رئیس جمهوری روسیه در اوج بحران اوکراین نیروهای ذخیره ارتش را به خدمت فراخواند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهوری روسیه در اوج بحران اوکراین نیروهای ذخیره ارتش را به خدمت فراخواند العربيه_فارسى

آدرس کپی شد

طی این فرمان که جمعه 18 فوریه در درگاه اینترنتی انتشار اخبار رسمی روسیه منتشر شد، از همه شهروندان حاضر در لیست ذخیره مربوط به سال 2022 خواسته شده برای آموزش نظامی خود را به ارتش، نهادهای اطلاعاتی و سازمان‌های خدمات امنیتی فدرال معرفی کنند.هیئت دولت روسیه هم از مقامات ذی‌ربط خواسته که همه شرایط لازم برای اجرای این دستور از جمله معرفی پایگاه‌های نظامی جهت آموزش نیروهای ذخیره را سریعا انجام دهند.

او تصریح کرد که در شرایط عادی 60 واحد نظامی روسیه در مرز با اوکراین مستقر هستند که در اوایل فوریه به 80 واحد افزایش یافته و اکنون تعداد آنها به 125 واحد رسیده است.از سویی ارتش روسیه امروز شنبه با حضور پوتین و مشارکت نیروهای راهبردی یک رزمایش نظامی گسترده را آغاز می‌کند.دیمیتری پیسکوف، سخنگوی کاخ کرملین اظهار داشت که پوتین از اتاق عملیات در وزارت دفاع بر انجام رزمایش و شلیک موشک‌ها نظارت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج معاون سفارت آمریکا در روسیه/ واشنگتن :در حال بررسی پاسخ هستیموزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، دولت روسیه مقام شماره دو سفارت واشنگتن در مسکو را همزمان با هشدار جو بایدن در خصوص 'بسیار بالا'‌ بودن تهدید حمله روسیه به اوکراین اخراج کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ بایدن: خطر حمله روسیه در چند روز آینده بسیار بالاست؛ مسکو: قصد حمله نداریمینس استولتنبرگ، دبیر کل ناتو نیز در نخستین روز از نشست وزیران دفاع کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی از عزم این سازمان برای تقویت قوای نظامی در شرق اروپا برای مقابله با تهدید‌‌های احتمالی خبر داده بود. این صلیبچیهای غربند که وارد خانه ی روسیه شدند باید جواب دندان شکن از روسیه دریافت کنند. نابودی شرق و انحصار بشریت، هدف اصلی صلیبچیهای غرب است. وگرنه جهان می بایسی اول از همه، شورای امنیت حقیقی با ملتهای حقیقی جهان داشته باشد نه با صلیبچیهای استعمار جهانی. فتنه سازی لندن در اوکراین باید هرچه سریعتر توسط جهانیان و روسیه سرکوب شود وگرنه انگلستان گشتار بالکان را در اوکراین تکرار خواهد کرد. غرب بدنبال تحریک روسیه به انجام اشتباه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخبه‌پروری یا نخبه‌نمایی در جمهوری اسلامی؟مهاجرت نخبگان، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و برندگان المپیادها به نماد زوال و فروریختن زیرساخت‌های کشور و ناامیدی از صعود دوباره شاخص‌های مرتبط با کیفیت زندگی در ایران تبدیل شده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: روسیه ممکن است در روزهای آینده اوکراین را اشغال کندرئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که روسیه ممکن است در روزهای آینده اوکراین را اشغال کند، اما راه‌حل دیپلماتیک همچنان امکان‌پذیر است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ناتو: تلاش روسیه در اوکراین برای عملیات پرچم دروغین را دیدیمناتو: تلاش روسیه در اوکراین برای عملیات پرچم دروغین را دیدیم ینس استولتنبرگ، دبیر کل پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) پس از نشست دو روزه وزیران امور خارجه کشورهای عضو این سازمان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سنای آمریکا در حمایت از اوکراین قطعنامه‌ای علیه روسیه صادر کردهمزمان با ظهور نگرانی‌های تازه از تهاجمی احتمالی که می‌تواند اروپا را درگیر جنگ کند، مجلس سنای ایالات متحده روز پنج‌شنبه ۲۸ بهمن با اکثریت قاطع آرا قطعنامه‌ای را در «حمایت... کاخ سفید را حسینیه میکنیم
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »