رؤیای دُبی؛ تبدیل‌شدن به پایتخت استارت‌آپ‌های دنیا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دُبی که به نقطه‌ای برای اتصال شرق و غرب تبدیل شده جمعیتی متنوع را در خود جای داده است. پایتخت امارات امروز فقط یک درصد از تولید ناخالص داخلی‌اش را از فروش نفت تأمین می‌کند. اما جذابیت دُبی برای کارآفرینان در چیست؟ این قمست از برنامه هدف را ببینید🔽

«اتاق کارآفرینی دُبی» سازمانی نیمه‌دولتی است و از آنها که می‌خواهند کسب‌وکاری راه بیندازند پشتیبانی می‌کند. بازوی دیگر این مرکز به نام «کانون استارتاپ دُبی» سال گذشته به بیش از ۲ هزار کارآفرین کمک کرد.

سامانهٔ اطلاعاتی مگنیت در همین راستا کار می‌کند و هرگونه سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در حوزهٔ استارتآپ‌ها را ثبت می‌کند. او دربارهٔ یکی از شرکت‌های موفقی که از کمک این مرکز بهره‌مند شده می‌گوید: «کار شرکت دوبز کمک به مسافران در انجام خدمات فرودگاهی پیش از حرکت است، ما هم در زمینهٔ بازاریابی و ارائهٔ «قیمت‌ِ متناسب با خدمات» به آنها کمک می‌کنیم. گروه سرمایه‌گذاری دانِتا از نوآوری آنها استقبال کرد و همین باعث شد درهای ۹۰ مرکز کاری دنیا به‌رویشان باز شود.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خاک بر سر شیخ های وطن فروش.کیش میتونست الان جای دوبی باشه.لعنت به سران اروپا و امریکا که این پفیوز ها را بجای شاه حاکم کردن

دبی پایتخت اماراته؟!🤔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بایدن نخستین سفر خود به اروپا را با هشدار به روسیه آغاز کردجو بایدن بر پایبندی ایالات متحده به اتحاد با پیمان اتلانتیک شمالی تأکید کرد اما گفت که ناتو به نوسازی و گسترش توانایی‌های خود در زمینه سایبری نیاز دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: برخی با حمله احمقانه به مراکز دیپلماتیک روابط با همسایگان را به هم زدندروحانی: *آنچه خدا برای مقام زن مقرر کرده بود در جمهوری اسلامی تحقق یافته است *ایام انتخابات همه به خانم‌ها احترام می‌گذارند اما نباید چنین باشد *در همه ایام باید به زنان احترام گذاشت *در این دولت تا نزدیک به ۳۰ درصد حضور زنان در مناصب مدیریتی انجام شد اینگونه میخوای مملکت داری و قانون مداری کنی تخلف محرز رئیس قوه قضا از پروتکلهای بهداشتی کشور این تخلف قضایی هست و تشکیل دهندگان این جمع دشمن ملتن و با ید محاکمه بشن و نامزد متخلف رد صلاحیت بشه خاک تو سرت رئیسی رای_بی_رای کرونا ببین کی از حقوق زنان میگه 😂 طرف بخاطر شهوت قدرت حاضره هربلایی سره مردم بیاد! ایا این ادم نجس لیاقت ریاست بر مردمو داره؟ این تخلف قضایی هست و تشکیل دهندگان این جمع دشمن ملتن و با ید محاکمه بشن و نامزد متخلف رد صلاحیت بشه خاک تو سرت رئیسی رای_بی_رای کرونا
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ اعتراض‌های کارگری در لهستان آمد و شد در پایتخت را مختل کردصدها کارگر شاغل در بخش‌های مختلف انرژی و معدن لهستان روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی در ورشو، پایتخت، روند عادی عبور و مرور در این شهر را مختل کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شورای اتحادیه اروپا از مسکو خواست تا الکسی ناوالنی را فورا آزاد کندشورای اتحادیه اروپا امروز پنج شنبه از مسکو خواست تا الکسی ناوالنی، منتقد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را فوراً آزاد کند. درودها دوستان فردا جمعه 11.6.2021 عدالت بر ازدواج 30.10.1442 تبر بر چرخ اقبال 21.3.1400 رستاخیز بر گایا سلطان زمین امیدوارم ناوالنی هرچه زودتر آزادشود امیدوارم تمامی زندانیان عقیدتی سیاسی ایران ودیگر کشورهاآزاد شوند گفتارنیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم چراکه محبت گنج واقعیه متقلبها چرا درخواست آزادی جولیان اسانژ را نمی کنید؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا سه مقام پیشین ایران را از فهرست تحریم ها خارج کردوزارت خزانه داری آمریکا امروز پنجشنبه سه مقام پیشین ایران و همچنین دو شرکت مرتبط با پتروشیمی ایران را از فهرست تحریم های این کشور خارج کرد. ننگ بر دولت خودفروش و حامی تروریست دموکراتها !!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یوفا: تیم ملی فوتبال اوکراین «شعار سیاسی» را از روی پیراهنش حذف کنداتحادیه فوتبال اروپا، یوفا، به اوکراین گفته است که باید «شعارهای سیاسی» را از روی پیراهن تیم ملی فوتبال خود در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ حذف کند جزئیات بیشتر🔽 IraniansBoycottElections is the real voice of millions of Iranians who are taken as hostage by the Mullas. This is the voice that the world should hear.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »