دی‌مایو: ایتالیا دیگر جای مهاجران غیرقانونی نیست

27/05/1399 10:12 ب.ظ

دی‌مایو: ایتالیا دیگر جای مهاجران غیرقانونی نیست بیشتر بخوانید🔽

از اول ماه اوت سال ۲۰۱۹ تا پایان ماه ژوئیه سال جاری ۲۱ هزار و ۶۱۸ مهاجر و پناهجو به طور غیرقانونی وارد ایتالیا شدند. این در حالی است که این رقم سال گذشته هشت هزار و ۶۹۱ نفر بود.

از اول ماه اوت سال ۲۰۱۹ تا پایان ماه ژوئیه سال جاری ۲۱ هزار و ۶۱۸ مهاجر و پناهجو به طور غیرقانونی وارد ایتالیا شدند. این در حالی است که این رقم سال گذشته هشت هزار و ۶۹۱ نفر بود.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

ظریف: فعال کردن مکانیسم ماشه از سوی آمریکا غیر قانونی و غیر قابل پذیرش استمحمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، بار دیگر اعلام کرد فعال شدن مکانیسم ماشه علیه جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا «غیرقانونی و غیرقابل پذیرش» است.

سقوط دوچرخه سوار بلژیکی از روی پل در میانه رقابت‌های لمباردی ایتالیارمکو اونپول، دوچرخه سوار ۲۰ ساله بلژیکی روز شنبه در میانه رقابت‌های دوچرخه سواری لمباردی ایتالیا (ایل لمباردیا)، در زمان عبور از پلی مرتفع، ناگهان از مسیر منحرف شد و به پایین سقوط کرد.

معلمان در وضعیت قرمز نیازی به حضور فیزیکی در مدرسه ندارند- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimآموزش‌و‌پرورش: معلمان در وضعیت قرمز نیازی به حضور در مدرسه ندارند حضور معلم در مدرسه تابع تصمیمات شورای مدرسه است آموزش در سال تحصیلی آینده به صورت ترکیبی از روشهای آموزش حضوری، نیمه حضوری و غیر حضوری است كرونا

ترامپ: مکانیسم ماشه را هفته دیگر فعال می‌کنیم - BBC News فارسیرئیس جمهوری آمریکا می‌گوید کشورش این هفته کار برگرداندن تحریم‌های بین المللی علیه ایران را در شورای امنیت سازمان ملل آغاز می‌کند، فعال کردن آنچه به مکانزیم ماشه معروف است.

مشاور رئیس جمهور ایران: روحانی بعد از اعتراضات دی ۹۶ دیگر آدم قبل نبود - BBC News فارسیحسام الدین آشنا دستیار ارشد حسن روحانی رئیس جمهور ایران، گفته است که پس از اعتراضات دی ماه ۱۳۹۶ که دلیل آن اعتراض به وضعیت معیشتی بود 'آقای روحانی دیگر آدم قبل از دی‌ماه ۹۶ نبود'. آقای آشنا گفته مانع موفقیت رئیس جمهور ایران در هفت سال گذشته شدند و تعبیر 'سرکوب شدن روحانی' را به کار برده است.

امارات: روابط ما با اسرائیل به ایران مربوط نیست - BBC News فارسیوزیر مشاور در امور خارجه امارات می‌گوید تصمیم کشورش برای برقراری روابط با اسرائیل ربطی به ایران ندارد و این کشور دخالت در امور داخلی‌اش را نمی پذیرد.