دی ماه؛ آغاز ثبت‌نام متقاضیانی که یارانه و بسته معیشتی نگرفته‌اند

01/12/2019 05:15:00 ب.ظ

روند ثبت‌نام سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد

روند ثبت‌نام سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد

فرایند ثبت نام سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد.

سرپرستان خانواری که یارانه دریافت می‌کردند ولی بسته معیشتی نگرفته‌اند در روزهای گذشته از کددستوری اعلامی *۶۳۶۹# درخواست رسیدگی داده و پس از دریافت کدرهگیری به سامانهhemayat.mcls.gov.ir مراجعه کرده‌اند که این روند هنوز ادامه دارد.اما سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، فرایند ثبت نام‌شان از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

هنرمندی که شوخی را جدی می‌گرفت | DW | 30.11.2019۳۰ نوامبر ۱۸۳۵: ۱۸۴ سال پیش در چنین روزی مارک تواین در فلوریدا در جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا زاده شد. می‌گفت: 'اگر بیشتر وقت داشتم کمتر می‌نوشتم'. روزشمار

اعتراضات اخیر انفجار شکاف شمال و جنوب بود که در دولت احمدی‌نژاد تقویت شدتهران- ایرناپلاس- پس از گذشت بیش از یک هفته از اجرای طرح افزایش قیمت بنزین و شروع اعتراض‌هایی که در نهایت بخشی از آن منجر به بروز خشونت در سطح کشور شد، گزارش‌ها از آرام شدن نسبی اوضاع و بازگشت شرایط به روال قبلی حکایت دارد. اما موضوع شناسایی بستر و تغییر ماهیت اعتراض‌ها همچنان مورد بحث است؛ اینکه معترضان چه «قشری» از جامعه بودند و مطالباتشان چه بود؟ آقای مثلا هیئت علمی!!! لااقل بر اساس امار رسمی حرف بزنید، نه نظرسنجی چشمی. در دولت احمدینژاد، شکاف طبقاتی کم شد ( امار تغییرات ضریب جینی در دو دولت رو ببینید) اما تو این دولت شکاف تبدیل به جرخوردگی طبقاتی شد. معلوم میشه مثل حسن روحانی، یا تقلبی مدرک گرفتید، یا اهل دروغید. اعتراض نبود شروع انقلاب بود.دلیل فساد کلیت جمهوری اسلامی ایران و همه عوامل ان بود.این احمدی نژادها و روحانیها فقط سیاهی لشکر هستند.

مردم مقصر نیستند؛ شرایط اعتراض فراهم نشد/ وزیر کشور در حوادث اخیر باید پاسخگو باشد/ طوری وانمود شد که انگار همه آشوبگرندکوگوش شنوا... ملت در سختی دولت ورئس جمهوربیتدبیرودر توهم ومجلس در خواب!!! اعتراض کجاکنند!!خدارحم کرده تدبیروبصیرت رهبری هست وگرنه مصیبت بودبراین ملت باروحانی دورازواقعیات جامعه وچشم بسته برزندگی مردم

برای ریاست جمهوری برنامه‌ای ندارم/ روز سه‌شنبه به نمایندگان گفتم که سهمیه‌بندی بنزین در حال اجراست/ پیشنهاد بودجه ۲ ساله با قانون اساسی همخوان نیسترئیس مجلس گفت: کسانی که با بی‌تقوایی سیاسی هتک مجلس می‌کنند بدانند این مخالف مرام مدرس و امام است در بیانات امام درباره جایگاه مجلس آینده‌نگری بود، تخریب مجلس تخریب کلیت ملت است.

حل معضل آلودگی هوا نیازمند اراده‌ای است که وجود ندارد/ به جای تعطیلی قوه فکر، ادارات را تعطیل کنید!27 هزار نفر فوتی ناشی از آلودگی هوا داریم که سهم تهران 6 تا 7 هزار نفر است، تنها کاری که می‌کنند مدارس و دانشگاه‌ها تعطیل می‌شوند، این اقدامات مسکن‌های زودرس و از روی ناچاری است، حل معضل آلودگی هوا نیازمند اراده‌ای است که وجود ندارد. میخواهند همه چیز را از دین و ملت و امت عرب و عجم... فدای مصلحت نظامشان کنند دیکتاتور کسیستکه به مشکلات مردمش پاسخگو نباشد علت اصلی سقوط همه دیکتاتورها طول تاریخ چوب خداست عقل را میبرد تیشه را میدهد دست خود فرد خود ریشه اش رابکند!

