دیوان بین‌المللی دادگستری: جمهوری آذربایجان باید مانع نفرت‌پراکنی نژادی علیه ارامنه شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دیوان بین‌المللی دادگستری: جمهوری آذربایجان باید مانع نفرت‌پراکنی نژادی علیه ارامنه شود ▪️این دیوان هنوز در مورد پرونده مشابهی از طرف جمهوری آذربایجان، که ادعای متقابلی را علیه ارمنستان مطرح کرده، تصمیم نگرفته است. ⬇️ بیشتر بخوانید:

این دیوان هنوز در مورد پرونده مشابهی از طرف جمهوری آذربایجان، که ادعای متقابلی را علیه ارمنستان مطرح کرده، تصمیم نگرفته است.

دیوان بین‌المللی دادگستری روز سه‌شنبه اعلام کرد که جمهوری آذربایجان باید بر اساس معاهده ضد تبعیض سازمان ملل متحد «تمامی اقدامات لازم را برای جلوگیری از تحریک و ترویج نفرت و تبعیض نژادی از جمله توسط مقامات آن کشور در نهاد عمومی، که افراد ملی یا قومی ارمنی را هدف قرار می‌دهند، انجام دهد.» اکتبر سال گذشته، نیروهای جمهوری آذربایجان، نیروهای قومی ارمنی را از مناطقی که از دهه ۱۹۹۰ در ناگورنو-قره‌باغ و اطراف آن کنترل می‌کردند، بیرون راندند و درگیری‌ها تا حصول یک آتش‌بس ادامه داشت.

علاوه بر این، قاضی جوآن دونوگهو، رئیس دادگاه، گفت جمهوری آذربایجان باید از «همه افرادی که در رابطه با مناقشه ۲۰۲۰ دستگیر شده‌ و در بازداشت باقی مانده‌اند» از خشونت و آسیب محافظت کند و باید «از اقدامات خرابکارانه و هتک حرمتی که میراث فرهنگی ارمنستان را تحت تاثیر قرار می دهد» جلوگیری کند و کسانی را که چنین اقداماتی می‌کنند مجازات کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تف تو هر چی رسانه چیپ و فیک نیوزه...هی دامن بزنید به تجزیه تا دو لنگتون بره تو هوا... ری_استارت_تنها_راه_نجات نه_شاه_نه_خمینی_خدا_میهن_حسینی

وقتی بزرگانی مثل شاه و صدام رو حذف کردین از منطقه قورباغه عبو عتا میخونه. اونها منتطقه حفظ میکردن

🔴حکم امسال صورتی دگر است قسمت_ششم(مانیفست) ️✔️ لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش اسرائیل برای ترغیب آمریکا به «اقدام نظامی» علیه ایرانرسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که مقامات اسرائیل در سفر به واشینگتن تلاش دارند ایالات متحده را به اقدام نظامی علیه اهدافی در ایران تشویق کنند. در حالی که تاسیسات اتمی جمهوری اسلامی باید با خاک یکسان شوند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تظاهرات مردم دیرالزور علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گتظاهرات مردم دیرالزور علیه گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ شهرهای غرانیج و ام حمام در شرق استان دیرالزور سوریه در اعتراض به سیطره این استان توسط گروه تروریستی پ.ک.ک/ی.پ.گ تظاهرات کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دیوان بین‌المللی دادگستری: ارمنستان از تبعیض قومیتی علیه آذربایجانی‌ها جلوگیری کنددیوان بین‌المللی دادگستری: ارمنستان از تبعیض قومیتی علیه آذربایجانی‌ها جلوگیری کند دیوان بین‌المللی دادگستری طی حکمی تاکید کرد که ارمنستان از تبعیض قومیتی علیه آذربایجانی‌ها جلوگیری کند. این محکومیتها گوچکترین تاثیری به فراریان و قاتلان و تروریستهای اشغالگر بی هویت ارمنی نمی گذارد.سازمان ملل متحد باید نامربوط بودن ارمنیها به سرزمینهای آزربایجان را اعلام کند حکومت و ارمنستان جعلی منحل و ارمنیها تسلیم‌ شهروندی آزربایجان شوند یا آزربایجان را ترک کنند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا به دلیل «نقض حقوق بشر» تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا روز سه‌شنبه ۷ دسامبر و در بحبوحه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین برای احیای برجام، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد. We love you America 😄 حالا كه ملت به روز سياه نشستند بزار اين جلادان آدم كش پفيوز آخوند تخم حروم عرب زاده هم تخم امريكا را بخورند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آمریکا تحریم‌های جدیدی را علیه ایران اعمال کردوزارت خزانه‌داری آمریکا از اعمال تحریم‌هایی علیه چند شخص و نهاد ایرانی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نتانیاهو: اسرائیل باید آماده «اقدام مستقل» از آمریکا علیه برنامه اتمی ایران باشدبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر پیشین اسرائیل گفته است اسرائیل باید آماده باشد تا به طور «مستقل» و بدون هشدار قبلی به متحد خود ایالات متحده، علیه برنامه Ya bezan, ya khafesho. ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد ✔️⚫️✔️ یهودیان ، زرتشتیان ، بهائیان سنی ها ، بی_بی_سی ، صدای_امریکا ، رادیو_فردا ، شبکهٔ من و تو... لیدر ری استارت آمده طلبشان را از شما بگیرند و اسرار_جدیدی را برای شما و ملت_ایران فاش کنند! ✔️سرزمین کورش را باید به کورش داد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »