دیدگاه | بایدن باید دیوارهای بروکراتیک را فروریخته و کانون برنامه‌های خاورمیانه را تغییر دهد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

♦️ دیدگاه | بایدن باید دیوارهای بروکراتیک را فروریخته و کانون برنامه‌های خاورمیانه را تغییر دهد

» نوشته اند با «پیمان ابراهیم» نیمی از جمعیت عرب خاورمیانه و شمال آفریقا در کشورهایی زندگی می کنند که با اسرائیل روابط رسمی دیپلماتیک دارند. اما دستاوردهای دیپلماتیک در سطح دولت ها در نبود همکاری های مردم با مردم، که مزایایی قابل لمس برای جوامع به همراه می آورد، شکننده خواهد بود.

دولت ایالات متحده طیفی از برنامه ها را برای ترویج توسعه عرب اداره می کند. از جمله این برنامه ها «ابتکار همکاری خاورمیانه» در وزارت خارجه آمریکا و چهار بخش «بنیاد ملی دموکراسی» است. برنامه های دیگری در «سازمان توسعه بین المللی ایالات متحده» شامل «همکاری منطقه ای خاورمیانه» و حتی در وزارتخانه های دادگستری و دفاع ایالات متحده وجود دارد.

تغییر رویکرد در ایالات متحده باعث بی توجهی به مسائل فلسطینیان نمی شود، بلکه برعکس ظرفیت های بالقوه عمده ای را برای پیشرفت شکوفا می کند. در یک کلام، اگر از این فرصت بهره ببریم و به شرایط تازه به شکلی خلاقانه واکنش نشان دهیم با یک وضعیت برد-برد سه گانه روبرو خواهیم شد. در کانون این برنامه ها باید کمک به جوانان و زنان در جوامع عرب و حمایت از سازمان های مردم نهاد مشوق این برنامه ها در ایالات متحده و اروپا قرار داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بایدن از چهارتا پله نمی تونه بالا بره اسم خودشو یادش میره

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حرف کارشناسی را نشنیدند و کار را سخت کردند/ مسوولیت تهیه واکسن خارجی با قرارگاه استوزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول ۱۴ ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم، در عین حال درباره موج چهارم بیماری در کشور گفت: در این مملکت اتفاقی افتاد که اگر دقت می‌شد و اگر نگاه کارشناسی خریدار داشت، ما در طوفانی به نام موج چهارم کرونای موتاسیون یافته نمی‌افتادیم. در این زمینه مکتوبات زیادی را دارم که جزو اسناد طبقه بندی شده است و بنا ندارم منتشر کنم. خیلی البته از در عقب نمیتونی برو کنار موندی پس صفر تا صد تو مسئولی !
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه: اوکراین: سپاه عامدانه هواپیمای مسافربری را ساقط کرد گفت‌وگو با حامد اسماعیلیوندبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین شلیک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به هواپیمای مسافربری این کشور را عامدانه و به قصد جلوگیری از تنش نظامی با آمریکا دانسته است. وزارت خارجه کانادا نیز در گفت‌وگو با ا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | اگر ایران را از مشکلات اقتصادی بیشتر نجات دهیم، آمریکا بازنده خواهد بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. آمریکا نبایدبدون رفراندوم مردم در صلاحیت ج ا که توسط سازمان ملل انجام گیرد هیچکدام از تحریمات رابردارد. ولی من امید زیادی ندارم که این کاررابکنند. امریکا با حکومت آخوندی که خودش ساخته مشکل داره ، پس بهتره از طریق راه های دیگه ای به مشکلش رسیدگی کنه نه با تحریم . تحریم فقط به ضرر مردمه و به اونا هیچ ضربه ای نمیزنه وقتی بازنده هستید که ثابت کنید توافق ( برجام) با امریکا اشتباه است و کسی جرات اعتماد کردن به امریکا را نداشته باشد. همین امروز هم شما 🇺🇸 بازنده اید.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بنیامین نتانیاهو ایران را جدی‌ترین تهدید خاورمیانه خواند | DW | 12.04.2021نخست وزیر اسرائیل یک روز پس از حمله سایبری به سایت هسته‌ای نطنز، جمهوری اسلامی را جدی‌ترین تهدید در خاورمیانه خواند و گفت اسرائیل هرگز اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته‌ای دست یابد. به جای ماسک باید پوزبند بزنه اسراییل پر آقای نتانیاهو، شب دراز است قلندربیدار . خواهیم دید . امیدوارم که ایران درنزدیکترین زمان ممکن باقدرت پاسخ حمله سایبری اسرائیل را با حمله سایبری به سایت هسته ای اسرائیل بدهد تااین ملخک گستاخ را سر جای خودش بنشاند. لیبرال ها بروند . خواهیم دید .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

کارشناسان می‌گویند موج دیگر کرونا در آمریکا ممکن است افراد جوان‌تر را هدف قرار دهدکارشناسان می‌گویند موج دیگر کرونا در آمریکا ممکن است افراد جوان‌تر را هدف قرار دهد ▪️کارشناسان می‌گویند واکسیناسیون کووید۱۹ در آمریکا بسیار خوب پیش می‌رود، اما هنوز افراد زیادی هستند که واکسینه نشده‌اند، و ممکن است کشور شاهد موج دیگری از بیماری باشد. برای آخوند عکس حلال بگذارید، ناراحت می شود. شما مگر آخوندها را دوست ندارید؟😂😂😂 خوب این چه عکسی آخه بفرما تحریک شد! مراعات کنید ما مریض زیاد داریم تو جمهوری حشری!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »