رئيس کل دادگستری استان کرمانشاه: حکم اعدام برومند نجفی علمی و درست است | DW | 20.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک مقام قوه‌ قضاییه صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی 'درست و علمی' خوانده ولی راه برای مصالحه با خانواده مقتول را هم باز دانسته است.

یک مقام قوه‌ قضاییه صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی"درست و علمی" خوانده ولی راه برای مصالحه با خانواده مقتول را هم باز دانسته است.رئيس کل دادگستری استان کرمانشاه صدور حکم اعدام برای برومند نجفی محیط‌بان کرمانشاهی را علمی و درست خواند و گفت، نه متهم و نه همراهانش در معرض خطر مرگ نبوده‌اند و در خودروی مقتول اسلحه وجود نداشته است.

او اضافه کرد: «در این پرونده نیز تاکیدی بر اجرای سریع حکم نیست، زیرا هنوز استیذان انجام نشده است و زمان برای مصالحه وجود دارد.» مقامات قضایی می‌گویند براساس قرائن و اقاریر متهم، مقتول بر اثر تیراندازی صورت گرفته با سلاح سازمانی توسط برومند نجفی به قتل رسیده است و پزشکی قانونی نیز علت تامه فوت را خونریزی مغزی و خونریزی وسیع داخلی متعاقب پارگی ریه بدنبال اصابت شیء پرتابه‌ای اعلام نموده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نه_به_اعدام_برومند‌نجفی

گویا خارج از منطقه حوزه استحفاظی تحت کنترلش با اسلحه شلیک کرده،طبق قانون فقط در کوهستانهای تحت نظر حق مداخله و درگیری دارن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت اسپانیا به جوانان برای زندگی مستقل از والدین کمک مالی می‌کند«یارانه یک عنصر مهم است تا اجاره خانه مانعی برای استقلال جوانان نباشد» همین روزها یک وزارت ورزش و جوانان تاسیس می کنند.مشتی هم حقوق بگیر! 🥺 Nimaaei
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ثبت اسناد رسمی برای مردم باید سهل الوصول باشدرئیس دیوان عالی کشور گفت: بهترین و معتبرترین مرجع اسناد، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که اعتبار و جایگاه آن به صراحت در قانون تعریف شده و قانون آن را به عنوان یک مرجع رسمی می‌شناسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرداخت وام «۵۰۰ هزار» تا «۱۵۰ میلیون» تومانی به فرهنگیان برای «واریز به حساب عتبات عالیات»ارائه چنین تسهیلاتی برای فعالیت‌های خارج از آموزش‌وپرورش در حالی است که معلمان و مربیان این وزارتخانه در سال‌های اخیر بارها برای بهبود وضعیت معیشتی خود دست به اعتراض‌ زده‌اند. ایــــــــــــــــــــــن مهم نیست که وام میدن مهم اینه کدام کوسکش بیوطن بی هویت کیر عرب خوار این وام را قبول میکنه؟؟؟ عاقبت دلارهای های بلوکه شده ای که آزاد شدند. راه جدید رژیم برای انتقال قانونی پول های ایران به خارج از کشور. خیلی راحت پول ها را بدست اعضای حشدالشعبی و حزب الله میرساند و ادعا می کند که این پول ها کمک های مالی معلمان ایران در بازسازی اماکن متبرکه است. ای تو روحت بایدن. این رژیم ج.ا. از روز اول مشخص که برایش ایران و ایرانیان مهم نیستند که هیچ. اینها ما ایرانیان را برده خودشان که مدعی اسلام محمدی هستند می‌دانند. مثل آن موقع که اسلام به ایران حمله کرد. آیا وقت آن نرسیده که نشان دهیم که ایرانی برده اسلام نیست؟؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نمایندگان «قانع» نشده‌اند؛ کمیته دولت و مجلس برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی تشکیل می‌شودهمزمان با بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در مجلس و بحث‌های فراوان در مورد سرنوشت ارز ۴۲۰۰ تومانی در سال آینده، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از «تشکیل کمیته مشترک بین دولت و مجلس برای حذف و یا ابقاء ارز ترجیحی» خبر داده است. بقول سهراب ام جی از اون بیچ کیدز بی خایه تا صدا امریکا
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مجازات سنگین برای سرکرده 'شاخه بلژیک' یک باند قاچاق انسان | DW | 19.01.2022سرکرده یک باند قاچاق انسان در بلژیک به ۱۵ سال حبس و یک میلیون یورو جریمه نقدی محکوم شد. او یکی از افراد مسئول مرگ ۳۹ پناهجوی ویتنامی در یک کامیون است. این کامیون در سال ۲۰۱۹ در نزدیکی شرق لندن پیدا شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم🔺درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم جهان هوانوردی نگران است که سیگنا‌ل‌های ۵جی با فناوری‌های مورد استفاده در هوانوردی، از جمله ارتفاع‌سنج رادار، در هواپیماها تداخل ایجاد کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »