دیپلمات‌ها: رهبران اسرائيل و مصر درباره نفوذ ایران گفت‌و‌گو می‌کنند

22/06/1400 06:42 ب.ظ

🔺دیپلمات‌ها: رهبران اسرائيل و مصر درباره نفوذ ایران گفت‌و‌گو می‌کنند ▪️آقای بنت ماه گذشته میلادی توسط سیسی برای سفر به مصر دعوت شد. دیدار این دو در منطقه تفریحی شرم الشیخ در جنوب شبه جزیره سینا صورت می‌گیرد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. رویترز به نقل از ریاست جمهوری مصر نوشت در دیدار روز دوشنبه ۲۲ شهریور،‌ روابط اسرائيل و فلسطینی‌ها و همچنین روابط دو جانبه مورد بحث قرار می‌گیرد. آقای بنت ماه گذشته میلادی توسط سیسی برای سفر به مصر دعوت شد.

دیدار این دو در منطقه تفریحی شرم الشیخ در جنوب شبه جزیره سینا صورت می‌گیرد.

به گفته دیپلمات‌ها دو طرف همچنین درباره مسائل منطقه، از جمله نفوذ ایران در خاورمیانه و بحران لبنان، صحبت می‌کنند. در اجلاس اخیر رهبران و مقامات ارشد کشورهای همسایه عراق، صحنه قدم زدن حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه جدید ایران در کنار عبدالفتاح السیسی و صحبت او با آقای سیسی توجه برخی رسانه‌ها را جلب کرد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اگر ایران و اسراییل دوست شوند خاورمیانه بهشت میشوند و امنیت برقرار میشود و عربهای نژادپرست دست از ترور برمیدارند بیشتربحث بر سر غزه و فرار زندانیان بود بنت هم گفت مصر کشور مهم منطقه است درحالیکه مصر دورها جایگاهش از دست داده و تنها قدرتش روی حمایت رعام😉 که سبب تشویق بنت شده نه تعهد صلح انهم درشب جنگ یوم کیپور😅 دوم این حسن نیست که در قاهره دیدار نکردند😏 سوم ازش همکاری و روابط خواست

یک ایرانی در مصر به اعدام محکوم شددادگاهی در مصر حکم اعدام هشت خارجی از جمله یک ایرانی را به اتهام قاچاق مواد مخدر صادر کرد. این هشت خارجی که 2 مصری هم آنها را همراهی می‌کنند به اتهام قاچاق 2 تن هروئین از طریق دریای سرخ دستگیر و محکوم شدند.

نخستین سفر یک نخست وزیر اسرائیل به مصر پس از ۱۰ سال؛ بنت و سیسی در شرم‌الشیخ ملاقات می‌کنندوزیر امور خارجه اسرائیل روز یکشنبه ضمن طرح پیشنهاد «بهبود شرایط زندگی مردم غزه» در ازای تعهد حماس به آرام کردن اوضاع بار دیگر از «اهمیت حیاتی مصر» در این میان یاد کرده بود.

توافق درباره لغو روادید بین ایران و عراق و افزایش تعداد زائران ایرانی اربعینرئیس در نشست خبری با الکاظمی خبر داد؛ توافق درباره لغو روادید بین ایران و عراق و افزایش تعداد زائران ایرانی اربعین

گروسی در شورای حکام: ایران به آژانس درباره ۴ نقطه هسته‌ای توضیح نداده است«من همچنان نگران هستم که مواد هسته‌ای در مکان‌های اعلام نشده در ایران وجود داشته باشد. مکان‌های فعلی این مواد هسته‌ای برای آژانس شناخته نشده است و من به طور فزاینده‌ای نگران هستم که حتی با گذشت دو سال، مسائل مربوط به چهار مکان در ایران که به آژانس اعلام نشده، حل نشده باقی بماند.» اصلا شما را جزء کسانی نمیدونند که بخواهند پاسخ شما را بدهند کاری از شما ساخته نیست اون پدر بایدن شما هم کاره ای نیست زکیش توضیح بده ک چه گوهی بخورید شما اروپایی های جیره بگیر آمریکا..

طالبان: شایعه مرگ «ملا برادر» تبلیغات دشمن است- اخبار افغانستان - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimسخنگوی دفتر سیاسی طالبان: شایعه مرگ ملا_برادر تبلیغات دشمن است ما فقط ،به دنبال ملانصرالدین خودمان هستیم راستی ؟

مردم برای انتقال سند خودرو به دفترخانه‌ها نروند- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnimمردم برای انتقال سند_خودرو به دفترخانه‌ها نروند رئیس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان: درصورتی که دفترخانه ای به بهانه الزام ثبت نقل و انتقال سند خودرو از تنظیم وکالتنامه خودداری کند مراتب را به این انجمن گزارش دهند مرغ سردفترداران یک پا دارد! جدال با برگه سبز خودرو! سند_خودرو مثل اینکه پورسانت دلال ها میچربه...مثلاچه غلطی میخوای انجام بدی..

نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائيل، در نخستین سفر یک رئیس دولت اسرائیل به مصر طی یک دهه گذشته، با عبدالفتاح السیسی دیدار و گفت‌و‌گو می‌کند.

رویترز به نقل از ریاست جمهوری مصر نوشت در دیدار روز دوشنبه ۲۲ شهریور،‌ روابط اسرائيل و فلسطینی‌ها و همچنین روابط دو جانبه مورد بحث قرار می‌گیرد.

آقای بنت ماه گذشته میلادی توسط سیسی برای سفر به مصر دعوت شد. دیدار این دو در منطقه تفریحی شرم الشیخ در جنوب شبه جزیره سینا صورت می‌گیرد.

به گفته دیپلمات‌ها دو طرف همچنین درباره مسائل منطقه، از جمله نفوذ ایران در خاورمیانه و بحران لبنان، صحبت می‌کنند. در اجلاس اخیر رهبران و مقامات ارشد کشورهای همسایه عراق، صحنه قدم زدن حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه جدید ایران در کنار عبدالفتاح السیسی و صحبت او با آقای سیسی توجه برخی رسانه‌ها را جلب کرد.

مصر اولین کشور عربی بود که در سال ۱۹۷۹ با اسرائيل یک پیمان صلح امضا کرد.