دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 49 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

» نوشته است یک رویکرد تازه نسبت به کشورهای منطقه خلیج فارس مستلزم گذاشتن یک بنای بهتر است.

تصمیم بحرین و امارات متحده عربی در برقراری تماس های رسمی با اسرائیل نشانه ای آشکار از نفوذ مثبت این کشورها است. کویت و عمان نقش مهمی در میانجیگری در مناقشات منطقه ای دارند. مشارکت آمریکا با این کشورها در حوزه تروریسم همچنان بسیار حیاتی است. امروز ده ها هزار دانشجو از کشورهای منطقه خلیج فارس در دانشگاه های آمریکا تحصیل می کنند. ایالات متحده باید برای متحدان خود در خلیج فارس روشن کند که قصد ترک منطقه را ندارد اما، به دنبال ایجاد رابطه ای پرمحتوا و با ثبات با شورای همکاری خلیج فارس است.

واشنگتن در ارائه تسلیحات به کشورهای منطقه باید حقیقتا سلاح های دفاعی مانند موشک های دفاعی «تاد» بفروشد. امروز بسیاری از تسلیحات آمریکا با بی مسئولیتی در نقض قوانین بین المللی به کار می رود. تنش زدایی برای شرکای آمریکا در خلیج فارس باید امری بسیار جذاب باشد. کاهش درآمدهای نفتی آن کشورها را به انتخاب میان اصلاحات اقتصادی و جنگ های فرامرزی وا می دارد. از دیگر مزایای کاهش تنش میان کشورهای منطقه خلیج فارس و ایران مشوق های کمتر برای گسترش وهابی گری در جهان اسلام است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش جدید جامعه اطلاعاتی آمریکا: ایران تهدیدی علیه ایالات متحده و متحدانش در خاورمیانه استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. خب بگید میخاهیم توافق کنیم دیگه چرا مردم خر حساب میکنید چه کسی این را فهمیده ؟ جمهوری اسلامی که توسط حیمی کارتر و شرکای جهانی اش به قدرت رسید نماینده ایران و ایرانیان نیست اعلیحضرت_رضاشاه_دوم_پهلوی_سوم پادشاه قانونی و سوگنددخورده ایران هستند. جاویدشاه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده سنتکام: ایران تهدیدی روزانه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه است🔺فرمانده سنتکام: ایران تهدیدی روزانه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه است ▪️ژنرال مک کنزی گفت حوثی‌ها در یمن -که از جمهوری اسلامی کمک گرفته‌اند- از ماه ژانویه با بیش از ۱۵۰ موشک بالیستیک، موشک کروز زمینی و پهپاد، به عربستان حمله کرده‌اند. با قراداد جنایات اونا تموم میشه؟ برو خونت دیگه اومدی این ور دنیا میخوای از منابعش استفاده کنی معلومه نمیزارن شما اول بگید آمریکا تو خاورمیانه چه غلطی می کنه؟؟؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرمانده سنتکام: ایران تهدیدی روزانه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه است | DW | 21.04.2021ژنرال مک کنزی، فرمانده سنتکام، ایران را تهدیدی هرروزه برای آمریکا و متحدانش در خاورمیانه دانست. او همچنین نسبت به برتری هوایی ایران با استفاده از پهپادهای شناسایی و مهاجم هشدار داد. پس ترکیه در پایگاه قطر و پاکستان و ... رفیق آمریکا در منطقه هستند؟ دموکرات ها از خداشونه خاورمیانه ناآرام و پر از جنگ باشه باید به این ژنرال گفت که این ملاها تهدید ثانیه ای برای مردم ایران وسوریه ویمن است
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | ثبات در خاورمیانه مستلزم بیش از یک توافق با ایران استصنم وکیل، معاون مدیر برنامه خاورمیانه و شمال آفریقا در «چتم هاوس»، در یادداشتی در نشریه « تحریمها بایستی ازدوش ایرانیان برداشته شودبردوش تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران گذاشته شودبشرط گذار یا بنیان حکومت حقیقی باهویت و مدنیت بزرگ مشترک علوم طبیعی خردمندانه ملتهای موسسان ایران ایرانیان باستان،لغو شود حالا بشینید تصمیم بگیرید با یک حکومت داعشی تروریست که شهروندانتون رو گروگان میگیره ودر برابر هواپیمایی پر از دلار آزاد میکنه و شبانه روز در تلاش برای دستیابی به سلاح هسته ایه ،چطور توافق کنید،احمقا‌.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه | بایدن باید به برخورد دوگانه آمریکا بر سر تسلیحات هسته‌ای اسرائیل پایان دهدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. اگر لوگوى شما را نميديدم، قطعا فكر ميكردم كه كيهان شريعتمدارى توييت زده! خاك بر سر امريكا با اين سياست خارجى جديداش.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »