دیدگاه | یادداشت فرمانده پیشین تفنگداران دریایی آمریکا: ایران همچنان حامی تروریسم است و جسورتر می‌شود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دیدگاه | یادداشت فرمانده پیشین تفنگداران دریایی آمریکا: ایران همچنان حامی تروریسم است و جسورتر می‌شود از متن: نتانسکی می‌نویسد که ایرانی ها بی پرده مدعی تقویت قابلیت های نظامی حزب_الله هستند و تروریست های غزه بی تردید از چنین کمک هایی بهره برده اند

» نوشته است دولت جدید آمریکا در تلاش برای یک پیشرفت دیپلماتیک با تهران باید با تعهد بی‌وقفه رژیم به تامین مالی، تجهیز تسلیحاتی، و آموزش افراط‌گرایان در سراسر خاورمیانه روبرو شود.

نتانسکی می‌نویسد که ایرانی ها بی پرده مدعی تقویت قابلیت های نظامی حزب الله هستند و تروریست های غزه بی تردید از چنین کمک هایی بهره برده اند. ارزیابی ایالات متحده از پرداخت «سالانه ۱۰۰ میلیون دلار به گروه های تروریستی فلسطینی» حکایت دارد.ایران برای حوثی های شورشی در یمن و طالبان در افغانستان سلاح می فرستد و رابطه ای پیچیده با القاعده دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مگه فرماندهان آمریکا خودشان تروریست نیستند؟ خود ترامپ گفت کثیف ترین گروه تروریستی را آمریکا خلق کرده است

قبلا گفتیم، شما آمریکایی ها حق ندارین ازین کلمه تروریست استفاده کنین، یا به دیگران نسبت بدین در اذهان جهان تروریست یعنی ارتش آمریکا و اسرائیل اون حزب الله لبنان که اسلحه دست گرفته یا اون اهل غزه ، علتش وجود تروریست های وحشی ِارتشهای آمریکا و اسرائیل ِ،اون تو خونه خودش ِ، تو چی ؟

تروریست شما یانکی ها هستبن که هر جا پامیزارین بدبختی میارین شما القاعده داعش و کل اعمال تروریستی را مدیریت و فرماندهی میکنید شما امریکاییها بزدل و ترسو هستین و تاریخ مصرف ابرقدرتی شما تموم شده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | یادداشت ری تکیه: آمریکا می‌تواند از اشتیاق برای آزادی در ایران حمایت کند♦️ دیدگاه | یادداشت ری تکیه: آمریکا می‌تواند از اشتیاق برای آزادی در ایران حمایت کند ▪️دسترسی جمهوری اسلامی به بازار بین المللی باید در گرو بهبود رفتارش با شهروندانش باشد. شوروی از این امر معاف نشد. ملاها نیز نباید از آن معاف شوند. بیشتر بخوانید: تا زمانی که اروپا و دولت بایدن در فکر سازش با رژیم جنایتکار ملاها باشند شعار حمایت آنها از مردم ایران و حقوق بشر، شعاری پوچ و مضحک است. اروپاییها و دموکراتهای آمریکا سالهاست چشم خود را به روی جنایات و ماهیت تروریستی رژیم ملاها بسته اند و خیال خام اصلاح این رژیم را در سر دارند. آمریکا با بایدنش گه خورد فعلا که دارن سر خون ما مردم اینجا معامله می کنن. دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت ابالفضل رو؟!! رژیم عقیدتی ایدئولوژی فرقه تبهکار شیعه آخوندی سپاهی در ایران در راه رژیم هایی همچون شوروی سابق و نازیستها گام برداشته. تا خامنه ای ملعون زنده هست این رِوال ادامه دارد. مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه مرگ_بر_خامنه‌ای نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بلینکن: مسیر دیپلماسی با ایران باز است/ خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار استبلینکن: *مسیر دیپلماسی با ایران باز است *خروج آمریکا از برجام تاسف ‌بار است *باید روی توافقی کار کنیم که طولانی مدت‌تر و مستحکم‌تر از توافق اصلی است *قدم اول بازگشت ایران به پایبندی خواهد بود *ایران هنوز از پایبندی فاصله زیادی دارد عه تو هم که همون حرف پرزیدنت کله زرد رو میزنی؟ گفته بودن سگ زرد برادر شغاله ایران در توافق هسته ای حضور دارد،اگر امریکا در صدد بازگشت به این توافق است،باید به ابتدا به تعهدات خود (لغو تحریم های غیر قانونی ترامپی)عمل کند ایران در باره سیستم دفاع موشکی خود مذاکره ای نخواهد کرد،اما در مورد اقدامات بی ثبات کننده امریکا در منطقه آماده مذاکره است! خاک بر سرش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | احیای توافق هسته‌ای اهرم‌های بیشتری را در اختیار آمریکا قرار می‌دهددیدگاه |احیای توافق هسته‌ای اهرم‌های بیشتری را در اختیار آمریکا قرار می‌دهد از متن: ایالات متحده باید به سرعت با بازگشت به توافق هسته ای ایران رویکرد عمل متقابل به برجام را در پیش بگیرد؛زیرا از این طریق می تواند به سرعت برنامه هسته ای ایران را متوقف کند عجب! این صدای آمریکاست یا ج.ا مقاله از مهسا روحی معلوم الحال ذوب شده در ولایت را انتخاب و توئیت میکنید چقدر احمقید که نمی‌دونید با برجام و یا بدون برجام ج‌.ا به شدت به دنبال ساخت سلاح هسته ایه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | بایدن باید به برخورد دوگانه آمریکا بر سر تسلیحات هسته‌ای اسرائیل پایان دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اگر لوگوى شما را نميديدم، قطعا فكر ميكردم كه كيهان شريعتمدارى توييت زده! خاك بر سر امريكا با اين سياست خارجى جديداش.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »