دیدگاه

27/11/1400 07:26:00 ب.ظ

در دیدگاه بشنوید: دوازده‌سالگی حصر رهبران جنبش_سبز گفت‌وگو با مرتضی کاظمیان 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

دیدگاه ، برنامه‌ تحلیلی رادیو ایران اینترنشنال است که با حضور کارشناسان مختلف به بررسی اخبار و رویدادهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی می‌پردازد.

Your current browser isn't compatible with SoundCloud..آقای زلنسکی گفت: به رغم هشدارها و نگرانی‌ها و دعوت به عدم طرح عضویت در ناتو، کی‌یف باید مسیری که انتخاب کرده است را بپیماید..جهان.ولیعهد ابوظبی بر تمایل امارات متحده عربی برای تقویت شراکت خود با ترکیه تاکید کرد..

Please download one of our supported browsers...در این میان وزیر خارجه اوکراین نیز اعلام کرد که برنامه این کشور برای عضویت در ناتو تغییر نکرده است..

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »
Loading news...
Failed to load news.

تاکید اوکراین بر پیوستن به ناتو؛ روسیه خواستار «مذاکرات بیشتر» با غرب استرئیس‌جمهوری اوکراین در دیدار با صدراعظم آلمان گفت که اوکراین به رغم فشارهای روسیه، از تمایل خود برای عضویت در ناتو عقب‌نشینی نخواهد کرد. اگه اینطور روسیه باید چنان ادبش کنه که کمر نتونه راست کنه زن تو نیوشا بگاد هومن کونی 😂😂😂🍆🍆

گفت‌وگوی 'نمایشی' پوتین و لاوروف در مورد امکان توافق با غرب | DW | 14.02.2022وزیر خارجه روسیه در گفت‌وگویی 'نمایشی' با پوتین در مورد توافق با غرب ابراز امیدوار کرد. منابع مطلع به رویترز گفته‌اند شمار مزدوران روس، از جمله 'گروه واگنر' در خاک اوکراین رو به فزونی گذارده که به دنبال بهانه‌سازی هستند.

ولیعهد ابوظبی: خواهان تقویت شراکت با ترکیه هستیمولیعهد ابوظبی: خواهان تقویت شراکت با ترکیه هستیم محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی در دیدار با رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه بر تمایل امارات متحده عربی برای تقویت شراکت خود با ترکیه تاکید کرد.

قدردانی لاوروف از ابتکارات ایران در تماس تلفنی با امیرعبداللهیانسرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص روند روابط دوجانبه و برخی مسائل مورد اهتمام مشترک در عرصه منطقه ای و بین المللی از جمله روند مذاکرات وین گفتگو و تبادل نظر کرد. میشه این به اصطلاح ضرورت بر توجه به حقوق (حقوق را طرف مقابل یک‌بار تعریف کنه؟یگ بار هم طرف خودی تعریف کنه؟برداشت ها و تعاریف از حقوق با توجه به جغرافیای سیاسی فرق می کنه،اگه وزارت امورخارجه جوابگو باشه و از طرف مقابل هم بخواد من ایرانی به حقوقم واقف می شم انشالله دو طرف درک کنند.

وزیر دفاع آمریکا به منظور رایزنی با متحدان به بلژیک، لهستان، و لیتوانی می‌رودسخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده در مورد تغییر در وضعیت حضور نظامی نیروهای روسیه در مرز اوکراین و بلاروس گفت که ولادیمیر پوتین در ۲۴ تا ۴۸ ساعت گذشته نیروهای نظامی را افزایش داده و میزان آمادگی را، هم در منطقه و هم در دریای سیاه، بالا برده است. امیدوارم خار روسیه گاییده بشه

۱۰ ایرانی با مدارک جعلی در پاناما بازداشت شدندیحتمل با چمدون پر از دلار نبودن؟