دیوان عدالت اداری رای کمیسیون ماده ۱۰۰ در مورد تخریب ویلای معروف لواسان را تایید کرد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیوان عدالت اداری رای کمیسیون ماده ۱۰۰ در مورد تخریب ویلای داماد یکی از مسئولان کشور در لواسان را تایید کرد

به گزارش قوه قضاییه، محسن قائمی نسب روز جمعه در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا جلوگیری از تخریب ویلای داماد یکی از مسئولان کشور با حکم دیوان عدالت اداری صحت دارد یا نه، گفت: رسیدگی‌ها در محاکم قضایی و مراجع حقوقی به ویژه دیوان عدالت اداری فارغ از نام‌ها و نشان‌هاست و طبق قانون صورت می‌گیرد و اصولا وقتی کسی در دیوان عدالت اداری دادخواستی ثبت می‌کند، بر اساس درج نام و نام خانوادگی، کد ملی و نام پدر این اقدام صورت می‌گیرد و نسبت‌های خانوادگی در این دادخواست مشخص نمی‌شود و در صورت مشخص شدن هم هیچ...

وی تاکید کرد: در پرونده‌هایی که جنبه شخصی دارد، رای صرفا به شاکی یا وکیل و دستگاه طرف شکایت ابلاغ می‌شود. وی با بیان اینکه این رای مربوط به شعبه بدوی است و ممکن است تقاضای تجدید نظر شود، تاکید کرد: به طور قطع در دادگاه تجدیدنظر هم فارغ از حواشی و مسائل جانبی طبق قانون رای داده خواهد شد. با صدور این رای و پس از قطعیت دیگر بهانه برای عدم اجرای رای کمیسیون ماده ۱۰۰ درباره موضوع مانحن فیه وجود ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردم افغانستان فردا پای صندوق رای می‌روند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جانسون پارلمان را با پیشنهاد رای عدم اعتماد به چالش کشید«این پارلمان یا باید کنار بکشد و بگذارد این دولت برکسیت را به سرانجام برساند و یا برای رای عدم اعتماد به اجماع برسند و بالاخره با رای‌دهندگان روبرو شوند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراف دولت انگلیس به ارسال سلاح به عربستان با نقض رای دادگاهسفیر ایران در لندن: دولت انگلیس به دنبال فشارهای پارلمان اعتراف کرد با نقض رأی دادگاه بریتانیا، چندین محموله سلاح و تجهیزات نظامی به عربستان صادر کرده دادگاه بریتانیا با توجه به امکان استفاده از تسلیحات در جنگ یمن، صادرات سلاح به عربستان را ممنوع کرده بود تو رو سننه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اعتراف دولت انگلیس به ارسال سلاح به عربستان با نقض رای دادگاه- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimاعتراف دولت انگلیس به ارسال سلاح به عربستان با نقض رای دادگاه بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن: دولت انگلیس به دنبال فشارهای پارلمان اعتراف کرد که با نقض رأی دادگاه بریتانیا، چندین محموله سلاح و تجهیزات نظامی به عربستان صادر کرده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حکم تخریب ویلای داماد علی شمخانی تایید شداگه داماده اینه پس پدر زنه ببین چیه مسئول _دزد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ ورود مقام‌های ایران و بستگان آنها به آمریکا را محدود کرددر این فرمان رئيس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد. ایران نه فرقه تبهکار مادر تروريزم در منطقه كاملاً مشخص است، راستي متحدتان بن سلمان به آمريت قتل قاشقچي اعتراف كرد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »