دیوان حکمیت ورزش شکایت استقلال از کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیوان حکمیت ورزش شکایت استقلال از کنفدراسیون فوتبال آسیا را رد کرد العربيه_فارسى

دادگاه حکمیت ورزش «CAS»، شکایت باشگاه استقلال تهران از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حذف از لیگ قهرمانان را رد کرد.

پس از اخراج استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، مدیران آبی‌پوشان پایتخت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه حکمیت ورزش شکایت کردند و ظهر سه‌شنبه، 22 فوریه «AFC» از رد شکایت استقلال توسط دیوان حکمیت ورزش خبر داد.پیش‌تر، کنفدراسیون فوتبال آسیا، به‌دلیل عدم کسب مجوز حرفه‌ای، باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال تهران را از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشت.

گفتنی است، پس از عدم دریافت مجوز حرفه‌ای از سوی تیم‌های استقلال تهران، پرسپولیس تهران و گل‌گهر سیرجان و عدم اقدام باشگاه‌های دیگر برای دو سهمیه باقی‌مانده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، دو سهمیه پلی-اف ایران حذف و تبدیل به یک سهمیه مستقیم برای تیم «الغرافه» قطر شد. تیم‌های سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان از ایران در بیستمین دوره رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا حاضر خواهند بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرددادگاه عالی ورزش، تصمیم حذف استقلال از آسیا را تایید کرد امروز، سه‌شنبه AFC خبر داد که دادگاه عالی ورزش تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر جذف استقلال از لیگ قهرمانان را تایید کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ساخت پنل‌های خورشیدی از گیاهان و تولید انرژی از «نور غیرمستقیم» خورشیداین دانشجوی فیلیپینی قصد دارد به کمک این مواد گیاهی، نخ و پارچه‌هایی بسازد که به کمک آنها بتوان لباس‌هایی تهیه کرد که قادر به جذب نورفرابنفش خورشید و تبدیل آن به برق باشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خانواده آلمان: واکسیناسیون باید از ۱۸ سالگی اجباری شود | DW | 20.02.2022وزیر خانواده آلمان می‌گوید، با وجود کاهش موارد ابتلا به کرونا در این کشور واکسیناسیون باید برای بزرگسالان اجباری شود. به گفته او، تنها با مصونیت‌زایی می‌توان با 'جهش‌های خطرناک' این ویروس مبارزه کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا دیپلمات‌های خود را «به دلایل امنیتی» از اوکراین به لهستان منتقل می‌کندایالات متحده ساعاتی پس از فرمان ولادیمیر پوتین مبنی بر ورود نیروهای روس به مناطق دونتسک و لوهانسک در اوکراین، اعلام کرد که همه دیپلمات‌های خود را از اوکراین به لهستان منتقل می‌کند. روسیه🇷🇺 یک کشور باستانی است و حق دارد که برای اصلاحات سرزمینی، سرزمین های از دست رفته اش مثل اوکراین🇺🇦 را باز پس بگیرد؛ همانطور که چین حق دارد تایوان🇹🇼 را باز پس بگیرد. همچنین ایران🇮🇷😁
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

این خانه دیگر امن نیست؛ دانشگاه علوم پزشکی تبریز از باباباغی چه می‌خواهد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازارچه نایب‌السلطنه؛ خبری از شکوه و جلال گذشته نیست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »