دیوار خاطرات مهاجران در مرز مکزیک با آمریکا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

دیواری که در منطقه ساحلی کشیده شده منقش به تصویر مهاجرانی است که در کودکی به آمریکا مهاجرت کرده‌اند اما سپس در سن بزرگسالی از این کشور رانده شده‌اند.

لیزبت دلا سانتانا روز جمعه به یکی از مناطق ساحلی آمریکا بازگشت، این منطقه همانجایی است که پدرش از قبل از تولد وی موفق شده بود از طریق آن به صورت غیر قانونی وارد خاک آمریکا شود.

دیواری که در این منطقه ساحلی کشیده شده اکنون منقش به تصویر مهاجرانی است که در کودکی به آمریکا مهاجرت کرده‌اند اما سپس در سن بزرگسالی از این کشور رانده شده‌اند. لیزبت دلا سانتانا با حضور مقابل این دیوار سهم خود را در تکمیل این تصویرگری دیواری ایفا کرد و بخشی از آن را رنگ آمیزی کرد. بازدید کنندگان با اسکن بارکدهایی که روی این دیوار نصب شده می توانند داستان هریک از مهاجران را با صدای خودشان گوش کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کامنتارو میخونم یاد اون جمله طلایی میوفتم که بعضی از ما از خود انگلیسی‌ها هم انگلیسی‌تریم

خب لاشی خان،اگر غیرقانونی نرن تو یه کشور تلپ بشن، کسی کاریشون نداره مزدور

درباره کودکانی که سعید طوسی بهشون تجاوز جنسی کرده در کلاسهای قرآن نبی اکرم اسلام و الان به سن بزرگسالی رسیدند هم خبر بزن یورونیوز ضد امپریالیسم خونخوار جهان خوار آدمخوار امریکا

من نمیدونم چرا همه یهو اینقدر نگرانه مکزیکیا شدن.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نرخ ارز در بازار استانبولدلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5,4790 لیر و یورو نیز به بهای 6,1360 لیر فروخته شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش واشنگتن به انتشار تصاویر دیدار دیپلمات آمریکایی با معترضان در هنگ‌کنگسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا از انتشار تصاویر دیدار دیپلمات این کشور با معترضان در هنگ کنگ انتقاد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف : فشارهای آمریکا به دلیل قوت و قدرت ایران است نه ضعفمحمدجواد ظریف در دیدار با اعضای فراکسیون دیپلماسی مجلس گفت: فشار آمریکا به ایران به دلیل قوت و قدرت کشورمان است نه ضعف. ✌ 😂😂😂😂 کسی میتونه به من بگه آیا کارهای اینا چرا این جوریه؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزیر کشور: رسانه‌ها در کنترل حوادث دی 96 موفق بودندوزیر کشور با بیان این که در حوادث دی 96 رسانه‌های دشمن سعی در بزرگنمایی ناآرامی داشتند گفت: رسانه‌های کشور با دلسوزی که داشتند در کنترل حوادث موفق بودند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه: با همکاری آمریکا برای ایجاد منطقه امن در سوریه تلاش می کنیممولود چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه: در سوریه از یک سو با تروریست‌ها مبارزه کرده و از سوی دیگر با همکاری آمریکا برای ایجاد منطقه امن و کریدور صلح تلاش می کنیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرز شنگن دانمارک تا «ایستیشن نورد» در گرینلند گسترش یافتایستگاه نورد یک ایستگاه علمی و تحقیقاتی و همزمان یک ایستگاه نظامی در شمال‌شرق گرینلند است که در حدود ۹۲۴ کیلومتری قطب شمال قرار دارد. این ایستگاه دومین شهرک بزرگ و دائمی دانمارک در منطقه گرینلند و همچنین پایگاه پارک ملی شمال‌شرق گرینلند نیز محسوب می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »