددی روبه‌رو شدند که نشان می‌داد فردی به نام"ک" با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود، اقدام به آزار و اذیت آنها کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم شکایتها و جریحه‌دار شدن احساسات عمومی جامعه، تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

کیوان_امام‌وردی به ارتکاب جرم اعتراف کرد رئیس پلیس تهران: امام‌وردی به جرم و تخلفش اقرار کرده اما مدعی شده که سادیسم دارد اما اینگونه نیست تاکنون شاکیان زیادی در رابطه با این پرونده به پلیس مراجعه کرده‌اند و مراجعات شاکیان کماکان ادامه دارد

عوامل انتشار آگهی فروش سؤالات کنکور 99 بازداشت شدند- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimجانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از بازداشت عوامل انتشار آگهی کذب فروش سؤالات کنکور 99 در فضای مجازی خبر داد.

افزایش 41 درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح ترافیک/رسوب 60 هزار خودرو در پارکینگ‌های پلیس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimافزایش ۴۱ درصدی ترافیک در تهران با لغو طرح_ترافیک رئیس پلیس راهور تهران: بیش از ۱۷ هزار تماس و شکایت مردمی به دلیل عدم رضایتمندی و مشکلات ترافیکی در زمان اجرا نشدن طرح ترافیک داشتیم

رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در تهران به دنبال چیست؟ | DW | 24.08.2020رافائل گروسی، رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، برای گفت‌وگو با مقامات ایران راهی تهران می‌شود. این نخستین سفر گروسی به تهران از زمان شروع کارش در ماه دسامبر سال گذشته است. بازار گمانه‌زنی پیرامون این سفر داغ است.

ناآرامی ها در پی شلیک پلیس به سیاه پوستی غیرمسلح درایالت ویسکانسینتیراندازی پلیس آمریکا، به سوی مردِغیرمسلح سیاه پوست در شهر کنوشای ایالت ویسکانسین در شب گذشته بار دیگر باعث ناآرامی در این ایالت شد جزئیات بیشتر🔽

افزایش ناامنی در کابل؛ فرمانده پلیس برکنار شد - BBC News فارسیوزارت داخله اعلام کرده که امان لله واحدی، فرمانده پلیس شهر کابل از وظیفه‌اش برکنار شده است. این وزارتخانه درباره علت برکناری او جزئیاتی ارائه نکرده است. در روزهای اخیر کابل شاهد انفجار مین‌های مغناطیسی بود و همچنین در صد و یکمین سالروز استقلال این کشور نیز ۱۴ موشک به داخل شهر شیلیک شد.

دو پلیس افغان در درگیری با طالبان کشته شدندطی درگیری نیروهای امنیتی افغانستان و شبه نظامیان طالبان در جنوب این کشور دو پلیس کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش گروه اجتماعی

باشگاه خبرنگاران پویا

؛ سردار حسین رحیمی از بازداشت فردی خبر داد که در روزهای گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود و اظهار کرد: این متهم توسط پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ دستگیر شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: مأموران پلیس امنیت عمومی تهران با رصد فضای مجازی با شکایتهای متعددی روبه‌رو شدند که نشان می‌داد فردی به نام"ک" با فریب دختران دانشجو و کشاندن آنها به خانه خود، اقدام به آزار و اذیت آنها کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم شکایتها و جریحه‌دار شدن احساسات عمومی جامعه، تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه آغاز و در نهایت متهم دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در بازداشت پلیس به سر می‌برد، بیان کرد: تمام شاکیان با اطمینان از محفوظ ماندن هویتشان در نزد پلیس می‌توانند برای طرح شکایت به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.