رئیس دادگاه انقلاب تهران: ارسال فیلم به مسیح علی‌نژاد یک تا 10 سال زندان دارد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

موسی غضنفرآبادی رئیس دادگاه انقلاب تهران دوشنبه 29 ژوئیه اعلام کرد که ارسال فیلم و عکس برای مسیح

غضنفرآبادی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس گفت، کسانی که از خودشان یا دیگران فیلم در رابطه با کشف حجاب بگیرند و به مسیح علی‌نژاد ارسال کنند مشمول ماده 508 قانون مجازات اسلامی خواهند شد و بین یک تا 10 سال حبس برای‌شان در نظر گرفته می‌شود.

علی‌نژاد چندی پیش با انتشار ویدئویی از تعقیب یک دختر جوان از سوی دو مرد به بهانه امر به معروف و نهی از منکر، ایجاد مزاحمت برای زنان را مصداق آپارتاید جنسی دانسته و وعده داد «از همه راه‌های بین‌المللی موجود» مقامات جمهوری اسلامی را تحت پیگرد حقوقی قرار خواهد داد. در روزهای گذشته جلیل محبی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، در صفحه توئیتر خود در پاسخ به شخصی که برای آمران به معروف از ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر انتظار پشتیبانی داشت، ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد را جرم دانسته و نوشت: «ارسال فیلم آمر به معروف و اذیت های بعدی آن جرم است...ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد مصداق ماده 508 قانون تعزیرات است و می‌تواند حبس طولانی مدت داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مرزهای وقاحت یعنی جمهوری اسلامی در ایران ابرویی براش نمونده و داره با چنگ و دندون خودش نگه میداره. زهی خیال باطل

ی دفه بگو انتشار اخبار و واقعیات ب خارج از کشور جرم محسوب میشه .

کسی که فکر میکنه حق باهاشه چرا باید این همه از یک خبر نگار ساده با حد اقل امکانات وحشت داشته باشه اگه حق با شماست این همه وحشت چرا !!!!!؟؟؟؟

خوب به جای اینکه برای مسیح علینژاد بفرستند برای یک نفر داخل ایران بفرستند که ایشون پخشش کنه مثلا محمد نوری زاد.اینجوری قانون رو دور میزنن

باید یک زندان خیلی بزرگ بسازید به بزرگی ایران .

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک تا ده سال حبس برای ارسال کنندگان فیلم و عکس برای مسیح علی‌نژادحبس یک تا ۱۰ ساله برای کسانی که برای مسیح علی‌نژاد فیلم ارسال‌ می‌کنند رئیس دادگاه انقلاب تهران: با توجه به قرارداد علی‌نژاد با آمریکا، کسانی که در رابطه با کشف حجاب فیلم بگیرند و ارسال کنند، مشمول قانون مجازات اسلامی هستند که یک تا ۱۰ سال حبس دارد آخوندها همیشه گفتن: هرکی ج ا رو نمیخواد، بره. حالا با این روش جدید میتونن به ویژه زنان آزاد و روشنفکر جامعه رو از کشور فراری بدن تا بعد از پاکسازی_ژنتیکی با کمک زادو ولد لجام گسیخته فاطی کاماندوها و زینبیون گام_دوم انقلاب رو بردارن. آره. آخوندها اینطوری فکر میکنن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامه روحانی به رهبر انقلاب درباره ایراد گزارش‌دهی دولت به مجلسلاریجانی رئیس مجلس، در پاسخ به تذکر صباغیان درباره عدم گزارش سالانه از سوی دولت به مجلس: رئیس‌جمهوری در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب بیان کرد که گزارش‌دهی سالانه به مجلس ایراد دارد، این موضوع به شورای حل اختلاف قوا ارجاع شده تا در آنجا بررسی شود. حل اختلاف بین داداشا سخنگوی دولت: نگفتیم که قانون را اجرا نمی‌کنیم. دولت نامه‌ای درباره آثار و تبعات ارائه گزارش سالانه به مجلس، خدمت رهبری ارسال کرد و از نتیجه ارجاع رهبری تبعیت می‌کند اما ما فکر می‌کنیم که ساز و کارهای موجود کفایت می‌کرد. بنظر میاد بعد چهل سال گدایی ، شب جمعه یادتون رفته!!!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

سوء قصد به رئیس بانک پاسارگاد در آملمشتری آملی روی مدیر بانک روغن ترمز داغ ریخت فرمانده انتظامی آمل: *پیرمرد ۶۳ ساله‌ای که روغن ترمز داغ به سمت رییس یکی از بانک‌های خصوصی آمل پاشیده بود دستگیر شد *این فرد به دلیل رسیدگی نشدن به موقع به خواسته‌اش، عصبانی شده و دست به این اقدام زده است ملت رسماً قاط زدند!! KabezTela سید چقد خشنن املی ها دمش گرم ، چقد وقت مردم تو این اداره ها تلف میسه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مراسم تشییع جنازه رئیس جمهور متوفی تونس برگزار شددر این مراسم برخی از رهبران جهان از جمله امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگران فلسطین، شیخ تمیم بن حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر قطر حضور داشتند. خر رفت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۶ اشتباه رئیس کمیسیون امنیت ملی در یک سخنرانیسخنان رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در مراسمی برای تقدیر از عوامل سریال گاندو که در حاشیه نماز جمعه شهر قم برگزار شده، به طرز تعجب‌آوری حاوی اطلاعات اشتباه است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ریحانه طریقت: فارغ از نیت رئیس فدراسیون، وزنه‌برداری زنان را آغاز کردیمریحانه طریقت، نایب‌رئیس سابق فدراسیون وزنه‌برداری، گفت: وزنه‌‌برداری زنان روندی است که متوقف نمی‌شود. من خوشحالم که در حال حاضر از مجموعه فدراسیون بیرونم اما می‌دانم این کار آن‌قدر قوی شروع شده که کسی نمی‌تواند آن را متوقف کند. خوشحالم که دختران ما حالا آرزوی مدال المپیک را در سر می‌پرورانند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »