رئيس کل دادگستری استان کرمانشاه: حکم اعدام برومند نجفی علمی و درست است | DW | 20.01.2022

30/10/1400 04:08:00 ب.ظ

یک مقام قوه‌ قضاییه صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی 'درست و علمی' خوانده ولی راه برای مصالحه با خانواده مقتول را هم باز دانسته است.

یک مقام قوه‌ قضاییه صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی 'درست و علمی' خوانده ولی راه برای مصالحه با خانواده مقتول را هم باز دانسته است. رئيس کل دادگستری استان کرمانشاه: حکم اعدام برومند نجفی علمی و درست است یک مقام قوه‌ قضاییه صدور رأی اعدام برای برومند نجفی، محیط‌بان را رأی"درست و علمی" خوانده ولی راه برای مصالحه با خانواده مقتول را هم باز دانسته است.

عکس آرشیوی رئيس کل دادگستری استان کرمانشاه صدور حکم اعدام برای برومند نجفی محیط‌بان کرمانشاهی را علمی و درست خواند و گفت، نه متهم و نه همراهانش در معرض خطر مرگ نبوده‌اند و در خودروی مقتول اسلحه وجود نداشته است.

پرویز توسلی‌زاده گفت مقتول به همراه دوستانش برای جمع‌آوری گیاهان دارویی به منطقه رفته بوده که جزو مناطق حفاظت‌شده نبوده و آنان هیچ اسلحه‌ای به همراه نداشته‌اند. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید headtopics.com

نه_به_اعدام_برومند‌نجفی

گویا خارج از منطقه حوزه استحفاظی تحت کنترلش با اسلحه شلیک کرده،طبق قانون فقط در کوهستانهای تحت نظر حق مداخله و درگیری دارن

توسلی‌زاده در عین حال راه برای مصالحه با خانواده مقتول را باز دانست. قرار است سه‌شنبه هفته آینده جلسه‌ای برای حل اختلاف در ارتباط با این پرونده برگزار شود.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

دولت اسپانیا به جوانان برای زندگی مستقل از والدین کمک مالی می‌کند«یارانه یک عنصر مهم است تا اجاره خانه مانعی برای استقلال جوانان نباشد» همین روزها یک وزارت ورزش و جوانان تاسیس می کنند.مشتی هم حقوق بگیر! 🥺 Nimaaei

ثبت اسناد رسمی برای مردم باید سهل الوصول باشدرئیس دیوان عالی کشور گفت: بهترین و معتبرترین مرجع اسناد، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که اعتبار و جایگاه آن به صراحت در قانون تعریف شده و قانون آن را به عنوان یک مرجع رسمی می‌شناسد.

پرداخت وام «۵۰۰ هزار» تا «۱۵۰ میلیون» تومانی به فرهنگیان برای «واریز به حساب عتبات عالیات»ارائه چنین تسهیلاتی برای فعالیت‌های خارج از آموزش‌وپرورش در حالی است که معلمان و مربیان این وزارتخانه در سال‌های اخیر بارها برای بهبود وضعیت معیشتی خود دست به اعتراض‌ زده‌اند. ایــــــــــــــــــــــن مهم نیست که وام میدن مهم اینه کدام کوسکش بیوطن بی هویت کیر عرب خوار این وام را قبول میکنه؟؟؟ عاقبت دلارهای های بلوکه شده ای که آزاد شدند. راه جدید رژیم برای انتقال قانونی پول های ایران به خارج از کشور. خیلی راحت پول ها را بدست اعضای حشدالشعبی و حزب الله میرساند و ادعا می کند که این پول ها کمک های مالی معلمان ایران در بازسازی اماکن متبرکه است. ای تو روحت بایدن. این رژیم ج.ا. از روز اول مشخص که برایش ایران و ایرانیان مهم نیستند که هیچ. اینها ما ایرانیان را برده خودشان که مدعی اسلام محمدی هستند می‌دانند. مثل آن موقع که اسلام به ایران حمله کرد. آیا وقت آن نرسیده که نشان دهیم که ایرانی برده اسلام نیست؟؟

نمایندگان «قانع» نشده‌اند؛ کمیته دولت و مجلس برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی تشکیل می‌شودهمزمان با بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در مجلس و بحث‌های فراوان در مورد سرنوشت ارز ۴۲۰۰ تومانی در سال آینده، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه از «تشکیل کمیته مشترک بین دولت و مجلس برای حذف و یا ابقاء ارز ترجیحی» خبر داده است. بقول سهراب ام جی از اون بیچ کیدز بی خایه تا صدا امریکا

مجازات سنگین برای سرکرده 'شاخه بلژیک' یک باند قاچاق انسان | DW | 19.01.2022سرکرده یک باند قاچاق انسان در بلژیک به ۱۵ سال حبس و یک میلیون یورو جریمه نقدی محکوم شد. او یکی از افراد مسئول مرگ ۳۹ پناهجوی ویتنامی در یک کامیون است. این کامیون در سال ۲۰۱۹ در نزدیکی شرق لندن پیدا شد.

درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم🔺درخواست شرکت‌های هواپیمایی از دولت بایدن برای «مداخله فوری» در زمینه فعالیت اینترنت نسل پنجم جهان هوانوردی نگران است که سیگنا‌ل‌های ۵جی با فناوری‌های مورد استفاده در هوانوردی، از جمله ارتفاع‌سنج رادار، در هواپیماها تداخل ایجاد کند.