ذبح اسب و الاغ در استان آذربایجان شرقی ایران

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی ایران اعلام کرد چند نفر به اتهام ذبح گوشت اسب و الاغ در این استان دستگیر و روانه زندان شده اند. - خبرگزاری آناتولی

امیرحسین بهداد، مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی ایران گفت: روز گذشته در یکی از شهرستان‌های استان افرادی که اقدام به ذبح 9 راس اسب و 2 راس الاغ مریض کرده بودند در حین کشتار بازداشت و تحویل مقامات قضائی شدند.

به گزارش رسانه‌های استان مذکور، وی با اعلام که محکومیت سنگینی برای این افراد در نظر گرفته شده است، اظهار داشت: سنگین‌ترین محکومیت از طرف دستگاه قضائی صادر شد. متخلفان به 7 سال حبس تعزیری و یک سال حبس به‌خاطر تهدید علیه بهداشت عمومی و همچنین 42 میلیون و 700 هزار تومان جریمه مالی محکوم شدند. معمولاً این‌گونه گوشت‌ها به‌صورت چرخ کرده و فله‌ای فروخته می‌شود. توصیه می‌کنیم شهروندان از خرید آنها و گوشت‌چرخ کرده بسته‌بندی‌شده با آرم ثبت‌شده دامپزشکی را خریداری کنند».

گفتنی است درپی افزایش بی سابقه قیمت گوشت در ایران در یک سال اخیر، اخبار مرتبط با ذبح و عرضه گوشت‌های غیربهداشتی در این کشور نیز افزایش یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کشف لاشه 9 راس اسب و 2 راس الاغ در آذربایجان شرقیکشف لاشه ۹ راس اسب و ۲ راس الاغ توسط دامپزشکی آذربایجان شرقی امیر حسین بهداد، مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی: ماموران اداره کل دامپزشکی استان یکی از متخلفان بهداشتی را در حین کشتار ۹ راس اسب مریض و دو راس الاغ جهت عرضه گوشت آن به بازار دستگیر کردند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از سوی رهبر انقلابحضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجة‌الاسلام محمّد عبادی‌زاده را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بی‌اعتنایی مردم قم به یک خواسته خامنه‌ای
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت میدان حسن آباد بعد از آتش‌سوزی/ برآورد خسارت واردهمعاون میراث فرهنگی استان تهران به ایلنا خبر داد: آخرین وضعیت میدان حسن آباد بعد از آتش‌سوزی/ برآورد خسارت وارده
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ساماندهی کودکان کار تهران متوقف شده استتهران-ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: نبود مکان و زیرساخت های لازم باعث شد تا طرح ساماندهی کودکان کار پایتخت به صورت موقت متوقف شود. تو رو که میبینم فقط یه جمله به ذهنم میاد لاغ گیس حکومت
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روزانه ۱۰ تُن سیم برق در قم به سرقت می‌رودقم- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: به طور متوسط روزانه بین هشت تا ۱۰ تُن سیم برق در قم سرقت می‌شود که این مساله باعث شده به وسایل برقی منازل آسیب جدی وارد شود. هر جا حضور روحانیون کم رنگ بوده اخلاقیات سقوط کرده! احسان علیخانی: متوجه نشدم! یعنی چی؟ یعنی الان تو فم زندانی و تبهکار نداریم مثلا؟ آخوند: چرا داریم! منظورم این نیست (زیر لب فحش میده و تو دلش میگه :تو گوه نخوری کسی نمیگه لالی)
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »