دیده‌بان حقوق بشر خواهان آزادی «بی‌قید و شرط» نرگس محمدی شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺دیده‌بان حقوق_بشر خواهان آزادی «بی‌قید و شرط» نرگس_محمدی شد کانون مدافعان حقوق بشر روز پنج‌شنبه در گزارشی به نقل از نرگس محمدی، نایب رئیس و سخنگوی این کانون، نوشت که او رای اخیر دادگاه انقلاب را به رسمیت نمی‌‌شناسد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

دیده‌بان حقوق بشر حکم جدید قضایی علیه نرگس محمدی را نشان‌دهنده «ارتکاب مقامات جمهوری اسلامی به نابودی هر نوع تلاش مردمی برای حقوق بشر» خواند و خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط این مدافع حقوق بشر شد.

به گفته تقی رحمانی این حکم در حالی صادر شده است که حکم ۳۰ ماه زندان و ۸۰ ضربه شلاق صادر شده برای این فعال مدنی زندانی که آبان ماه سال جاری در زندان اوین به او ابلاغ شده بود، به قوت خود باقی است.تارا سپهری‌فر، پژوهشگر ارشد دیده‌بان حقوق بشر درباره بازداشت مجدد و محاکمه دوباره این مدافع حقوق بشر گفت مقامات جمهوری اسلامی ایران با افزودن جدید احکام ناعادلانه زندان به‌روشنی در پی سرکوب و وادار کردن نرگس محمدی به سکوت به هر قیمت هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زنده باد نرگس محمدی ، خانم ستوده مسیح علی نژاد وووووووو خانم‌ها مردان شمایید به پا خیزیم تکثیر شود

فوراً آزادش کنید بزدل ها همین خانوم‌ها شما را محو می کنند

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست ۴۳۶ چهره سیاسی و حقوق بشری از شورای حقوق بشر سازمان ملل برای تحقیق در مورد کشتار ۱۳۶۷گروه «عدالت برای قربانیان کشتار ۱۹۸۸ در ایران» در جلسه‌‌ای عمومی اعلام کرد نامه‌ای را با امضای ۴۳۶ مقام سابق و چهره‌های سیاسی و حقوق بشری همراه با شواهد و اسناد مورد نیاز به شورای حقوق سازمان ملل می‌دهد تا این شورا کشتار سال ۱۳۶۷ در ایران را مورد بررسی مستقل و دقیق قرار دهد. در جلسه معرفی این... قتل_عام۶۷ ۳۰۰۰۰🌹 KarimiFarideh امروز مجاهدین نشان دادند مبارزه یعنی چه… رژیم تا این‌حد بی اعتبار برای هیچ کس حتی خوشبین ترین طرفداران رژیم هم متصور نبود.. مجاهدین بت ولی فقیه را به آتش کشیدند بله رئیسی_جلاد۶۷ باید بدادگاه کشیده شود،درود بر ۴۳۶ وجدان بیدار که برخواسته جنبش_دادخواهی مردم ایران تاکید وبه آن فراخوان دادند.این دادخواهی برآن است که هیچ دیکتاتور این رژیم از عدالت گریزی نداشته باشد،اینهمه جنایت مثل خامنه ای ورئیسی بشریت در حق مردم خودشش ندیده WeSupportMKE
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

عدم پرداخت افزایش حقوق دستیاران تخلف استمعاون آموزشی وزیر بهداشت و دبیر شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت بهداشت در جمع اعضای مجمع شورای صنفی دستیاران و دانشجویان Ph.D اظهار داشت: به دنبال تمهیداتی هستیم که افزایش ظرفیت را به سمت بومی‌گزینی هدایت کنیم تا هم مشکل کمبود پزشک در مناطق محروم حل شود و هم کیفیت آموزش در دیگر دانشگاه‌ها تحت الشعاع قرار نگیرد و خدشه‌ای به آن وارد نشود. امیدوارم این قشر بینصیب نمانند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نامه نرگس محمدی از زندان: حکم دادگاه را به رسمیت نمی‌شناسمنرگس محمدی می‌گوید: «آن‌چه مغرضانه و بی‌اساس بودن اتهامات و رسیدگی حکم این پرونده را روشن‌تر می‌کند، مجرم شناخته شدن من به دلیل کاندیدا شدن برای جایزه صلح نوبل است». کیر نیوشا بقراطی تو کون نرگس امیدوارم که بیتا ناراحت نشه شب جمعه 😂😂🍆🍆🍆حرومزاده ها دوزاری
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات حکم جدید دادگاه برای نرگس محمدی، فعال مدنی، مشخص شدتقی رحمانی، فعال سیاسی مقیم پاریس و همسر نرگس محمدی، روز چهارشنبه، ششم بهمن‌ماه، از جزئیات محکومیت تازه این فعال مدنی خبر داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

درخواست مقامات سابق سازمان ملل برای تحقیق درباره نقش رئیسی در «قتل عام» سال 67قضات و بازرسان برجسته سابق سازمان ملل در نامه‌ای از میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر این سازمان خواستند که تحقیقاتی را درباره «قتل‌عام» زندانیان سیاسی ایران چرا مقامات سابق؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نامه نرگس محمدی از زندان: رای دادگاه انقلاب را به رسمیت نمی‌شناسم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »