رئيسی: در نظام ولایت فقیه هیچ بن‌بستی نداریم

04/06/1400 10:30 ق.ظ

رئيس جمهور ایران در اولین نشست کابینه خود اعلام کرد که در نظام ولایت فقیه بن‌بستی وجود ندارد. - خبرگزاری آناتولی

رئيس جمهور ایران در اولین نشست کابینه خود اعلام کرد که در نظام ولایت فقیه بن‌بستی وجود ندارد. - خبرگزاری آناتولی ابراهیم رئیسی، رئيس جمهور جدید ایران در اولین نشست هیئت دولت خود با اشاره به اینکه نظام ولایت فقیه هیچ بن‌بستی وجود ندارد، گفت: رهبری نسبت به امور کشور مسلط هستند و سازوکارهایی هم طراحی شده که بن‌بست نداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا وی اعلام کرد که روز شنبه(28 اوت) به همراه کابینه خود با رهبر ایران دیدار خواهند کرد. رئیسی همچنین با بیان اینکه شرایط کنونی شایسته ملت ایران نیست، افزود: «باید در حوزه اقتصادی، سیاسی داخلی و خارجی از دولت‌های پیشین درس عبرت بگیریم تا مشکلات گذشتگان را تکرار نکنیم. انسان از یک سوراخ نباید دو بار گزیده شود. با استفاده از تجربیات گذشته نباید دنبال مسائلی برویم که موجب ناکامی شده است».

ادامه مطلب:
aa_persian »

مرگ پرشمار مهاجران در راه اسپانیا؛ ۲ هزار نفر در نیمه نخست سال کشته شدندبر اساس مطالعه اخیر سازمان مردم‌نهاد اسپانیایی «مرزها به پیش»، تنها در فاصله میان ماه‌های ژانویه تا ژوئن سال جاری میلادی در مجموع ۲ هزار و ۸۷ مهاجر یعنی تقریبا روزی ۱۲ نفر در تلاش برای رسیدن به اسپانیا جان خود را از دست داده‌اند. درودها فردا چهارشنبه 25.8.2021 همدلی و همدردی بر صبرواستقامت 16.1.1443 آتش زدن برج بر کیمیاگر 3.6.1400 سلطان بانو بر ازدواج از مرگ دوهزار مهاجردر راه اسپانیا درنیمه نخست سال متاسف و ناراحت شدم چطور امیدوارتر باشیم؟با پیاده روی،مطالعه،شنیدن موسیقی،دیدن فیلم،و مراقبه روزانه

کرونا در ایران- مرگ ۷۰۹ نفر در یک شبانه روز؛ مراسم عزاداری «برای کادر درمان و بیماران کرونایی» در تهران برگزار شد🔺کرونا در ایران- مرگ ۷۰۹ نفر در یک شبانه روز؛ مراسم عزاداری «برای کادر درمان و بیماران کرونایی» در تهران برگزار شد در حال حاضر ۳۵۹ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۵۹ شهر در وضعیت نارنجی، ۳۰ شهر در وضعیت زرد قرار دارند If whats happening in iran today, isn't the true definition of holocaust, i don't know what is...

دلیل افزایش جهشی قیمت لبنیات چیست؟ / پیش بینی تعادل بازار در شهریور ماهپس از آنکه معاون اول رئیس جمهور عنوان کرد که باید هر صنفی در قیمت‌گذاری و نظارت بر تولید کالاهای مورد نیاز مردم به ویژه شیر و لبنیات دارای اختیارات کافی باشد، در مدت کوتاهی شاهد افزایش ۵۰ درصد قیمت برخی از محصولات لبنی هستیم.

برای نخستین بار شمار مرگ و میر روزانه کرونا در ایران از مرز ۷۰۰ نفر گذشتبرای نخستین بار شمار مرگ و میر روزانه کرونا در ایران از مرز ۷۰۰ نفر گذشت جزئیات بیشتر🔽 🖤😥😥 خودشون گفته بودن آمار رو ۲.۵ تا ۳ برابر بیشتر در نظر بگیرید، پس باید خیلی بیشتر از ۷۰۰ نفر در نظر بگیریم. این یه جنایت، قتل عام و نسل‌کشی‌ه. این بی‌پدرها واسه پول، زندگی مردم رو نابود کردن. امیدوارم به زودی انتقام این همه ظلم رو بگیریم ازشون

با فوت 709 بیمار، بیشترین تلفات روزانه کرونا در ایران ثبت شدبا فوت 709 بیمار، بیشترین تلفات روزانه کرونا در ایران ثبت شد طی شبانه‌روز گذشته 24 هزار و 179 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شد و 709 بیمار نیز جان باختند.

رکوردشکنی تورم در نخستین ماه ریاست‌جمهوری رئیسی

رئيس جمهور ایران در اولین نشست کابینه خود اعلام کرد که در نظام ولایت فقیه بن‌بستی وجود ندارد.استانبول/خبرگزاری آناتولی

ابراهیم رئیسی، رئيس جمهور جدید ایران در اولین نشست هیئت دولت خود با اشاره به اینکه نظام ولایت فقیه هیچ بن‌بستی وجود ندارد، گفت: رهبری نسبت به امور کشور مسلط هستند و سازوکارهایی هم طراحی شده که بن‌بست نداشته باشد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا وی اعلام کرد که روز شنبه(28 اوت) به همراه کابینه خود با رهبر ایران دیدار خواهند کرد.

رئیسی همچنین با بیان اینکه شرایط کنونی شایسته ملت ایران نیست، افزود: «باید در حوزه اقتصادی، سیاسی داخلی و خارجی از دولت‌های پیشین درس عبرت بگیریم تا مشکلات گذشتگان را تکرار نکنیم. انسان از یک سوراخ نباید دو بار گزیده شود. با استفاده از تجربیات گذشته نباید دنبال مسائلی برویم که موجب ناکامی شده است».

رئيس جمهور ایران همچنین بر مهار کرونا،‌ تسریع روند واکسیناسیون، مبارزه با فساد اقتصادی، تحقق عدالت، مهار تورم و گرانی و همچنین ساخت یک میلیون مسکن در هر سال تاکید کرد.