دیوان عالی آمریکا بودجه دیوار مرزی را آزاد کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با رای دیوان عالی آمریکا دونالد ترامپ می‌تواند ۲.۵ میلیارد دلار از بودجه پنتاگون را برای ساخت دیوار مرزی خود صرف کند. یک قاضی دادگاه فدرال در کالیفرنیا پیشتر جلوی این‌کار را گرفته بود.

Image caption

دیوان عالی آمریکا به رییس جمهوری این کشور اجازه داده است ۲.۵ میلیارد دلار از بودجه پنتاگون را برای بخشی از دیوار مرزی خود صرف کند. ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک یکی از وعده‌های انتخاباتی دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۶ بود که با مخالفت جدی دموکرات‌های روبروست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا: کره‌شمالی اقدامات تحریک‌‌آمیز را متوقف کند/ کیم: آزمایش موشکی هشداری جدی برای کره‌جنوبی بودوزارت خارجه آمریکا با اشاره به مطلع بودن از اقدام کره‌شمالی در شلیک موشک، خواستار توقف اقدامات تحریک‎آمیز و مشارکت دیپلماتیک این کشور شد. من نمیدونم این امریکا چه فکری با خودش کرده که در همه چیز دخالت میکنه و خودش عامل مشکلات و تنش ها و جنگ های دنیاس
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اردوغان آمریکا را به فسخ معامله بوئینگ تهدید کرد | DW | 26.07.2019رئیس جمهور ترکیه در واکنش به کنارگذاشته شدن کشورش از پروژه ساخت جنگنده‌های اف- ۳۵، واشنگتن را به لغو سفارش بوئینگ تهدید کرد. طرفین توافق‌نامه خرید ۱۰۰ فروند بوئینگ را به تازگی امضا کرده‌اند. تخم شو ندارن مثل سگ از امریکا میترسند . دود دو رو دود تراختور افندی میزین ئله بیر اغزینا سئش دیلار امیدوارم آمریکا این ترکیه رو هم تحریم کنه به گاش بده خیلی این خردوغان ادعای حکومت به جهان تو سر داره کس خول
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

امیدوارم اندک عقلی برای اروپا مونده باشه🙏 اینم مثل قبلیا دهنش سر برکزیت صاف میشه و استعفا میده بریتانیا اومد یه غلطی بکنه مثل حمال توش موند جانسون مهارتش در لیس زدن بستنی قیفیه نه متحد کردن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترمز ساخت‌وسازها را بکشید/ روان‌های پریشان را دریابیموزیر بهداشت: *روان‌های پریشان را دریابیم *ما ۱۴ تولد در شیعه داریم با ۱۳ وفات، اما همیشه دلمان می‌خواهد گریه کنیم و ضجه بزنیم *باید این فضای غم انگیز را شکست و آن را تعدیل و تلطیف کرد *این افسردگی عامل خودکشی و بسیاری از خشونت‌های اجتماعی است نه داداش عامل افسردگی این چیزان، آدرس غلط نده... اینا چی؟!... اینا عامل افسرگی هست یا نه؟! این محرم و صفر است که اسلام را نگهداشته.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

چارتر پروازهای کیش به پرکنندگان هتل‌ها رسید/ تخفیف ۵۰ درصدی هتل‌های کیشجامعه هتلداران کیش با شرکت کیش ایر به توافق رسید که پروازهای چارتر را به چارترکننده‌هایی بدهد که تعهد کنند هتل‌ها را گارانتی کنند و اولویت را به هتل‌های جزیره بدهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »