دیدگاه | سناتور رند پال: چرا لازم است اکنون به جنگ های ابدی پایان دهیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دیدگاه | سناتور رند پال: چرا لازم است اکنون به جنگ های ابدی پایان دهیم ▪️ از متن: ما پس از تقریبا بیست سال، فقط در عراق و افغانستان، بیش از ۷ هزار نفر کشته و ۵۰ هزار نفر مجروح داده ایم و بیش از ۵.۴ هزار میلیارد دلار هزینه کرده ایم

» نوشته است من همواره برای ارزیابی مجدد سیاست خارجی آمریکا، پایان دادن به «جنگ های ابدی» و بازگرداندن نیروهای جنگی مان به کشور مبارزه کرده ام. از همکارانم در کنگره یکصد و هفدهم می خواهم آن ها هم چنین کنند.

بعضی ها ممکن است بگویند این هزینه های جنگ است. شاید. اما در جنگ، برای از دست دادن جان و مال باید هدفی وجود داشته باشد. اما پس از تقریبا بیست سال جنگ ما از هیچ کدام از این ها به شکلی فراگیر برخوردار نیستیم. ما هنوز نه به پیروزی نزدیک هستیم نه حتی ایده ای واقع بینانه داریم که پیروزی چه شکلی است. ما مرتب اهداف خودمان از جنگ را تغییر داده ایم.طی پرسش و پاسخ من با آنتونی بلینکن، وزیر خارجه جدید آمریکا، در جلسه سنا، ما به این پرداختیم که او به همراه جو بایدن، معاون رئیس جمهور وقت، و پرزیدنت باراک اوباما از سرنگونی معمر قذافی در لیبی حمایت کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دموکراتهای حرومزاده! ✊✌👊 WeWillOverthrowAyatollahs

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | ثبات در خاورمیانه مستلزم بیش از یک توافق با ایران استصنم وکیل، معاون مدیر برنامه خاورمیانه و شمال آفریقا در «چتم هاوس»، در یادداشتی در نشریه « تحریمها بایستی ازدوش ایرانیان برداشته شودبردوش تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران گذاشته شودبشرط گذار یا بنیان حکومت حقیقی باهویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ملتهای موسسان ایران ایرانیان باستان،لغو شود حالا بشینید تصمیم بگیرید با یک حکومت داعشی تروریست که شهروندانتون رو گروگان میگیره ودر برابر هواپیمایی پر از دلار آزاد میکنه و شبانه روز در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ایه ،چطور توافق کنید،احمقا‌.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | محور مقاومت در سوریه در برابر اسرائیل در هم شکسته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. زارت خواهی دید یعنی محور شکسته اینقدر ترس داشت که جو بمبارانش کرد؟نکنه پمپئو با تمام مشنگیش راست گفت که امیدوارم بیابان رو بمباران نکرده باشند اسرائیل مگر وجود دارد ؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | برجام شکننده است، بایدن باید چه کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. با احتیاط حمل کند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | یادداشت فرمانده پیشین تفنگداران دریایی آمریکا: ایران همچنان حامی تروریسم است و جسورتر می‌شود🔺دیدگاه | یادداشت فرمانده پیشین تفنگداران دریایی آمریکا: ایران همچنان حامی تروریسم است و جسورتر می‌شود از متن: نتانسکی می‌نویسد که ایرانی ها بی پرده مدعی تقویت قابلیت های نظامی حزب_الله هستند و تروریست های غزه بی تردید از چنین کمک هایی بهره برده اند تروریست شما یانکی ها هستبن که هر جا پامیزارین بدبختی میارین شما القاعده داعش و کل اعمال تروریستی را مدیریت و فرماندهی میکنید شما امریکاییها بزدل و ترسو هستین و تاریخ مصرف ابرقدرتی شما تموم شده قبلا گفتیم، شما آمریکایی ها حق ندارین ازین کلمه تروریست استفاده کنین، یا به دیگران نسبت بدین در اذهان جهان تروریست یعنی ارتش آمریکا و اسرائیل اون حزب الله لبنان که اسلحه دست گرفته یا اون اهل غزه ، علتش وجود تروریست های وحشی ِارتشهای آمریکا و اسرائیل ِ،اون تو خونه خودش ِ، تو چی ؟ مگه فرماندهان آمریکا خودشان تروریست نیستند؟ خود ترامپ گفت کثیف ترین گروه تروریستی را آمریکا خلق کرده است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »