دیدگاه | یادداشت رهبر جمهوریخواهان در سنا: حکم تبرئه، تصدیق قانون اساسی بود، نه ترامپ

29/11/1399 12:20:00 ق.ظ

🔺دیدگاه | یادداشت رهبر جمهوریخواهان در سنا: حکم تبرئه، تصدیق قانون اساسی بود، نه ترامپ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. نوشته است استیضاح یک دادگاه اخلاق نیست، ابزاری مشخص با مقصودی محدود است: محدود کردن مسئولان حکومتی. سناتور مکانل می گوید ۶ ژانویه روزی شرم آور بود. جمعیتی خشمگین به پلیس آسیب زدند و به نخستین قوه حکومت هجوم آوردند.

شهروندان آمریکا کوشیدند با استفاده از تروریسم یک روند دموکراتیک را که مورد علاقه شان نبود متوقف کنند.

جای پرسش نیست که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری پیشین آمریکا، در این باره مسئولیتی اخلاقی برعهده دارد. حامیان او به خاطر سخنان کذب بی‌حسابی که او از بزرگترین بلندگوی جهان فریاد می زد به ساختمان کنگره یورش بردند. رفتار او طی این آشوب و پس از آن - از حمله به مایک پنس، معاون رئیس جمهوری، در جریان شورش گرفته تا تمجید از مجرمان پس از پایان آن - از نظر اخلاقی قابل قبول نبود.

من هم مانند همه اعضای کنگره خشمگین بودم. اما کار ما یافتن راهی برای تنبیه نبود. وظیفه نخستین و بنیادی سنا حفاظت از قانون اساسی بود. من پس از مطالعه فراوان به این جمع بندی رسیدم که ماده ۲، بخش ۴ قانون اساسی استیضاح و محکومیت را به مسئولان فعلی محدود کرده است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

سلام خوب هستید ؟ پسر من مبتلا به بیماری اس ام آ تیپ دو هست با هزینه درمان بالا، شما حرفتون سند هست برا فالورهاتون میشه لطفا معرفی اش کنید تا مردم و خیرین ببیند و کمک اش کنند؟

دیدگاه | یادداشت کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا: سیاست آمریکا در خاورمیانه منسوخ و خطرناک استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

دیدگاه | یادداشت ولی نصر: پنجره فرصت کوتاه بایدن درباره ایراندیدگاه | یادداشت ولی نصر: پنجره فرصت کوتاه بایدن درباره ایران از متن: اولویت ایران بازگشت به وضعیت قبل از دولت ترامپ است. واشنگتن ممکن است وسوسه شود فشار بیشتری بیاورد. اما تاخیر بیشتر موقعیت بایدن را تضعیف خواهد کرد و خطر سقوط کامل برجام را در بر دارد هرچه دیرتر، مردم خوشحالتر تحریمها باید از دوش ملتهای ایرانیان برداشته شود بر دوش تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی هشاشیون شرکای اشرار داخلی و خارجی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران گذاشته شود تا سه سوته شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران برای بنیان حکومت حقیقی ایرانیان تسلیم شوند. NoImpunity4Mullahs

دیدگاه | یادداشت وکیل نمازی‌ها: بایدن چگونه می‌تواند آمریکایی‌‌های در زنجیر در خارج را آزاد کندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. دادن دلار با چمدان یا کیسه بر روی پالت این دیگر معما طرح کردن داشت

دیدگاه | یادداشت آمریکایی زندانی سابق در ایران: نباید هیچ باجی به ایران پرداخته شوددیدگاه | یادداشت آمریکایی زندانی سابق در ایران: نباید هیچ باجی به ایران پرداخته شود از متن: من یکی از کسانی بودم که پس از مبادله زندانیان در سال ۲۰۱۶، گروگان گرفته شد زندان و حسرت عاقبت جاسوسی برای آمریکا در یک ده به گروگانگیر باج نمیدهند، چگونه امریکا که ابر قدرت دنیاست به یه مشت بیسواد متحجر باج میدهد؟ والا این چینیه از امریکاییها بهتر میفهمه فرهنگ اسیا رو بلده! نباید محل سگ به ج اسلامی گذاشت! ببینید با دادگاه و این اداهای چندش اور با خانم زاغری چکار میکنند؟ یکسال دیگر زندان چون در یک تظا هرات در لندن شرکت کردی!! بالاترین فشار رو به این بزهکاران که خود را نظام می نامند بیاورید

دیدگاه | یادداشت جرد کوشنر: فرصت در خاورمیانه صدا می زندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.