خبرگزاری ایرنا on Instagram: “جبار باغچه‌بان، معلم ناشنوایان یکی از هزاران آواره کشتار بی‌رحمانه ارامنه و مسلمانان در سال 1284 بود. دردهایی که کشیده بود، باعث شد بیشتر…”479 Likes, 0 Comments - خبرگزاری ایرنا (irna_1313) on Instagram: “جبار باغچه‌بان، معلم ناشنوایان یکی از هزاران آواره کشتار بی‌رحمانه ارامنه و مسلمانان در سال 1284…” hamidkoper عجججب بزارید سید علی خامنه ای . هم نابیناست هم ناشنوا شیوه شناخته شدة‌ تروریسم: تغییر نام‌ها و تخریب بناها ـ تغییر واقعیت‌های گذشته ـ با هدف تحریف گذشته!

به گزارش ایسنا، ستاد شناسایی مشمولان حمایت معیشتی جزئیاتی از طرح بسته معیشتی اعلام کرد.روزشمار چهره‌های تاریخی هنرمندی که شوخی را جدی می‌گرفت ۳۰ نوامبر ۱۸۳۵: ۱۸۴ سال پیش در چنین روزی مارک تواین در فلوریدا در جنوب شرقی ایالات متحده آمریکا زاده شد.در بخش اول گفت‌وگو با محمدرضا کلاهی، عضو هیئت علمی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی، به روند تغییر ماهیت اعتراض‌ها در سه دهه اخیر و شکل‌های شکاف‌های جدید پرداختیم.نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون، در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور به عنوان مقام مسئولی که از پیش نسبت به اتفاقات اخیر آگاه بود باید پاسخگو باشد.

بر این اساس از ۸۵ میلیون جمعیت ایران، ۶۰ میلیون نفر بسته حمایتی معیشتی دریافت کرده‌اند و ۲۵ میلیون نفر بسته حمایت معیشتی دریافت نکرده‌اند. سرپرستان خانواری که یارانه دریافت می‌کردند ولی بسته معیشتی نگرفته‌اند در روزهای گذشته از کددستوری اعلامی *۶۳۶۹# درخواست رسیدگی داده و پس از دریافت کدرهگیری به سامانه hemayat. پدر مارک تواین (Mark Twain) قاضی بود.mcls. آنجا که ظهور احمدی‌نژاد نشان داد یک صدای دیگری در لایه‌های زیرین‌تر جامعه نهفته است و زورش از این دوگانه هژمونیکِ اصلاح‌طلب و اصولگرا بیشتر است.gov. ۱۴ ساله بود که روزنامه‌نگاری می‌کرد و سه سال پس از آن در یک کشتی کارآموز بود و به شهرهای دوردست رفت تا اینکه در ۲۰ سالگی به آرزوی کودکی‌اش رسید و ناخدای کشتی بر روی رودخانه می‌سی‌سی‌پی شد.ir مراجعه کرده‌اند که این روند هنوز ادامه دارد. آیا در قضیه افزایش قیمت بنزین زیرساخت های لازم برای معترضان فراهم شد؟ مسلما خیر؛ از طرف دیگر در اوج بی خبری و با شیوه عجیب و غریبی اطلاع رسانی شد و بعد از  آن هم که  اتفاقات عجیب‌تر بوقع پیوست.

اما سرپرستان خانواری که یارانه دریافت نمی‌کردند و بسته معیشتی هم نگرفته‌اند، فرایند ثبت نام‌شان از اول دی ماه به آنها اعلام خواهد شد. سفرنامه نوشت تا یک سال بعد سرانجام نویسندگی را پیشه اصلی خود ساخت با نام"مارک تواین" که اصطلاحی بود در زبان ملوانان و ملاحان، به معنای"دومین علامت در نقطه‌ای که کشتی در آب به گل نمی‌نشیند". در واقع واکنشی به فساد سیستماتیک که باعث شده است در بین مردم نسبت به کل بروکراسی در ایران بی‌اعتمادی به‌وجود بیاید. انتهای پیام .